نوشته شده توسط : ismaeil sahab

آفتاب سوختگی رخ می دهد که پوست خود را به قرار گرفتن در معرض آفتاب بدون حفاظت در معرض.آفتاب سوختگی از درجات مختلف اولین علائم زیادی ندارد اما اگر آفتاب سوختگی با علائمی مانند التهاب و قرمزی پوست همراه بود نیاز به دانستن اثرات آفتاب بر روی پوست بالا بود و همچنین در آفتاب سوختگی ممکن است پوست خشک سطح رایت سایت و.

روش های درمان آفتاب سوختگی
درمان آفتاب سوختگی باستان

راه حل های حذف آفتاب سوختگی

برای درمان آفتاب سوختگی ، روش های زیر را امتحان کنید :

https://elanza.com/product/LNZP-60ed81276af27/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-zinc-oxide-%D8%AD%D8%AC%D9%85-50-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

 

1.شیر سرد فشرده برای درمان آفتاب سوختگی:
برای درمان آفتاب سوختگی و تسکین پوست آفتاب سوختگی و کاهش سوزش و خارش آن کمپرس shirkhank استفاده کنید زیرا پروتئین موجود در شیر, یک لایه برای محافظت از AZPOST ایجاد باقی مانده مرطوب آن می شود. پوست نیاز به رطوبت برای درمان بهتر به دلیل آنزیم های شفا دهنده کار بهتر بر روی پوست هیدراته.

دریای آفتاب سوختگی

درمان آفتاب سوختگی با شیر سرد

2. اثر مصرف میوه ها و سبزیجات بر آفتاب سوختگی:
آنتی اکسیدان ها نقش مهمی در درمان پوست آسیب دیده و آفتاب سوخته علت بسیاری از فارسی پوست آسیب دیده ترمیم شوند تا زمانی که از پوست در برابر آفتاب آسیب بینایی بهتر است که آنتی اکسیدان مصرف آنتی اکسیدان ها با خوردن روزانه چند واحد میوه و سبزیجات می تواند عرضه. این آنتی اکسیدان ها ترویج بهبود پوست با بیشترین سرعت ممکن .


داروهای خانگی برای از بین بردن آفتاب سوختگی

تعمیر آفتاب سوختگی با خوردن سبزیجات
3. مواد غذایی ضد التهابی :

استفاده از غذاهای ضد التهابی یکی از بهترین راه های درمان آفتاب سوختگی است. چای سبز و آب انار نمونه هایی از این مواد غذایی هستند که خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدان ها هستند که در تسکین پوست و آفتاب سوختگی های ناشی از اشعه ماوراء بنفش مضر موثر هستند.

4.آنتی اکسیدان های موضعی :

https://www.amazon.com/Best-Sellers-Health-Personal-Care-Burn-Products/zgbs/hpc/3762791

 

راه دیگر برای درمان آفتاب سوختگی استفاده از آنتی اکسیدان های موضعی است که همچنین خواص مرطوب کننده برای پوست است.

5.درمان آفتاب سوختگی با آلوئه ورا :
از محصولات گیاهی آلوئه ورا برای رفع علائم اولیه آفتاب سوختگی مانند درد و سوزش استفاده کنید، همچنین بسیار مفید آلوئه ورا را تسکین داده و پوست را خنک می کند .

درمان آفتاب سوختگی پوست صورت

حذف آفتاب سوختگی با آلوئه ورا

6. کرم مرطوب کننده و پماد :

بسیار ضروری است که پوست را سه بار در روز با کرم های مرطوب کننده و پماد مرطوب کنید ، زمانی که پوست سوخته شروع به فرو ریختن می کند.

زمان آفتاب سوختگی پوست برای توجه به این نکات مهم
آفتاب سوختگی پوست خود را به شکل بافت مرده و قرنیه قرار ندهید زیرا باعث آسیب بیشتری به پوست می شود ، بنابراین پوست خود را خشک و ریخته می شود.
از محصولات مانند رتینوئیدها،و غیره اسید گلیکولیک و همچنین حتی مراحل پوست اندازی پوست و آفتاب سوختگی و نه همه استفاده نمی شود چرا که استفاده از این محصولات باعث حساسیت بیش از حد پوست است.
با کرم های ضد آفتاب پس از درمان ، آفتاب سوختگی و غیره اجازه دهید پوست خود را دوباره رایت با کرم های ضد آفتاب AZPOST خوددر برابر اشعه های مضر نور Khushid (UVA و UVB ) محافظت و هر دو ساعت یک بار خورشید را بر روی پوست خود بزنید به خصوص agrahl شنا شما و یا تعرق بیش از حد شما.:: بازدید از این مطلب : 221
|
امتیاز مطلب : 7
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

 پس از گردن آفتاب سوختگی چه باید بکنید ؟
آن است که مناسب برای به یاد داشته باشید از پوست صورت در مقابل نور خورشید مراقبت کنید اما کراوات نیز برای محافظت از نیازهای یک راه خوب برای شروع این است که کرم های ضد آفتاب با spf بالا پیدا کنید و استفاده کنید فقط مطمئن شوید که برای پوشش تمام نقاط دور از دسترس از کراوات با کرم های ضد آفتاب, اگر لازم است,شما همچنین می توانید حذف خورشید سد بر روی گردن خود را با یک سایه کلاه زمستان, روسری یا تی شرت یقه برای محافظت بیشتر از استفاده از UPF + 50.

https://elanza.com/product/LNZP-60ed81276af27/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-zinc-oxide-%D8%AD%D8%AC%D9%85-50-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

 

روش جلوگیری از آفتاب سوختگی گردن و محافظت از پوست گردن در برابر آفتاب سوختگی:
1. از کرم های ضد آفتاب برای حفاظت ، استفاده ، البته با spf بالا ؛ خورشید نمی تواند حفاظت کامل پوست شما را تضمین کند. خورشید عماد ، همراه با 100 spf تا 99 ٪ آسیب تابش خورشید uvb جلوگیری می کند (قبل از استفاده ، مطمئن شوید که با پزشک خود مشورت کنید)

2. به دنبال ضد آب یا ضد عرق کرم های ضد آفتاب را بررسی کنید اگر گردن خود را از رطوبت در 40 تا 80 دقیقه محافظت می کند .
برای حفاظت اضافی اعمال می شود کرم های ضد آفتاب در یک لایه و سپس با استفاده از اسپری های ضد آفتاب.در کل بهتر است به استفاده از آن را 15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب ایجاد خواهد شد زمان مناسب برای حفاظت از نور خورشید است.

گردن آفتاب سوختگی
راه های جلوگیری از آفتاب سوختگی گردن پوست

3. استفاده از هر دو ساعت هنگامی که شما کرم های ضد آفتاب را بر روی گردن خود را به دلیل کرم های ضد آفتاب اثر خود را در شرایط عادی از دست می دهد. اگر شما شنا و یا خشک کردن گردن خود را با یک حوله, شما به زودی نیاز به استفاده از کرم های ضد آفتاب دوباره.

4.قرار دادن دستمال گلدار در اطراف گردن خود را. پارچه های دستمال گلدار سبک وزن ، مربع است که می تواند به راحتی در اطراف گردن گره خورده است ، و شما می توانید آن را به پشت یا جلو گردن ، گره خود را به پایان برساند ، و هم بزنید. پارچه ، بنابراین برای تنظیم آن از هر طرف از کراوات برای پوشش. اگر هوا بیش از حد گرم است, حرکت دستمال گلدار قبل از اتصال آن به گردن; اگر شما یک دستمال گلدار ندارد, شما می توانید هر مربع پارچه استفاده.

5. انتخاب لباس برچسب گذاشته شده توسط upf.
در حال جستجو برای لباس یقه بلند ، دستمال گلدار و یا کلاه کلاه ، لباس با برچسب UPF نیز توصیه می شود .لباس محافظ یا لباس UPF برای محافظت از پوست از نور خورشید ، معمولا با بافت تنگ و تاریک طراحی شده است. این لباس upf uv عامل حفاظت است که تعیین کننده سطح حفاظت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید برچسب.
کدام درجه مناسب تر از این لباس ها است ؟
نمره UPF نشان می دهد که چقدر اشعه ماوراء بنفش توسط لباس جذب می شود. به عنوان مثال ، لباس با UPF 20 درجه تنها 1/20 از اشعه ماوراء بنفش از طریق لباس تا پوست عبور می کند.
UPF امتیاز از 15 تا+50 این مورد زمانی است که لباس خشک رفتار بهتر , برای مثال, هنگامی که مدت زمان طولانی در زیر آفتاب بود با upv 40 درصد, رفتن, به دلیل آن می تواند رسیدن به 98 درصد اشعه ماوراء بنفش uvra کاهش می دهد.
UV -25 ، 35 می تواند مناسب برای اقامت کوتاه مدت در خورشید باشد.
https://www.amazon.com/Best-Sellers-Health-Personal-Care-Burn-Products/zgbs/hpc/3762791
درمان گردن آفتاب سوختگی
درمان آفتاب سوختگی گردن با یک نسخه طبیعی

6. کاهش قرار گرفتن در معرض آفتاب بین 10 صبح و 4 بعد از ظهر در این دوره زمانی اوج انتشار اشعه ماوراء بنفش اگر دوست دارید بیشتر برنزه است. اگر خورشید بالای آسمان سایه خود را بیش از حد کوتاه (کوچک) است و سپس این گرما بیش از حد بالا است. سعی کنید به ماندن در داخل خانه در طول این ساعت و یا صرف وقت خود را در سایه.
برای درمان آفتاب سوختگی بر روی پوست گردن چه کار می کنیم؟ نسخه های طبیعی مناسب:
1. گردن سوخته را با محلول آلوئه ورا ، محلول سویا یا کالامین درمان کنید.
2. اگر گردن شما قرمز یا دردناک است ، مقدار کمی لوسیون را روی پوست خود اعمال کنید.
3. شما همچنین می توانید از داروهای OTC مانند ایبوپروفن برای کمک به درد و تورم استفاده کنید.
4. دور از خورشید به طوری که گردن و دیگر مناطق سوخته کاملا خوب است.
5. از آماده سازی حاوی روغن ، بنزوکائین یا لیدوکائین در معرض نور خورشید استفاده نکنید.

آفتاب سوختگی
پس از آفتاب سوختگی در پشت گردن چه باید بکنید

6. حتما به دنبال دستورالعمل ها و برنامه های کاربردی از مواد مخدر و لوسیون OTC.
7.یک پارچه خنک و مرطوب را برای تسکین مناطق سوخته گردن خود اعمال کنید ، یک یا دو بار در روز اعمال کنید تا به خوبی درمان شوند.
8. پوست سوخته را برای بهبودی بپوشانید تا سوزش آن بدتر نشود اگر جوش بیشتر شود ، فشار نیاورید ، لمس نکنید و آن را تا زمانی که خوب باشد ، استراحت نکنید.
9. اگر شما تجربه سرگیجه, ضعف, سرد, تب یا قلب کج شدید, یک دکتر مراجعه کنید.:: بازدید از این مطلب : 263
|
امتیاز مطلب : 6
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

بسیاری از مردم فر و وزوز به دنبال یک راه برای راست و برش موهای خود را. راه های مختلفی برای راست کردن فر و وزوز وجود دارد که یکی از این روش ها برای مو است. ژیلت یک نام تجاری از محصولات صاف کننده مو است ، اما به دلیل آن یکی از مارک های محبوب و ابتدایی این محصول است ، همه می دانند که کار صاف کردن مو به نام ژیلت.

اما محصولات دیگر با عملکرد مشابه با نام های تجاری مانند lolan ، John depperell و y در بازار وجود دارد و استفاده می شود. در این بخش از دنیای مد ، رطوبت با روش صاف کردن مو با گل و تنوع آنها با کراتین آشنا خواهد بود.

حذف مو Paz

صاف کردن مو به دو روش مختلف
روش های صاف کردن مو
اوراق قرضه گوگرد بین زنجیره پروتئین باعث بوریا بافی مو. مواد مورد استفاده برای گل مو باعث تخریب تخمگذار در بافت پروتئین مو می شوند ، مو را صاف و بدون فر می کند.

4 تا 6 ماه اثر شکوفایی مو باقی می ماند اما برخی از اثر آن دائمی است زیرا ساختار مو به طور دائم از بین می رود. پس از رشد ریشه های مو به صورت درشت و پس از 9 ماه یا یک سال برای ریشه ها دوباره از مواد گل استفاده کنید.

قبل از پوست سر چه باید بکنید ؟
مو نباید از 6 ماه قبل از گلدهی رنگ شود.
اگر موهای خود را رنگ و یا رنگ قبل از شکست گل.
گل مو در نزد یک سبک مو حرفه ای است.
پس از گلدهی مو به طور منظم رسیدگی به مو و استفاده از سرم مو و انواع گوارش مو.

بهترین مواد صاف کننده مو

نکات مهم قبل از صاف کردن مو
چرا مو رنگ نیست در حالی که صاف کردن مو با گل
اگر موهای خود را قبل از گالت یک رنگ و یا می خواهید همزمان با رنگ مو گالت خود را. این باعث آسیب ، خشکی و همچنین شکستگی ، مو و موهای خود را از اراده مو رنج می برند.

انواع گل

صفر گل: برای صاف کردن موهای طبیعی ، فر و مو که 30 ٪ وزوز ، صفر گل استفاده می شود. برای موهای معمولی ، نازک ، کم پشت ، محصول صفر گل را برای 25 دقیقه قرار داده و نیازی به گرما بر روی مو نیست.

گل قوی: این گل برای صاف کردن موهای فرفری و صاف کننده مو مقاوم در برابر شیمیایی قابل استفاده است. یک محصول گل قوی بر روی مو به شدت فر و ضخیم برای 30 دقیقه و بدون نیاز به گرما.

عوارض موی گل

چگونه مو را با گل درست کنیم؟
صاف کردن مو با گل یا کراتین؟ که بهتر است?
تفاوت بین گل و کراتین.
کراتین مو صاف و پاک از بین بردن موهای مجعد و فر گفته می شود اما در ساختار کراتین مو پروتئین مو از بین بردن نخواهد بود و ساقه موها تقویت شده است . کراتین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نرم کردن انواع مو ، حتی آسیب دیده و آسیب دیده مو.

اما گلت مو یا ribandیگ یا صاف کننده مو با روش شیمیایی با توجه به وخامت ساختار پروتئین مو است بنابراین برای روشن کردن تمام انواع مو مانند رنگ مو و یا تنک شدن مو استفاده می شود. گل مو تغییر ساختار بافت ساقه موم و این باعث از دست دادن آب و رطوبت از مو.

ضرر این روش این است که پس از انجام این کار ، مو سقوط نمی کند و با سشوار می رود و .. مو را نمی توان مدل دهید. اگر مواد گل مو به اشتباه استفاده شود ، مو به طور جدی آسیب دیده و باید کوتاه شود.

https://elanza.com/product/LNZP-60ed365ad2398/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AD%D8%AC%D9%85-300-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

موی کراتین چیست ؟

چگونه مو را با کراتین درست کنیم؟
پس از گلدهی و صاف کردن مو چه باید بکنید؟
مو پس از رطوبت گل خشک و شکننده مو از هیدراتاسیون و چیپس مو طبیعی روغن بادام ، نارگیل ، کمک زیتون.

چگونه به گل موهای خود را
ابتدا مو را به اندازه آن تقسیم می کنیم. پشت گردن ، گوش، وازلین به طوری که به مواد آسیب از طریق دسته.

در یک کاسه شیر یا خط راست مو از پشت مو شروع به پرتاب مواد در دسته موهای نازک به طوری که آن را می رسد به همه نقاط مو. با فرهای ، رنگ مواد را از ریشه تا انتهای مو مالش می دهیم ، اما مواد نباید به ریشه مو برسند.

https://www.amazon.com/Keratin-Complex-Amplifying-Conditioner-Volumizing/dp/B0841R5KPP

سپس حدود نیم ساعت صبر کنید.

برای نتیجه گیری بهتر ، ما مو را با یک صاف کننده مو از دستگیره های موی کوچک درست می کنیم که به مواد گل می چسبند. بهتر است اگر دمای اتو 150 درجه سانتیگراد باشد.

پس از صاف کردن مو ، مو را با شامپو بشویید و در بالای سرم صاف قرار دهید ، اجازه دهید مواد تشکیل دهنده برای 5 دقیقه روی سر باقی بمانند ، سپس مو را بشویید و خشک کنید.:: بازدید از این مطلب : 237
|
امتیاز مطلب : 7
|
تعداد امتیازدهندگان : 10
|
مجموع امتیاز : 10
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

هر مو بور می داند که گرفتن رنگ بور کامل طول می کشد بسیاری از زمان ، پول و الزامات.اگر چه برای شما توصیه می کنیم شما را به رنگ مو خود را با یک رنگ کارشناس با تجربه و حرفه ای بروید اما هنوز هم نیاز به رنگ سمت راست moitan در خانه نگه دارید و آن این است که در آن شامپو و بنفش وارد می شود به کار می کنند. شامپو بنفش یک ضرورت مطلق برای موهای بور به استفاده از بین جلسات رنگ مو به دلیل آن را به راحتی کمک می کند تا برای به دست آوردن موهای بور زیبا است .

https://elanza.com/product/LNZP-60ed365ad2398/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AD%D8%AC%D9%85-300-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

شامپو بنفش چیست ؟
در پاسخ به برخی از سوالات کاربران در جهان از مد باید بگویم که شامپو بنفش است درست مانند نام آن-این شامپو حاوی رنگدانه های بنفش که بد و رنگ موهای بور به جلوگیری از آن, سعی کنید مطمئن شوید این شامپو در خانه خود داشته باشید.

برای تازه واردین, مفهوم بنفش ممکن است کمی مضحک اما هر کسی با یک خانم بلوند, مو زیبایی که می پرسد به شما خواهد گفت که داشتن مو بور, زیبا, مصرفی و حضور این شامپو الزامی است.

شامپو بنفش

چرا شامپو بنفش لازم برای موهای بور است ؟
برای روشن کردن مو در وهله اول ، شامپو بنفش مورد نیاز است .

یکی از موفق آرایشگران و گفت: "زمانی که مشتریان, روشن , من فکر می کنم رنگ پس زمینه می آید که من آن را دوست دارم, شگفت انگیز, خشن, نام, به اشتراک گذاری و یک رنگ بلوند مشتری بسیار زیبا و جذاب, من فکر می کنم این روش درمانی به نام "جوهر" را اضافه می کنم هر رنگ و سایه موهای ناخواسته حذف شده است. چه رنگ زرد ، نارنجی یا حتی مایل به قرمز است."

هنگامی که لوازم آرایشی, رنگ ها و رسانه تونر. رنگ پس زمینه از مو از بین می رود اما شما ممکن است متوجه است که جلسات بین رنگ مو به عنوان Rangsa رنگ پس برای تنظیم رنگ موی خود را در خانه شما نیاز به یک یاس بنفش شامپو.

برخی از رنگ های نامناسب ممکن است که با توجه به عوامل مختلف مانند نور خورشید خشک یا گرمای سشوار ایجاد شده و به همین دلیل بنفش شامپو برای زنان با موهای بور مناسب است .

مردم با موهای بلوند طبیعی به آن نیاز دارند ، و در واقع ، کسانی که می خواهند موهای رنگ بنفش آبی را داشته باشند ، می توانند از بنفش استفاده کنند .

رفع رنگ مو و نگه داشتن رنگ مو

آرایشگری توصیه :

وقتی آرایشگر نمی کند موهای شما را روشن, او همیشه باید جوهر مو به عنوان یک گام در فرایند رنگ آمیزی با استفاده از یک گام غیر ممکن است برای مذاکره - دلیلی برای جلسات آینده rangsaگ

https://www.amazon.com/Keratin-Complex-Amplifying-Conditioner-Volumizing/dp/B0841R5KPP

اما چرا این شامپو دارای رنگ بنفش است ؟
بنفش برای حذف موهای ناخواسته زرد, ورزش, کمک می کند , این است که تقریبا مانند یک راه به نوبه خود مو به یک ته رنگ سرد و حتی بیشتر اگر موهای خود را کمی زردی وجود دارد. شامپو با رنگدانه بنفش می تواند رنگ خنثی باشد .

زمان استفاده از شامپو بنفش

چگونه اغلب شما باید استفاده از این شامپو ?
نگه داشتن در ذهن که بنفش شامپو به جای شامپو معمولی نمی خواهد اتفاق می افتد و باید آن را با استفاده از تنها یک یا دو بار در هفته کارشناسان هشدار می دهند که استفاده بیش از حد باعث می شود مو بیشتر بنفش حجم .

هنگامی که موهای خود را بیش از حد زرد برای حذف مو می شود بصری تیره تر و بسیاری از زنان نمی خواهند موهایشان تیره تر صدا و حتی اگر شما موهایتان را دو بار در هفته می تواند shored تنها یک بار در هفته از شامپو برای روشن نگه داشتن و پاک کردن کمی از زرد استفاده کنید .

شامپو بنفش را می توان با شامپو معمولی ترکیب کرد تا برخی از رنگ های بنفش را به شامپو تمیز کردن موهای معمولی خود اضافه کنید ، بدون خطر موهای بنفش.

فراموش نکنید که برای حفظ درخشش مو خود را با شامپو همه چیز نیست!

شستشو موهای خود را با سرکه یک بار در هفته به نگه داشتن موهای بلوند خود را تازه .

چگونه می توان یک ماسک مو بنفش به موهای بور من کمک کرد ؟
هنگامی که بحث در مورد نگه داشتن موهای روشن با طلایی و زیبا رنگ می توان آن را مهم است که به صحیح و کامل ماسک مو هم استفاده از, استفاده منظم از بنفش ماسک مو فروش بسیار نرم و عمیق احساس خنثی کردن زردی کمک خواهد کرد .:: بازدید از این مطلب : 237
|
امتیاز مطلب : 37
|
تعداد امتیازدهندگان : 9
|
مجموع امتیاز : 9
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

کراتین مو درمان, همچنین به عنوان شناخته شده برزیلی مو درمان کمک می کند که برای صاف کردن و از بین بردن مو است.آن است که این نیمه دائمی و نازک شدن مو است که باعث نرمی آن نیز بسیار رایج امروز به دلیل نتایج حاصل از این درمان می تواند حداقل 2 سال اقامت و تقریبا تمام انواع مو مناسب هستند.

درمان کراتین نیز معمولا برای رفع موهای خشک است که بر روی مو استفاده می شود و حدود 20 دقیقه باقی مانده پس از آن اعمال خواهد شد. استفاده از آهن مو برای کاهش استفاده.

مواد شیمیایی در کراتین کمک به نرم کردن و از بین بردن فر با تغییر ساختار مو. همچنین مو را تقویت می کند. مو صاف با کراتین علاوه بر نتایج مورد نظر نیز می تواند عوارض جانبی که شما در این بخش به عنوان خوانده شده سلامت رطوبت داشته باشد.

کراتین مو

برخی از عوارض جانبی رایج کراتین مو که گزارش شده است عبارتند از :
1.خطر ابتلا به سرطان:

مواد تشکیل دهنده فعال در طرمرس معمولا حاوی فرمالدئید است که باعث تحریک مواد سرطان زا اما همچنین بازیابی برخی از رشته های شیمیایی در مو.آن را نیز باعث می شود طرمرس به یک ثبات اثر است.

سطح بخش پایین تر از این موجود موادی استفاده می شود که در بسیاری از مواد آرایشی مضر نیست اما با درجه حرارت بالا مو و آهن است که در این فرآیند استفاده می شود با ترکیبی از محلول کراتین ، و فرمالدئید بخار ، تولید شده است که بسیار ضعیف و خطر ابتلا به سرطان است. اثرات دیگر این ماده شیمیایی در دوزهای بالا عبارتند از قرمزی یا سوزش چشم، عطسه ، درماتیت و آلرژی.

سرطان

2. افزایش ریزش مو:

یکی دیگر از عوارض جانبی شایع در استفاده از کراتین درمانی افزایش ریزش مو است. در برخی موارد ، مردم از نازک شدن مو و در موارد شدید ، طاسی ناتمام بر روی سر رنج می برد. علت دقیق این از دست دادن ناگهانی است که هنوز ناشناخته است اما اعتقاد بر این است که می توان آن را با توجه به گرمای بیش از حد مو است آسیب به فولیکول مو و منجر به از دست دادن.

3. آسیب مو :

بدون شک ، درمان کراتین مو بافت مو را تقویت می کند و تازه می شود. اما در برخی موارد ، خشک کردن مو می تواند باعث آسیب جدی پس از چند شستشو شود.همه این اتفاق می افتد به دلیل نوع و کیفیت مواد مورد استفاده ، درجه حرارت بافت مو فرد ، مو طبیعی است.

برخی از افراد گزارش می دهند که موهای خود را به طور جدی پس از 6 تا 8 ماه از عمل کراتین آسیب دیده است. حتی بدتر ، بیشتر قبل از درمان ، که احتمالا علت اصلی بیش از حد گرم آهن ، آهن مو ، که باعث آسیب مو ، شکنندگی آن است.

ریزش مو با کراتین

https://elanza.com/product/LNZP-60ed365ad2398/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AD%D8%AC%D9%85-300-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

4. آلرژی:

اگر چه ادعا شد که این درمان طبیعی است اما حاوی مواد شیمیایی قوی مانند فرمالدئید و دیگران شناسایی شده اند و ممکن است باعث واکنش های آلرژیک مانند خشکی یا خارش پوست یا درماتیت یا اگزما. اگر شما مستعد ابتلا به آلرژی و یا پوست حساس دارند بهتر است به یک متخصص پوست مشورت کنید قبل از انجام این درمان است.

چیز دیگری که به یاد داشته باشید این است که شما لازم نیست برای شستن موهای خود را پس از کراتینیزه.پس از 2 تا 3 روز با یک شامپو ویژه پیشنهاد شده توسط سبک مو ، موهای خود را بشویید و نتیجه را ببینید. اما اگر چربی مو برای شما امکان پذیر نباشد ، به سالن هایی بروید که این درمان ها را با شستشوی فوری ارائه می دهند( که البته بر کراتین های دیگر تاثیر نمی گذارد)

درمان کراتین به دلیل آن را می دهد درخشش مو و زیبایی خود را ، پس از مدتی متوجه خواهید شد که آن را به درخشش از دست داده است. ترکیب موجود در کراتین حاوی مواد شیمیایی است که آسیب مو.

https://www.amazon.com/Keratin-Complex-Amplifying-Conditioner-Volumizing/dp/B0841R5KPP

اثرات کراتین برای مو

نکات اضافی در مورد موهای کراتین:
هرگز فراموش نکنید که برای تست برخی از آن را بر روی دست یا پا قبل از انجام کراتین برای اولین بار به مطمئن شوید که آن را به پوست شما واکنش منفی نشان نمی دهند.
اگر از پسوریازیس ، درماتیت یا هر بیماری پوستی رنج می برید ، قبل از انجام کراتین باید به متخصص پوست مراجعه کنید.
شما نباید از شامپو یا نرم کننده هایی که حاوی سولفات هستند استفاده کنید ، زیرا ممکن است باعث آسیب به مو شود.
توصیه می شود موهای خود را از نور خورشید یا اشعه uva و UVB محافظت کنید ، زیرا می تواند موهای خشک و بسیاری از مشکلات دیگر را ایجاد کند.
موهای خود را حداقل 24 ساعت پس از عمل کراتین شستشو ندهید.:: بازدید از این مطلب : 226
|
امتیاز مطلب : 6
|
تعداد امتیازدهندگان : 9
|
مجموع امتیاز : 9
تاریخ انتشار : دو شنبه 29 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

البته, همه ما دوست نداریم به صرف مقدار زیادی از پول و زمان در رنگ مو خود را در یک زمان. مانند یک بار و برای همه به انجام این کار و دیگر نیازی به تمدید دوباره ما نیست و متاسفانه بسیاری از مضر جنبه های زندگی روزانه ما وجود دارد یک روال زیبایی, ما آسیب برساند که این وقایع می تواند شامل گرفتن و یا استفاده از محصولات مو که گاهی اوقات به عنوان رنگ مو ما نیز آسیب نیست. در این بخش از جهان از رطوبت مد ما تمام راه حل هایی که شما می توانید رنگ مو خود را محافظت فراهم کرده اند .

https://elanza.com/product/LNZP-60ed3433b5d2c/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%D8%AA%D8%AB%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AD%D8%AC%D9%85-250-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

مراقبت از مو رنگ شده

اشتباهات است که می تواند رنگ مو و یا رنگ مو خود را خراب کردن


1. آب

در حالی که شامپو باید بیشترین اثر را در از بین بردن رنگ مو و ریشه ها زودتر از همیشه طول می کشد اما آب نیز به راحتی حل رنگ مو مولکول خود را بنابراین بر خلاف تصور عمومی آب بیشتر از همه باعث تخریب رنگ. بهتر است هر بار بعد از حمام موهای خود را به سرعت خشک کنید تا مواد رنگی کمتر در داخل آب حل شوند.

2. استفاده از محصولات سنگین کولر مو

برخی از روغن های مو و درخشنده سرم که برای نرم کردن مو شما با استفاده از این اثر بسیار درخشان این نوع فرمول شیمیایی حاوی سنگین سیلیکون ریشه بیرونی مو بسیار طولانی مدت برخی از انواع سیلیکون می تواند به طور کامل شما را تغییر دهند و آلودگی با مواد رنگ بر روی آن فوق العاده است.

تهویه مطبوع برای موهای رنگ شده

3. خشونت فیزیکی

شیدا رسیدگی رنگ مو بسیار مضر است و می تواند بستن مو با کش و کلاه گیس بسیار محکم و موی خود را های زیادی کشیدن و معمولا باید برای مراقبت از رنگ مو برای افراد نشان می دهد که بستن مو به صورت بسیار شدید موی دم اسبی خودداری کنند که این کار در کوتیکول مو شما می توانید آن را آسیب می رساند. بنابراین بهتر است به مراقبت از ریشه های خود را و رنگ و علاوه بر این هر روز شما نیاز به نگه داشتن موهای خود را مرطوب و شانه بهتر و بهتر از قبل.

4. استفاده از دستگاه های تهویه موی گرم

لوازم جانبی داغ کردن ریشه موها را می سوزاند و آسیب لایه کردن مو به دلیل استفاده از همان لوازم جانبی است که برای آوردن آب به سرعت جذب و خشک خود را تحویل شما می دهد این رنگ, این همه جذاب نیست که آن را نمی خواهد, البته, که ذرات رنگ در داخل کوتیکول مو, اما زمانی که من دیدن,

سعی کنید برای حفظ تسمه مو کاملا نرم و ملایم برای نشان دادن درخشش طبیعی و محافظت از مو در برابر گرم و حرارت شما می توانید روغن مو استفاده کنید.

بدتر شدن رنگ مو

http://kadusco.com/en/Product/VINA/3506/Color-stabilizer-Shampoo.aspx

5. کوتاه کردن مو پایین مو

فکر می کنم کمی در مورد این. انتهای تار موی شما بسیار قدیمی هستند و کاملا در برابر رنگ و مواد شیمیایی آسیب دیده و در طول زمان آسیب بیشتر و بیشتر می شود و به بالا عفونت و باعث می شود مولکول رنگ های مختلف در این حلقه اثر, و اثر است. اطمینان حاصل کنید که شما نمی خواهید موهای خود را در کنار موهای سالم قرار دهید ، بنابراین بهتر است قسمت های پایین تر موهای شکسته را هر 10 تا 12 هفته کوتاه کنید.

6. از تهویه مو استفاده نکنید

نه تنها هر روز استفاده از نرم کننده و رطوبت دهنده مو رنگ لازم است اما همچنین با استفاده از یک ماسک مو نیز می تواند بافت موی خود را سالم نگه دارید, یکی از معمول حیاتی است, اگر موهای سالم داشته باشید, برای, رنگ, شما همچنین نیاز به یک موی سالم, محیط زیست و شما باید رنگ آن را نیز به گزینه های شما بیشتر. هنگامی که موهای خود را با تغییر رنگ مصنوعی آسیب دیده ، شما می توانید آسیب کمتر به آن با استفاده از رنگ مو کهربا نشان می دهد.

آسیب رنگ مو

7. یو ریکوچولو.

Yo-Ray.درآمد حاصل از آن را از خورشید می تواند ساختار مو تاثیر می گذارد باعث می شود که رنگ مو پژمرده و اشعه عوارض جانبی است که تا حد زیادی به مو و آنها را خشک و خشن. خشن ، سخت و نه ، متاسفانه ، محصولات پانوراما باقی می ماند تا حد زیادی برای جلوگیری از آسیب از نور خورشید مانند کرم های ضد آفتاب برای مو موجود در سیستم. اما بهترین کار این است که از لبه های درب و استفاده از, اما, می تواند آسیب دیده دوباره طراوت ببخشید و شما همچنین می توانید با استفاده از یک نرم کننده و ماسک های مرطوب کننده استفاده کنید و سپس موهای خود را به یک قطعه ای است که باعث می شود موهای خود را کمتر در معرض اشعه ماوراء بنفش نور بودند بیشتر در معرض نور خورشید و تماشا نیز به پایان می رسد از مو خود را که صدمه دیده بیشتر از همیشه .:: بازدید از این مطلب : 237
|
امتیاز مطلب : 7
|
تعداد امتیازدهندگان : 7
|
مجموع امتیاز : 7
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

شیک رنگ مو رنگ بود همه زیبایی مو را تقویت می کند اما گاهی اوقات کسل کننده رنگ مو و بد رنگ می تواند مانند درخشش اولین روز نمی مانند که خانم ها در این زمان رنگ موی مناسب دیده بانی دوباره عملیات , در مورد , شما می دانید, رنگ مو بیش از حد خطرناک است, پس چه باید کرد ؟ بهتر است یاد بگیرند که چگونه برای مراقبت از موهای رنگ شده ، رنگ آن همیشه براق و زنده باقی می ماند.

رنگ مو براق با شستشوی صحیح موهای رنگ شدهاول از همه ، پس از رنگرزی برای حداقل 24 ساعت ، شما نباید شامپو مو را به عنوان رنگ می تواند مو را به خوبی به پا نفوذ کند. این قاعده کلی همچنین می دانیم که شستن مو کمتر دوام رنگ مو بیشتر کمک می کند زیرا زمانی که موهای زیادی شستشو. شامپو ، چربی طبیعی بر روی مو است که رنگ ، و غیره محافظت می کند. از بین می برد. بهتر است برای شستن مو دو بار در هفته ; اگر موهای شما بسیار چرب است که ریشه های خود را نگاه کاملا شما می توانید با استفاده از تکنیک خشک شامپو.

دشمن آب گرم رنگ مو

https://elanza.com/product/LNZP-60ed3433b5d2c/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%D8%AA%D8%AB%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AD%D8%AC%D9%85-250-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

 

آب گرم ، مگر اینکه باعث کم آبی بدن شود ، همچنین زندگی رنگ مو را کوتاه می کند. حرارت الکترود کوتیکول برای باز کردن ، حذف رنگ مو و رطوبت مو را کاهش می دهد باعث می شود. شامپو مو ، سپس با آب در دمای استاندارد (20 تا 25 درجه سانتیگراد) ، شستشو کنید.، در روز دوباره با سردترین آب شما می توانید آنها را آویزان لباس های شسته شده و اجازه دهید کوتیکول خروجی خود را بسته است. این باعث می شود رنگ مو با دوام تر.

اتو کردن مو

اتو کردن ، صاف کردن مو

به طور کلی تمام اتصالات تهویه مطبوع گرم مانند آهن, بالشتک و یا... این می تواند رنگ مو را مات کند ، به خصوص اگر رنگ موی شما قهوه ای بور یا قرمز باشد. اگر شما می خواهید برای دیدن شما از رنگ مو کمتر آسیب باید اول آب موها را کاملا با یک حوله به طوری که مو به نظر می رسد فقط کمی نمدار و استفاده از آن بعد از سشوار یا اتو. ما به شما پیشنهاد مو در پایین ترین درجه حرارت ممکن است. همچنین برای کشیدن سشوار ، سشوار هرگز نباید با مو تماس بگیرد و بهتر است از آن با یک شکاف و گرمای دلپذیر استفاده کنید. علاوه بر این ، از برس هایی که دارای دندان های کوچک هستند استفاده نکنید زیرا باعث شکنندگی موهای رنگ شده می شوند.

https://elanza.com/product/LNZP-60ed3433b5d2c/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%D8%AA%D8%AB%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AD%D8%AC%D9%85-250-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

 

استفاده از نرم کننده دارای پایه است

استفاده از سیستم های تهویه مطبوع و یا ماسک های خانگی خوب است قبل از رنگرزی اما پس از رنگرزی آنها از بین بردن رنگ مو به خصوص قرمز و یا شراب رنگ مو. تهویه مطبوع یا ماسک از فولیکول مو حتی رطوبت مو را جذب می کند ، در هنگام شستشو با آب می تواند آسیب زیادی وارد کند. رنگ ذرات همراه با خود ، به تدریج با بهره گیری از رنگ مو عقب.

هنگام شنا یا آفتاب گرفتن مراقب باشید

محافظت از موهای خود را از خورشید و کلر. هنگامی که شما در خورشید ، در استخر و یا در دریا ، استفاده از یک محافظ مو پر شده با SPF به طوری که رنگ مو خود را ناپدید می شوند نیست. شما همچنین می توانید محصولات حاوی روغن آفتابگردان زیرا آنها آنتی اکسیدان ها و محافظت از موهای خود استفاده کنید.:: بازدید از این مطلب : 238
|
امتیاز مطلب : 6
|
تعداد امتیازدهندگان : 7
|
مجموع امتیاز : 7
تاریخ انتشار : یک شنبه 28 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

آرایش لب تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی صورت به همان اندازه که داشتن لب برجسته مانند زبان هالیوود بازیگر زن آنجلینا جولی رویاهای بسیاری از خانم ها.

لب های برجسته شما را زیباتر و جذاب تر اما این است که لازم نیست برای برجسته کردن لب ها نزدیک علاوه بر تزریق در دستاوردهای شما می توانید با بسیاری از برجسته آرایش لب ترفند که در این بخش از دنیای مد را برای شما آورده ایم به لب هایی فوقالعاده زیبا و برجسته در ذهن داشته باشند.

آرایش برجسته لب

https://elanza.com/product/LNZ-P-2767/%D8%B1%DA%98-%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%B2-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-29

لب ها و پورتر را با آرایش با شش راه عالی برجسته کنید
لب ها را با گوشه های تیره تر لب ها برجسته کنید
اگر شما مایل به رفتن به یک حزب خاص و نگاه خود را بیشتر چشم نواز ، رنگ رژ لب را انتخاب کنید بی اثر نیست. را انتخاب کنید به برجسته رژ لب است که تراکم رنگ بالا و اعمال روش زیر را بریزید لب خود را.

اول ، رژ لب را در رنگ رژ لب خود انتخاب کنید و لب های خود را در اطراف بکشید تا یک رژ لب طبیعی رنگ کنید.
سپس ، با یک مداد لب سیاه ، گوشه های لب خود را راست کنید.
با یک برس لب ، لبه های لب های خود را با رژ لب ترکیب کنید تا این محو شدن و لب هایش برجسته و کامل شود.
لب ها را با رژ لب برجسته کنید

لب ها را با لب های الکترواستاتیک برجسته کنید
برجسته و پر کردن لب خود را با رژ لب, لب براق.
لب ها را با یک خط لب در همان رنگ به عنوان رژ لب خود بکشید.
رژ لب خود را با دقت بر روی لب های خود تمیز کنید.

https://www.amazon.com/Liquid-Lipstick-Spdoo-Lasting-Pigmented/dp/B07KP46J7J/ref=sr_1_4?dchild=1&keywords=Liquid+Matte+Lipstick&qid=1631513600&sr=8-4
سپس لب براق بر لب.
شکل لب های خود را با استفاده از مواد اصلاح کنید.
لب ها را با لب های الکترواستاتیک برجسته کنید

لب ها را با روغن دارچین برجسته کنید
برای برجسته کردن لب ها ، می توانید از روغن های شیا و دارچین استفاده کنید. همچنین ، در بخش های قبلی دنیای مد ، ما توضیح دادیم که روغن دارچین باعث گردش خون ، برآمدگی و روشن شدن لب ها می شود.

آنها معمولا از روغن دارچین خالص استفاده نمی کنند ، بلکه آن را با روغن شیا ترکیب می کنند. رژ لب ماسک یا لب براق است که مناسب برای شما.

ترکیب روغن درخت روغن قلم و دارچین بر روی لب ها و اجازه می دهد تا بر روی لب برای ماندن 15 دقایق.
قبل از برداشتن رژ لب ، روغن را از لب پاک کنید.
روغن دارچین برای حجم لب

اصلاح اشکال مختلف لب با لب لب
شما می توانید لب های برجسته و براق با هر نوع لب داشته باشید ، بنابراین خطوط مناسب را بر اساس شکل لب های خود با خط لب بکشید.

لب های نازک
برای برجسته کردن لب های نازک و باریک ، با شروع از خط لب که درجه رنگ رژ لب برای تیره تر شما این است که خط اصلی کشیدن را دنبال کنید ، سپس لب براق ، رنگ خوش آمدید و استفاده جالب. با یک مداد سفید کمرنگ خط زیر خط لب کشیدن خود را.

گوشتی لب
قرعه کشی خط لب منظمی در خط اصلی لب و در حال حاضر استفاده از رژ لب تیره با یک مداد سفید رنگ پریده کشیده در وسط لب.

زیبایی لب

خط هفت شکل بالای لب ها را برجسته کنید
برجسته هفت شکل از لب بالا را خطوط لب نگاه بهتر و برجسته لب, تا زمانی که آرایش به پایان رسید برجسته کمی به لب بالا.

با استفاده از یک برجسته ، هفت شکل لب بالا را روشن کنید.
برجسته لب را با خطوط اطراف لب مخلوط کنید.
رژ لب را روی لب های خود اعمال کنید.
سپس مرکز لب های پایین تر را به انبوه کردن آنها برجسته کنید.
لب ها را با آرایش برجسته کنید

لب ها را با یک مداد سفید برجسته کنید
یکی از راه های معمول برای برجسته کردن و پورتر این است که لب های روشن تر را از مرکز لب ها با استفاده از یک مداد لب سفید نشان دهید.

لب با آرایش

پوشش قسمت های مرکزی لب های فوقانی و تحتانی با مداد سفید ، برای لب های شوهرش ، از یک مداد لب رنگی استفاده کنید.
سپس رنگ را با لب براق بر روی لب های خود ترکیب کنید.:: بازدید از این مطلب : 212
|
امتیاز مطلب : 10
|
تعداد امتیازدهندگان : 7
|
مجموع امتیاز : 7
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

لب براق مهم ترین لوازم جانبی ، آرایش زنان سیاه است که تاثیر زیادی بر زیبایی صورت و لب ها دارد. لوازم آرایشی به خصوص لب ها نیاز به نگهداری می شود اما اگر رژ لب به طور ناگهانی خود را و شکستن و یا نوزاد یک شهر کوچک باعث لب به شکستن های مورد علاقه خود را براق شد نگران نباشید و آن را به دور neendazid در این بخش از دنیای مد, مرطوب, دو راه چسب لب شکستن شما ما می گویند که بسیاری برای دو

رژ لب شکسته

چگونه یک رژ لب شکسته را تعمیر کنیم ؟
اولین راه برای رفع رژ لب شکسته

https://elanza.com/product/LNZ-P-2767/%D8%B1%DA%98-%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%B2-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-29
ساده ترین راه برای رفع شکسته لب است که شما یک قطعه شکسته لب آن طول می کشد چند دقیقه داخل یخچال و بعد از حدود 15 دقیقه از فریزر خارج در حال حاضر لبه لب باید به یک فندک تماس بگیرید و به سرعت به داخل لب و قرار دادن آن لب براق برای فریزر

چسباندن رژ لب شکسته

روش چسباندن رژ لب شکسته


راه دوم برای رفع رژ لب شکسته

https://www.amazon.com/Liquid-Lipstick-Spdoo-Lasting-Pigmented/dp/B07KP46J7J/ref=sr_1_4?dchild=1&keywords=Liquid+Matte+Lipstick&qid=1631513600&sr=8-4
برش لب شکسته به داخل یک کاردک فلزی و قرار دادن قاشق در شمع نگه دارید تا لب به طور کامل آن را آب. پس از ذوب لب در داخل محفظه, لنز چشم و پور اجازه ده دقیقه در داخل اقامت یخچال و فریزر. پس از برداشتن رژ لب از یخچال ، می توانید از رژ لب خود با قلم مو مخصوص استفاده کنید.:: بازدید از این مطلب : 223
|
امتیاز مطلب : 22
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

رژ لب می تواند زیباترین لوازم آرایشی برای زنان باشد تا در صورت استفاده از هر گونه لوازم آرایشی ، اما از رژ لب استفاده کنید. رژ لب دارای انواع مختلفی است که بسیار مضر نیستند و البته رژ لب دارای خواصی است که باعث زیبایی می شود. اگر می خواهید همه چیز را در مورد رژ لب بدانید ، این ورود رطوبت را از دست ندهید.

رژ لب

https://elanza.com/product/LNZ-P-5917/%D8%B1%DA%98-%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%B2-%D9%85%D8%AF%D9%84-crayon-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-04

چگونه بسیاری از انواع رژ لب در خارج وجود دارد?
آشنایی با انواع رژ لب
رژ لب مات
رژ لب مخملی
رژ لب قلم
رژ لب مایع
رژ لب انتخابی
رژ لب شب
رژ لب روشن
رژ لب مات
با تشکر از کایلی جنر ، مات رژ لب محبوب در چند سال گذشته به دست آورد. همانطور که از نامش بر می آید ، این رژ لب ها به هیچ وجه براق نیستند و در داخل آنها مایع وجود دارد که پس از استفاده خشک می شود.

رژ لب مات

رژ لب مات چگونه است?
رژ لب مایع و براق
رژلب مایع است که تب و تاب بودن مد است بسیار زمان البته هنوز هم طرفداران خود را دارند و این نوع رنگ ها برای استفاده در جشن ها و عروسی خانه مناسب برای او.

رژ لب انتخابی
رژ لب اقلیدسی یک درخشش بزرگ چرا که آنها در حال حاضر در داخل آنها هستند ، زیرا شما می توانید با این نوع از رژ لب برای یک عروسی جلب توجه.

رژ لب

رژ لب انتخابی جذاب و درخشان
رژ لب شب
معمولا به دنبال لوازم جانبی زنان, آرایش, ویژه و نادر لب براق است که خواسته های خدایان خود. Shabrang لب براق حتی در تاریک ترین فضا ، جلب توجه، و آن را فوق العاده چشم نواز برای او است.

http://www.goldenrose.com.tr/en/product/210/lips-lip-pencil-matte-lipstick-crayon/1

رژ لب مخملی
همانگونه که از نام, سرب مخملی مانند مخملی هستند و لب نگاه برجسته و بزرگتر, این سرب مناسب برای زنانی که لب باریک.

رژ لب

رژ لب مخملی برای عروسی
مواد تشکیل دهنده رژ لب
موم.
سرب
الکل
خوشبو کننده
رنگ
عوارض رژ لب در دوران بارداری
پس از این ترکیبات در اکثریت قریب به اتفاق رژلب سرب وجود دارد و منجر به صدمه به مغز می شود و کلیه زنان باردار نباید رژلب در این سن حساس به استفاده از برای خود آسیب جنین.

معایب استفاده از رژ لب
در بسیاری از سرب ها موادی مانند پلی اتیلن ، اکسید آهن و سرب وجود دارد که باعث سرطان پستان و سرطان ریه می شود.:: بازدید از این مطلب : 198
|
امتیاز مطلب : 7
|
تعداد امتیازدهندگان : 7
|
مجموع امتیاز : 7
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

برای رسیدن به چشم نواز شما نیاز به رژلب برای یادگیری در یک راه ساده است برای انتخاب رژلب با دقت در حالی که روشن سایه ظاهرا می تواند به طور کامل تغییر کرده و sinaishan کمتر است اگر شما نمی توانید به سادگی رژلب نفع ظاهر خود را خراب آن است. این طبیعی است که فکر می کنم, براق, هیچ ترفند نیاز ندارد, اما لب تا, نیاز بی عیب و نقص با توجه به اندازه دانش برای یادگیری برخی از راهنمایی وجود دارد. بسیاری از زنان امروز چگونه به لب براق به دانستن, اما برای انجام این کار, روند در این بخش از دنیای مد مرطوب گفته شده است به خاطر داشته باشید.

ابتدا لب ها را لایه برداری کنید.

راحت به نگاه ظریف و احساس می کنید می تواند کمک به از ماسک مرطوب کننده برای استفاده از آن شما حتی می توانید با استفاده از فوق العاده با استفاده از مومیایی کردن لب و مطمئن شوید که پایان آرایشی شما حذف نمی تواند به خوبی جذب می شود و سپس مومیایی کردن لب از تمیز و خشک لب .

آموزش رژ لب

https://elanza.com/product/LNZ-P-5917/%D8%B1%DA%98-%D9%84%D8%A8-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D8%B2-%D9%85%D8%AF%D9%84-crayon-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-04

رژ لب آموزش تصویری برای زیبایی لب بزرگ
استفاده از پودر کرم براق قبل از هر چیز دیگری.

این پودر کرم برای نگه داشتن لب ها به شما کمک می کند. این کار باعث ایجاد رنگ لب کامل به رنگ استفاده شما. بالا بردن لب و در برای اولین بار در منطقه قوس دار بزرگ محل خود را و پس از آن به گوشه پایین و لب بیرونی و در نهایت بقیه لب و پر کردن.

در حال حاضر با یک برس کوچک پودر ثابت را روی لب قرار دهید.(شما می توانید انگشت حلقه نیز استفاده کنید).

رژ لب را تکرار کنید و پس از انجام این کار از کانتور استفاده کنید که در آن باید پاک شود ، پاک کننده گوش نیز به خوبی کار می کند.

مراحل رژ لب

آموزش رژ لب با استفاده از پودر کرم
قرار دادن برخی از رگهای واریسی بر روی رژ لب.

اگر می خواهید لب های خود را به نگاه لاغر (بزرگ) استفاده از دو سایه های مختلف از رژ لب،

برای این کار ابتدا معمول رژ لب بزنید و سپس یک نسبتا سایه نور در مرکز لب پایین و لب بالا و سپس به تماشای درست مثل تصویری که در مرطوب دنیای مد مشاهده می کنید. اگر شما در اکثر عکس ها قبل از استفاده از رژ لب با لب تغییر جهت دادن بی رنگ متوجه و امروز در اطراف لب و در پایان رنگ نهایی لب برای شما.

داشتن لب های بزرگ

http://www.goldenrose.com.tr/en/product/210/lips-lip-pencil-matte-lipstick-crayon/1

آموزش رژ لب زیبا و حرفه ای
استفاده از لب لاینر آن را برجسته تر

لب لاینر برای تعریف شکل و شکل لب ها و در عین حال برای تمیز کردن رژ لب خود از آب استفاده می شود. شما باید حدود شش دهم سانتی متر با استفاده از بوش لب اطراف لب کشیدن و سپس منطقه با لب و پر کردن پایان لب براق استفاده برنامه ریزی شده.

اندازه کامل لب

لب ها را در راه درست برای رژ لب برجسته کنید
استفاده از شوم و شوم با دقت.

با استفاده از رنگ سرخ شدن با ریمل مژه و ابرو rlptan می توانید نگاه مات خود را. این خط لب و رژلب استفاده عادی و سپس مالش سرخ به انگشت و درخواست آن را به لب به پایان تعلیق قرار داده اما سرخ شدن به طور مستقیم بر روی لب برای جلوگیری از به دلیل سرخ شدن تمام رنگ های رژلب و همچنین karnmi نیست جواب خود ادامه خواهد داد.

راه های مناسب برای رژ لب

آموزش رژ لب با استفاده از سرخ شدن
استفاده از یک خط لب مناسب برای ایجاد یک سایه:

خط لب تیره تر رنگ ها از انتخاب شما ایجاد یک طرح اولیه ابتدا خط لب و سپس از رژلب به استفاده از, استفاده از رنگ روشن تر کمک می کند تا رژ لب شما چشم نواز و جذاب است, در پایان, از, روشن, لب برای استفاده و به خوبی خود را ... ادامه مطلب.

حجم تا فلنج

آموزش رژ لب برای لب های بزرگ
لب های خود را ضخیم کنید.:

ایجاد طرح کلی از وسط لب های خود را و سپس رها کردن گوشه ، استفاده از رژ لب قرمز روشن برای پر کردن این طرح.

استفاده از یک خط لب نور برای سایه معکوس:

استفاده از رژ لب خود را به طور معمول, اما رئوس مطالب با یک خط لب و استفاده از یک خط لب تیره تر برای ایجاد شرایط مخالف.

آرایش لب درست

آموزش رژ لب برای لب های کوچک
ایجاد یک نمایش گوتیک به راحتی:

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از رژ لب تیره مانند قرمز ، سیاه یا نخل استفاده کنید ، یک خط لب مناسب با این رنگ پیدا کنید و از رژ لب برای پر کردن لب های خود استفاده کنید.

یک رنگ مناسب را انتخاب کنید:

در حال حاضر چگونه به لب براق برای رسیدن به یک چهره جذاب شما می دانید از, اما انتخاب رنگ مناسب نیز به همان اندازه مهم. به عنوان مثال ، شما همیشه می توانید از رژ لب قرمز استفاده کنید. به شرط که سایه مناسب است به آن را انتخاب کنید به یاد داشته باشید اگر شما دارای پوست با پس زمینه صورتی با انتخاب رژ لب-گیلاس قرمز از عالی به نظر می رسد می خواهید برای ارائه اگر شما پوست با روغن زیتون در حال درست از رژلب قرمز استفاده کنید, جسورانه, رنگ قرمز برای دختران با پوست تیره.

رنگ رژ لب را انتخاب کنید

رنگ مناسب رژ لب را بر اساس رنگ پوست انتخاب کنید
اگر شما به دقت رنگ طبیعی لب های خود را در یک انتخاب فشرده در نظر بگیرید و یک سایه تیره از رژ لب خود را انتخاب کنید ، این کاملا به خوبی کار خواهد کرد.

اگر پوست بسیار روشن دارید ، از تنهای مرجانی و صورتی هلویی ، مرجانی و صورتی برای رژ لب خود استفاده کنید و از زنگ های قهوه ای اجتناب کنید.

اگر رنگ پوست خفیف دارید ، از رنگ ارغوانی روشن ، قرمز و تمشک (رنگ توت فرنگی) برای رژ لب استفاده کنید و از رنگ های قرمز روشن جلوگیری کنید.

برای پوست تیره یا سیاه بهترین سایه ای از شکلات و رژ لب قرمز است.

همچنین شما می توانید انتخاب رنگ رژ لب خود را به را تشکیل می دهند چشم خود را نیز با دقت اگر شما سنگین آرایش چشم هرگز از تیره رژ لب قرمز رژ لب نیز باید بسیار روشن و نور چشم, آرایش.:: بازدید از این مطلب : 240
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 22 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

پرایمر لوازم آرایشی و بهداشتی کمک می کند تا پایه و اساس راحت تر بر روی پوست ترکیب و پایه و اساس با دوام تر بر روی پوست. پرایمر نرمی و نرمی پوست را ایجاد می کند و همچنین پوست را مرطوب می کند.

https://s16.picofile.com/file/8423516926/%D9%BE%D9%86%DA%A9%DA%A9_%D9%88_%D8%B1%DA%98_%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87_%D8%B1%D8%A7_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%AA%D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%85_%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%9F3_1_.jpg
پرایمر چیست ؟
پرایمر یک لایه بین پوست و آرایش شما ایجاد می کند. هنگامی که زمان و تلاش خود را در آرایش خود صرف می کنید ، بهتر است آن را به بهترین نحو انجام دهید. یکی از این روش ها استفاده از پرایمر است. پرایمر برای صاف کردن سطح پوست بسیار موثر است ، یکپارچه سازی آن ، پوشش منافذ بزرگ پوست و چین و چروک.

 https://elanza.com/product/LNZP-60dad2b91bfbe/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%DB%8C%D9%88%D9%BE%DB%8C-%D8%A2%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-perfectionists-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-201-%D8%AD%D8%AC%D9%85-35-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

استفاده از پرایمر به افزایش طول مدت دوام آرایش کمک می کند. این محصول سطح پوست را یکسان می سازد و بستر مناسب برای ادامه روند آرایش محسوب می شود. از سوی دیگر باید در نظر گرفته شود که حضور آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین های A, C و E در بوت ، ، باعث سالم تر ، حفظ پوست و سایر مواد مغذی ، مانند عصاره انگور و عصاره چای سبز. تمام این مواد با هم ، پوست را صاف و صاف کنید و همچنین به مرطوب کردن پوست کمک کنید.

 

نحوه استفاده از پرایمر ، پس از چند دقیقه پودر کرم پرایمر ، نحوه استفاده از پرایمر
نحوه استفاده از پرایمر

 

در مورد پرایمر (زیرساخت) فراموش نکنید
آیا شما ببینید که چگونه غیر معمول نهاد خود را در آغاز صبح بود و ساعات زیر تبخیر به کل؟ دلیل اصلی این است که استفاده از یک پرایمر نیست! اگر شما به دنبال یک نگاه بی عیب و نقص ، بی نظیر و سالم تا پایان زمان دفتر خود را ، شما باید یک پرایمر به زندگی روزمره خود قرار داده است.

 

آغازگر الکتریکی پوست, خطوط, خطوط و خروجی را پوشش می دهد و در این راه کرم پودر بهتر بر روی پوست خود را بی عیب و نقص و آرایش خود را بدون برق و رها کردن زمان بیشتری بر روی پوست خود را عمر به ارمغان می آورد , در روزهای گرم آرایش شما را عرق نیست و انجام نمی افتد. در عین حال ، شما می توانید یک پرایمر پوست صورت و یک پرایمر خاص زیر چشم و پلک استفاده کنید. از آنجا که آغازگر به منافذ باز پوست نفوذ می کند ، برای آرایش روزمره و معمولی مناسب نیست.

 

مزایای پرایمر صورت
- ایجاد پایه و سطح صاف و صاف برای لوازم آرایشی

- یک دست کردن پوست و پوشش عیوب پوست

- کاهش التهاب و قرمزی پوست

- آب و مرطوب کننده پوست

♦ پر کردن چین و چروک و صاف کردن پوست

- پوشش منافذ باز پوست

- صرفه جویی در وقت و هزینه خرید لوازم آرایشی

- کمک به دوام آرایش در وضعیت آب و هوایی

 

نحوه استفاده از پرایمر ، پس از چند دقیقه پودر کرم پرایمر ، نحوه استفاده از پرایمر
نحوه استفاده از پرایمر

 

انواع پرایمر صورت
محو شدن آغازگر

عیوب محو شدن پوست.

 

- آغازگر تصحیح رنگ

برای اصلاح قرمزی پوست یا لکه ها و زخم های آکنه ، …

https://www.flipkart.com/glam-up-powder-cream/p/itme88jtzzpzkzdx
تخفیف ویژه برای خرید گوشت مرغ از snapmarket! فقط امروز

نگران کرونا هستي؟با آزمون خانه تاج, حل مشکل خود را در یک چهارم!!


- چیزهای ضد پیری.

این آغازگرها دو عامل مهم برای مراقبت از پوست و جوان سازی هستند.

 

این نوع آغازگرها SPF برای مراقبت از پوست آفتاب گرفتن و نیاسین و پپتید برای قدرت بافت پوست.

 

- آغازگر پوست بزرگ

این آغازگرها می توانند پوست فوق العاده ، طبیعی و زیبا را بدون کرم پودر تا پایان روز به ارمغان بیاورند.

 

- مسائل برای سفت کردن منافذ پوست

این مسائل ، به عنوان نام آن نشان می دهد ، تاری و بستن منافذ باز بر روی پوست.

 

- آغازگر آب

افرادی که پوست خود را زیر کرم پودر پوسته پوسته می تواند داشته باشد. برای این ، بهتر است از آغازگرهای رطوبت بالا و هادی های قوی استفاده کنید.

 

پرایمر چشم

چشم آغازگر معمولا یک مایع یا کرم است که می تواند در پلک سقوط سایه چشم و خط چشم اجازه می دهد تا آسان تر به سقوط و دوره های طولانی تر بدون از دست دادن و یا ایجاد مشکل در چشم باقی می ماند.

 

-چیزهای بدون چربی

این نوع آغازگر پوست چرب مورد نظر است.

 

نحوه استفاده از پرایمر ، پس از چند دقیقه پودر کرم پرایمر ، نحوه استفاده از پرایمر
نحوه استفاده از پرایمر

 

چگونه می توان یک پرایمر را با توجه به نوع پوست انتخاب کرد ؟
قبل از خرید یک پرایمر ، بهتر است نوع پوست خود را تعیین کنید. اما چگونه می توانم شما آن را انجام?

 

- اگر پوست شما خشک یا پوسته پوسته ، استفاده از پرایمر مرطوب کننده.
پیشنهاد ویژه
تور استانبول ، تور ترکیه ، رزرو تور ترکیه در تمام طول روز تور ترکیه از تمام شهرستانها [قیمت عالی! خرید] فرش فرش فرش فرش کاشان فرش بسیاری از نمونه های فرش تسویه حساب prosafzabsh ارتفاع افزایش ارتفاع ورزش کوتاه ارتفاع افزایش با یک کلیک!

- اگر شما پوست چرب ، استفاده از مات پرایمر ارزیابی تولید چربی در پوست و کاهش درخشش.

- اگر پوست شما مستعد ابتلا به آکنه یا حساس است ، از آغازگرهای آب استفاده کنید ، زیرا انواع سیلیکون آن منافذ ، جوش و التهاب را مسدود می کند .

- استفاده از آغازگر مغذی یا آنتی اکسیدان ها برای پوست چین و چروک.

 

نحوه استفاده از پرایمر ، پس از چند دقیقه پودر کرم پرایمر ، نحوه استفاده از پرایمر
نحوه استفاده از پرایمر

 

چگونه به استفاده از پرایمر ?
پوست خود را آماده کنید

اگر می خواهید پوست خود را به خارج شدن از آب به طور کامل و بدون نقص, این مرحله بسیار مهم است. شستن صورت با یک پاک کننده ملایم. پوست کردن پوست و اعمال کرم نور به پوست خود را قبل از هر گونه اقدام دیگر. اجازه دهید نشستن خوب بر روی پوست شما.

 

پرایمر را به پوست خود اعمال کنید

را فشار دهید برخی از پرایمر در پشت دست خود را و تلنگر آن را بر روی پوست. از بینی به خارج از انگشتان دست ادامه دهید. این پایه و اساس به صورت خود را تعمیر. چند دقیقه صبر کنید تا پوست شما را جذب کنید و سطح پوست خود را صاف کنید. شما حتی می توانید استفاده از پرایمر به تنهایی.

 

صبر کنید در مورد یک دقیقه برای پرایمر به نشستن به خوبی بر روی پوست خود را قبل از آرایش و پس از آن شما می توانید آرایش مورد نظر را.

 

همچنین یک پرایمر ویژه برای چشم وجود دارد. ما پیشنهاد می کنیم از یک پرایمر با ترکیبی قوی استفاده کنید تا آرایش چشم با دوام تر شود. اگر پوست پلک چرب باشد ، از آغازگرهای مات استفاده کنید.

 

- اگر پوست شما زرد است ، استفاده از پرایمر بنفش.

- اگر شما پوست نازک و نازک است که مویرگ های آبی دیده می شود ، استفاده از پرایمر زرد.

- پرایمر صورتی شبیه مومیایی کردن لب می دهد شفافیت پوست و طراوت.

- اگر پوست شما دارای لکه های تیره, استفاده از یک پرایمر هلو.

- اگر پوست شما کبودی یا لکه های قرمز ناشی از جوش ، استفاده از پرایمر سبز.

 

هنگامی که به استفاده از پرایمر?
همیشه یک پرایمر پس از مرطوب کننده استفاده کنید. این پرایمر ایجاد یک مانع بین پوست مرطوب خود را و پایه و اساس.

 

Fandishin پس از پرایمر استفاده می شود.انواع مختلفی از پایه ها ، از جمله پودر و گنجه آب مایع وجود دارد. پس از زدن پرایمر ، پایه را روی پوست قرار دادیم. پرایمر قبل از هر محصول دیگر و در ابتدای آرایش روی پوست استفاده می شود ؛ بنابراین ، آن را نیز به عنوان آرایش پایه یا تصفیه شده نامیده می شود. با این حال ، بنیاد مسئول پوشش و پوشش پوست است و سپس یک پرایمر استفاده می شود.

 

ایجاد یک لایه الگوی پایه به عنوان مورد نیاز است. با استفاده از یک پرایمر معنی است که شما با استفاده از پایه و اساس کمتر.

 

بنیاد باید هموار شود و نباید در چین و چروک تجمع یابد ؛ شرایطی که در غیاب آغازگر رخ می دهد. پس از اتمام پایه و اساس ، شما ممکن است بخواهید آن را تعمیر با پاشش کرم پودر شفاف. اگر پرایمر و پایه و اساس سیلیکون و چربی هستند ، این روش می تواند یک لکه در تلفن های موبایل ایجاد کنید:: بازدید از این مطلب : 226
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

Mesov صورت یا کرم پودر دائمی

مزویت یا کرم پودر دائمی مناسب برای افرادی است که تمایل دارند رنگ صورت را روشن کنند یا تکه های صورت را بپوشند و پوست رنگی و سازگار داشته باشند.
پوست مهمترین و تاثیرگذارترین ارگان صورت است و جوان تر و آبدارتر اثر بیشتری بر زیبایی صورت دارد. برخی از مردم برای خرید بهترین لوازم آرایشی, آیا ترمیم و جراحی به منظور نگاه کردن از هزینه های خود را و اثرات بسیاری از تخریب یعنی در حالی که mazwaite یا کرم پودر, دائمی, عوارض جزئی می تواند بهترین پیشنهاد برای این افراد است.

 https://elanza.com/product/LNZP-60dad2b91bfbe/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%DB%8C%D9%88%D9%BE%DB%8C-%D8%A2%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-perfectionists-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-201-%D8%AD%D8%AC%D9%85-35-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

التهاب پودر میانی یا کرم دائمی چیست ؟
درمان بسیاری (به انگلیسی: درمان mesowhite) یا گیاه درمان با گیاه بهترین راه حل این است که برای افرادی که پوست خیلی تیره یا خیلی روشن و آنها را یا که خود را در پوست از لکه های تیره وجود دارد که از زیبایی چهره خود را داشته باشد.

 

Mazwaite درمان برای پوست نگران بیماری های پوست فاقد ملانین و رنگدانه بیش از حد مناسب است و رنگدانه ها می تواند وارد کنید و در داخل لایه های پوست باعث افزایش کلاژن و افزایش الاستین و جامد رنگ چهره شود.

این به علاوه شفافیت پوست صورت استفاده می شود برای درمان سیاهی اطراف چشم و سیاهی اطراف دهان موثر باشد.

 

مزوتراپی ، مزوتراپی ، مزایای مزوتراپی
صورت mesov

حالت عمل در mesov صورت
برخی از راه برای پول تنها تفاوت در کوکتل اختصاص داده شده به این روش بیشتر استفاده می شود یک کوکتل از روشن کوکتل دوم که حاوی رنگدانه است که با نام تجاری BB تب و تاب بودن می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این کرم پودر با دوام کاملا گیاهی است و به پوست آسیب نمی رساند.

 

Mesovite معمولا در جلسات 3 یا 4 برای تعیین نتیجه نهایی انجام می شود.

صورت باید کاملا شسته شود و بدون هیچ گونه لوازم آرایشی یا کرم. بهتر است قبل از کار ، صورت را با ضد باکتری سرم کاملا تمیز کنید.

 

یک لایه ضخیم از پماد بیهوشی مانند xylapi بر روی پوست و کشیدن به مدت نیم ساعت به طور کامل به بی حس پوست.

 

پماد بیهوشی دو مرحله ای را با گاز استریل خشک کنید و سپس گاز استریل را که در آب جوش داده اید تمیز کنید.

 

با استفاده از نوک انگشت ، که به طور کامل برای مرطوب کننده و غیره ضد عفونی می شود.، تقویت ، هیدرات برخی از محلول ویتامین c و ژل hydroderm ، صورت ، جلو و چرخش برای 5 دقیقه پوست به آرامی به مواد ماساژ ، پایین تر ، جذب پوست.


تخفیف ویژه برای خرید گوشت مرغ از snapmarket! فقط امروز

مردانه دفتر کیف چرم نصف قیمت + حمل و نقل رایگان خرید!!(محدود)

https://www.flipkart.com/glam-up-powder-cream/p/itme88jtzzpzkzdx
در مرحله بعد ، برخی از سرم های احیا کننده و تثبیت کننده را که با سرنگ به صورت جدا کرده اید اعمال کنید و با کمک یک دستگاه میکرونیدلینگ شروع به کار بر روی صورت کنید.

 

چهره باید برای قسمت های مختلف شکاف و برای چشم و غیره باشد.، دور لب ها و اطراف تیغه ، بینی کارتریج ، نانو-و به سایر قسمت های صورت کارتریج 12 از وزن آن استفاده کنید.

 

نکته مهم این که microneedling است که شما نیاز به تنظیم عمق سوزن به شیوه ای که باعث خونریزی در صورت. ایجاد خونریزی و بیرون زده خون به صورت قطره شبنم از پوست حذف سرم قبلی جذب شده به پوست و تلاش خود را تلف خواهد شد.

 

مزایای مزوتراپی ، مراقبت پس از مزوتراپی ، کرم صورت دائمی
مزوتراپی

 

در حال حاضر از آن زمان به پخش کردن مواد miswill با توجه به رنگ پوست فرد, البته, اگر شما می خواهید, شما می توانید با استفاده از یک رنگ کمی روشن تر. این می تواند حدود 45 تا 60 دقیقه طول بکشد. استفاده از مواد مزوف بر روی صورت و با حرکات چرخشی سوزن کمک می کند تا این مواد را به پوست جذب کند. این تا زمانی که مطمئن شوید که مواد به طور کامل به سلول های پوست جذب می شود ادامه می یابد.

 

پس از اتمام microneedling ، شما باید تمام مواد اضافی را با کمک یک حرکت انگشت چرخشی بر روی صورت ماساژ دهید تا به طور کامل جذب شود.

استفاده از یک ماسک آلوئه ورا یا برگ طلا بر روی صورت برای حدود نیم ساعت مطمئن شوید جذب آب به طور کامل.

به آرامی و به آرامی پاک کردن ماسک بر روی پوست و دوباره ماساژ صورت به نوازش گونه.

 

میسوف در اطراف چشم
یکی از مهمترین نکاتی که زنان تمایل به استفاده از پودر کرم دائمی دارند ، مزوتزی در اطراف چشم ، به ویژه مزوتزی در زیر چشم است. شما می توانید mesov اطراف چشم به بازسازی و حذف تیره اطراف چشم استفاده کنید.

از همان کوکتل است که با استفاده از برخی از چهره شما می توانید با استفاده از چشم به دلیل نازک بودن و حساسیت بالای پوست اطراف چشم, تنها تفاوت استفاده از کارتریج نانو برای دور.

 

مراقبت پس از مزوویتی ، کرم صورت دائمی ، مزوویتی در اطراف چشم
مزوتراپی یا کرم پودر دائمی صورت


پیشنهاد ویژه
مشاوره زناشویی, مشاوره و آموزش, درمان و estersastrst با مشاوره آنلاین درمان به عنوان یک خانواده درمانی, مشاوره, استرس, znashuyi مشکلات حل مشکلات زناشویی با telefinilizer مشاوره, مو, عوارض لیزر مو , تراش برای khandalah نامناسب فاصله بین دندان ها

مراقبت از پوست پس از مزوتراپی
پس از انجام مزوتراپی, نیاز به مراقبت های ویژه و حفاظت از پوست تا زمانی که آنها ساخت یک لایه جدید از پوست.

بهتر است برای جلوگیری از تماس با صورت تا 3 روزها.

استفاده از کرم های مرطوب کننده در طول روز الزامی است.

استفاده روزانه از چندین بار کرم تعمیر بر روی صورت بسیار مهم است. در مجموع ، شما نباید پوست صورت را در این سه روز خشک کنید.

اجتناب از قرار گرفتن در معرض آفتاب به عنوان آنجا که ممکن است پس از التهاب متوسط به دلیل آن باعث می شود یک لکه بر روی صورت, اما اگر شما مجبور به استفاده از یک رنگ و ضد حساسیت کرم های ضد آفتاب.

کرم های ضد آفتاب باید هر دو ساعت تکرار شود ، حتی اگر شما در یک خانه با نور بالا اقامت داشته باشید.

مدت زمان درمان مزوویتی پس از اتمام جلسات می تواند هشت ماه تا یک سال طول بکشد.

به طور معمول ، بین 20 تا 30 جلسه در روز به طوری که پوست می تواند خود را به طور کامل تعمیر.

اگر شما پوست بسیار تیره با حداقل 2 چرخه ، شما می توانید اثر بی نظیر آن بر روشن شدن پوست را ببینید.

پس از چند دقیقه از این روش پوست صورت به رنگ قرمز در می آید که کاملا طبیعی را نباید با اشتباه حساسیت کارگردانی که قرمزی پس از مدتی به تدریج از بین می رود و مردم می توانند با یک نتیجه فوق العاده برای آنها پس از چند روز به وضوح مشاهده کنید و لذت ببرید.

 

مزایای مزوتراپی
* تعمیر و جوانی از سر گرفتن پوست و همچنین ایجاد درخشندگی و چند سایه از پوست

* ترمیم و جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد به بدن

* کاهش میزان ملانین پوست و پاک کننده خال

* تغییر رنگ و قوام پوست

* حذف چین و چروک پوست

* حذف تاری زیر چشم

* کمک به از بین بردن ضایعات پوستی برای سرطان ، بیماران پوستی، صدمات و سوختگی

* درمان آرنج و زانو حذف تاری:: بازدید از این مطلب : 223
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

انسان به دنبال رد اثرات پیری ، و این تلاش ها به عنوان اگر هیچ محدودیتی وجود ندارد. حداقل در ژاپن ، با استفاده از روش های غیر معمول برای از بین بردن چین و چروک و جوان ماندن.

در ماه های اخیر گزارش شده است که در ژاپن حلزون زنده برای درمان پوست استفاده می شود و هر جلسه این درمان هزینه حدود 165 پوند است.

کارشناسان و پزشکان ادعا می کنند که gelampspnaki که حلزون به جای اثر دارای آنتی اکسیدان ها که کمک به رطوبت پوست ، حفظ ، و سلول های مرده طول می کشد.

در این مورد ، ما با کارشناسان صحبت کردیم تا اثربخشی این روش را بیابیم:

 https://elanza.com/product/LNZ-P-5851/%D8%B3%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DA%98%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-forfora

درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره


اثر حلزون
درمان بر روی صورت: حلزون های زنده بر روی پوست قرار می گیرند تا بر روی آن حرکت کنند و ژل حاوی آنتی اکسیدان های مفید برای پوست را ترشح کنند. گونه های حلزون باغ برای آلودگی توصیه نمی شود. این روش فقط در ژاپن در دسترس است ، اما شما همچنین می توانید ژل حلزون از انگلستان ، که حدود 20 پوند هر 50 میلی گرم است.

مشتری این ژل مواجه: کتی هولمز گفته می شود با استفاده از این ژل.

درست یا غلط؟
پرورش دهندگان حلزون در شیلی متوجه شده است که آنها تا به حال دست نرم و این انقلابی در صنعت مراقبت از پوست. تحقیقات انجام شده در سال جاری نشان داد که استفاده روزانه از محصولات حاوی ژل حلزون چین و چروک های خوب را بهبود می بخشد. یک آزمایش انجام شده در 2007 با استفاده از ژل حلزون بر روی موش نشان داد که آن را بسیار عالی برای درمان صدمات است.

نظر کارشناس:
دکتر مروین پترسون ، متخصص زیبایی می گوید:"ترشح چسبناک حلزون دارای اثر مرطوب کننده است."»

درمان تیغ جوجه تیغی
درمان صورت: سلول های بنیادی استخراج شده از جفت و بند ناف گوسفند نیوزیلند در این درمان استفاده می شود. این سلول ها منجمد می شوند) و فرم سرم متوجه می شود که باید با ماسک صورت مواجه شوند و همراه با عمل لایه برداری ، لایه برداری گلیکولیک و درمان قرمز روشن ، بیمار می تواند انجام شود.

شماره مشتری این درمان: سیمون کاول و کیم کارداشیان


درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره


درست یا غلط؟
آزمایشات بالینی در حال انجام است ، اما نتایج اولیه قرار است بهبود قابل توجهی در درمان چین و چروک و لکه های پیری نشان دهد.

نظر کارشناس:
دکتر دارن میکن می گوید:" هنگامی که یک جفت گوسفند وارد می شود ، پر از سلول های بنیادی است." اما تا زمانی که این سلول ها آزمایش می شوند ، آنها مرده اند. لایه برداری گلیکولیک کمک می کند تا پوست را روشن کند.»

علم صدا
درمان صورت: تحریک استحکام پوست با یک لیزر نقطه رقص لهستانی پولکا که به امواج صوتی تبدیل می شود که آن را به پوست می آید.

مشتری با این درمان مواجه است: این درمان هنوز برای چهره ها خیلی زود است.

درست یا غلط؟
امواج صوتی Photoacoustics پس از جذب نور در بدن جامد شکل می گیرند. در آزمایشات ، لیزر در جوان سازی پوست موثر است و اداره غذا و داروی ایالات متحده نیز این را تایید کرده است.

نظر کارشناس:
دکتر پترسون: "این مانند پارک معروف منطقه آسیب برای تعیین درمان است و بنابراین ممکن است مفید و موثر باشد".»

جایگزین بوتاکس
درمان بر روی صورت: محصولات glamoxy rhodial sinic دارند. Sinic یک نوروپپتید است که اثر انجماد خفیف بر روی چین و چروک دارد. اثر شبیه به سم مار است.

شماره مشتری علامت این: گوئینت پالترو, شریل کول, کایلی مینوگ و جلبک دریایی میلر


خرید تخم مرغ تازه زیر قیمت بازار از snapmarket!

مردانه دفتر کیف چرم نصف قیمت + حمل و نقل رایگان خرید!!(محدود)


درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره

https://www.amazon.com/Swiss-Apple-Dramatically-Reduces-Wrinkles/dp/B00H8A2SYG
درست یا غلط؟
نوروپپتید ها به عنوان یک جایگزین موفق برای بوتاکس شناخته می شوند. تست های انجام شده توسط rhodial نشان می دهد که پس از 90 ثانیه چین و چروک ها کمتر قابل توجه و پس از 28 روز کاهش 52% مشاهده شده است.

نظر کارشناس:
دکتر میکن می گوید:"در غلظت های بالا ، اثرات دیده می شود." اما در مقایسه با بوتاکس بسیار کم است.»


درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره


دهان, ماساژ
درمان بر روی صورت: روش مربوط به ماساژ داخل دهانی توسط نیکولا جوز اختراع شد. در این روش عضلات داخل لب فوقانی ، گونه و ناحیه فک ماساژ داده می شوند. این گردش خون را افزایش می دهد ، صورت را بلند می کند ، عضله می سازد و به طور موقت چین و چروک های خوب را کاهش می دهد.

مشتری موافق است که این درمان: کایرا نایتلی و کیت ماس

 

درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره
پیشنهاد ویژه
ارتودنسی در ارتودنسی ارتودنسی namereiderman پیشرو فک ناهنجاری با artudensicherid ماشین جوجه کشی خانگی ماشین جوجه کشی صنعتی, دستگاه جوجه kashifrush انکوباتور خصوصی / خانه makanatekahsh وزن, افزایش وزن, lagrylagri قرص را با ما تجربه کنید * 100% گیاهی


درست یا غلط؟
مطالعات نشان می دهد که ماساژ ورزشی باعث افزایش جریان خون در مویرگ های عضلانی و بهبود تعمیر عضلات می شود. اثبات شده مجله بین المللی علوم اعصاب که ماساژ باعث افزایش سروتونین ، یعنی هورمون "احساس خوب".

نظر کارشناس:
دکتر پترسون می گوید:" افزایش گردش خون با کمک ماساژ پوست را درخشش خوب و سالم می دهد." و در پوست صورت بهبود موقت ایجاد می کند.»


درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره


نیش زنبور عسل
درمان, ماسک صورت زهر زنبور عسل حاوی آنتی بیوتیک طبیعی است که می تواند کمک به درمان اثر سم باعث افزایش گردش خون و فعال شدن سلولها و افزایش تولید کلاژن می شود.

همکاری شماره مشتری این: دوشس کمبریج و دوشس کرن


درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره


درست یا غلط؟
دکتر مانوکا ، شرکت رقیب این محصولات ، آزمایشات انجام شده نشان می دهد که زهر زنبور عسل پوست را از آفتاب سوختگی محافظت می کند ، دارای خواص ضد باکتریایی است. این سم نیز برای از بین بردن علائم تجزیه و تحلیل ، آسیب عضلانی ، آرتریت و مولتیپل اسکلروز استفاده می شود.

نظر کارشناس:
دکتر مک کی هستند:"بنابراین شما می توانید آن را به عنوان درمان گران پوست استفاده نمی هر کیلوگرم زنبور عسل سم نرخ حدود 500 هزار پوند".»


درمان های مختلف چین و چروک ، روش های درمان چین و چروک ستاره


مه فضایی
درمان پوست: محصولات الماس سیاه یک عمل جراحی به نام دکتر Yannis Alexandris بر اساس ترکیبی که در روسیه برای کاهش علائم پیری, سفر, فضا, فضانوردان, مناسب ساخته شده است. این محصول با استفاده از جریان گالوانیک استفاده می شود که به فشار دادن مواد محصول به سمت پوست کمک می کند. فرکانس رادیویی سپس برای تحریک روند تعمیر آسیب طبیعی بدن استفاده می شود.

شماره مشتری درمان این: کارا و پاپی delavini

درست یا غلط؟
آنها الماس را به شکل نانو الماس می سازند تا به درستی داروهای سرطانی را به تومور هدایت کنند. محصولات پوست الماس سیاه از این روش الهام گرفته شده است. آزمایشات بالینی نشان می دهد کاهش اساسی در عمق چین و چروک و اثر آن پس از چهار هفته.

نظر کارشناس:
دکتر پترسون: "فرکانس رادیویی موثرترین بخش این درمان است.":: بازدید از این مطلب : 234
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 13 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

اگرچه معمولا در مردان پس از 30 سال و زنان بعد از 35 سال و سر-و-سفید اما برخی از افراد در چند سال اول از دوران نوجوانی و جوانی داشتن بسیاری از تار تجربه مردم سفید رنگ آن است. در حالی که ممکن است در یک گروه دیگر ، حتی تا سن 50 ، هیچ موی سفید در سر یک فرد دیده نمی شود.


سفید کردن تدریجی پوست سر در دهانه های عمیق پوست سر به نام فولیکول انجام می شود. معمولا روی پوست سر هر فرد حدود 100 هزار متخلخل روزنه در قالب اشک است که هر کدام از آنها دارای توانایی برای جوانه زدن بسیاری از موها در دوره عادی از زندگی خود را.

 https://www.amazon.com/Swiss-Apple-Dramatically-Reduces-Wrinkles/dp/B00H8A2SYG

موهای سفید


در پایان هر یک از فولیکول های مو سلول ملانوسیتها ، که توسط ملانین رنگدانه تولید نامیده می شود وجود دارد. با حذف بخشی از ملانین مو ، کابل مو به تدریج خاکستری می شود و زمانی که تمام سلول های تولید شده توسط رنگدانه ملانین از بین می روند ، مو سفید می شود. به عبارت دیگر ، می توان گفت که از دست دادن تدریجی سلول های بنیادی تولید کننده ملانوسیت باعث سفید شدن مو می شود.


بسیاری از محققان معتقدند که استرس می تواند نقش مهمی در از دست دادن رنگدانه های مو ایفا کند. اما به عنوان یک گروه از عوامل مختلف موثر بر روند سفید ، آن را ممکن است به قطعا در مورد این فرضیه صحبت کنید. اگر چه ممکن است hormonhaei منجر به استرس یا تنش روانی در بدن دفع شوند بقا و ماندگاري خود را ملانوسیت و فعاليت آنها موثر هستند اما هیچ رکتوم ارتباط بين عالی معنوی و روحی رهبر و Sveden مو یافت نشده است تا کنون.تخفیف ویژه برای خرید گوشت مرغ از snapmarket! فقط امروز

مردانه دفتر کیف چرم نصف قیمت + حمل و نقل رایگان خرید!!(محدود)


موهای سفید


سفید کردن مو می تواند به علت آسیب رادیکال های آزاد رخ دهد. در واقع هورمون های که منتشر می شوند به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض استرس های روحی و روانی در بدن منجر به التهاب این سلولها که منجر به رادیکال های آزاد در بدن است.

https://elanza.com/product/LNZ-P-5851/%D8%B3%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DA%98%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-forfora
ناپایدار سلول های بدن, سلول ارز آسیب, انجام, بنابراین, رادیکال های آزاد ایجاد شده در بدن می تواند به تولید درمان در foliculhae یا رنگ روغنها تحت تاثیر زمین است.


به طور کلی اگر چه عوامل ژنتیکی در روند سفيد شدن مو تاثیر هر دو جنس نر و ماده, اما استرس, استرس روانی و همچنین سبک زندگی مردم روند تبدیل شدن به یک موی سفید فرد ممکن است 5 تا 10 سال مدت او و یا تاخیر.
پیشنهاد ویژه
دختران لباس تا ، پسران لباس تا ، بچه ها لباس تا ، جشنواره تابستان کودک ، دیر می آیند!افزایش ارتفاع ، افزایش ارتفاع ، اقامت کوتاه باعث می شود شما به از دست دادن اعتماد به نفس?افزایش ارتفاع ، افزایش ارتفاع ، ارتفاع کوتاه به دنبال یک راه موثر و قابل اعتماد برای افزایش ارتفاع?


موهای سفید


بر اساس نتایج به دست آمده از تحقیقات hormonhai که در واقع روحی و روانی استرس در شعر (فارسی) آیا این عاملی است که منجر به ساخت و ساز از آن ملانوسیت و انتقال آن به سلول های بنیادی سازنده همه tarhai شعر این اثر از اثرات. بنابراین ، اگر انتشار این عامل به هر دلیلی متوسط باشد ، انتقال رنگدانه به زنجیر مو نیز متوقف خواهد شد.


از این رو دانشمندان در حال تلاش برای گرفتن شواهد و نتایج بیشتر در مورد اثر روانی و استرس های روانی در سرعت بخشیدن به روند تبدیل شدن مو سفید دست پیدا کنید. اگر چه هنوز هیچ مدرکی در تایید وجود این رابطه علت و معلول تا کنون وجود دارد.:: بازدید از این مطلب : 235
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 13 شهريور 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

در کتاب صفر تا یک ، پیتر می پرسد خوانندگان به در نظر گرفتن نظرات که با آن حقایق بر این باورند که تعداد کمی از مردم به توافق برسند. برای من ، اعتقاد به این است که اکثر کرم های ضد آفتاب در اجتناب از سرطان پوست مفید نیست ممکن است احتمال آسیب را افزایش دهد.

این است که قطعا یک افکار عمومی نیست و من قطعا شما را تشویق به استفاده از کرم های ضد آفتاب و یا چشم پوشی از مشاوره دکتر نیست. با این حال ، من شما را تشویق به انجام تحقیقات و استفاده از عقل سلیم زمانی که در معرض نور خورشید.

آفتاب سوختگی مضر است. اما کرم های ضد آفتاب تنها راه دور از او نیست.

کرم های ضد آفتاب طبیعی

چگونه کرم های ضد آفتاب خانگی را بسازیم ؟
مشکلات کرم های ضد آفتاب
بسیاری از کرم های ضدآفتاب حاوی مواد سمی و یا غدد درون ریز و اخلال در مواد شیمیایی است که در بسیاری از موارد می تواند رشد سرطان پوست تولید رادیکال های آزاد در بدن و تقویت خود است.

در واقع ، در سال آغاز استفاده از کرم های ضد آفتاب،و غیره میزان سرطان پوست در واقع افزایش یافته و اسناد و مدارک در سال 2007 می گوید:از F آگاه نیست که استفاده از کرم های ضد آفتاب به تنهایی برای جلوگیری از سرطان پوست کمک می کند". در بسیاری از گزارش ها نشان داده اند که ضد مردم خطر ابتلا به سرطان بیش از یک مقدار زیادی از کرم های ضد آفتاب شامل oxybenzone که به هورمون شناخته شده است برای استفاده توسط کودکان توصیه نمی شود پس می شود کودکان از عینک آفتابی ضد استفاده از این به آنها.

ویتامین D = لازم برای تشکیل هورمون های مناسب . مواد ضد آفتاب مانند اکسی بنزون = غدد غدد درون ریز را مختل می کنند که مانع تشکیل هورمون ها می شوند. برخی از کرم های ضد آفتاب ممکن است آسیب بیشتری نسبت به مفید است?

معایب کرم های ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب چه آسیب می رسانند ؟
عامل زیست محیطی

در این قسمت ما در مورد نتایج که من می دانم برخی از کارشناسان آسیب کرم های ضد آفتاب صحبت :

تحقیقات اخیر نشان می دهد که بسیاری از ترکیبات در انواع کرم های ضد آفتاب است که آسیب رساندن به زندگی اقیانوس به خصوص صخره های مرجانی وجود دارد . دلیل این است که این ترکیبات ممکن است ویروس های منفی در جلبک دریایی به نام zoxanthella بیدار.

این جلبک دریایی ارائه مواد غذایی مرجانی و رنگ. کرم های ضد آفتاب شیمیایی باعث ویروس های بی اثر به ضرب در این zooxanthella تا میزبان جلبک می میرد. این به نوبه خود باعث مرگ مرجانی می شود.

محققان می گویند که بیش از 5,000 تن نور خورشید توسط شناگران سالانه شسته می شود. این" آلودگی دریایی " بخش بزرگی از زندگی مرجانی در اقیانوس است و به طور غیر مستقیم بسیاری از گونه های دیگر اقیانوس را تهدید می کند.

کرم های ضد آفتاب نقص

آسیب به زندگی اقیانوس با کرم های ضد آفتاب
عامل ویتامین D

با توجه به اینکه بسیاری از مردم این روزها از کمبود ویتامین D رنج می برند ، من شخصا کمبود نور خورشید را در نظر می گیرم که مشکل بیشتری نسبت به تابش خورشید بیش از حد ایجاد می کند . کمبود ویتامین D با بسیاری از انواع سرطان مانند سرطان پستان همراه است . کمبود ویتامین D نیز در دوران بارداری از جمله دیابت قبل از بارداری ، دیابت حاملگی و تولد زودرس رخ می دهد ...آنها مربوط بودند.

بنابراین قرار گرفتن در معرض خورشید است که نه تنها عامل مرتبط با سرطان پوست و دیگر عوامل مانند مصرف امگا-6 روغن های گیاهی می تواند تاثیر قابل توجهی در سلامت پوست!

حس به سمت خورشید

در اغلب موارد ، رویکرد ما این است که قرار گرفتن در معرض روزانه خورشید بدون سوزاندن. از آنجا که ما اغلب در خارج از خانه کار نمی, ما در واقع سعی کنید برای سوزاندن خورشید هر روز, برای جلوگیری از آن. هنگامی که شما بیرون بروید اگر شما نیاز به نور خورشید بیشتر , شما می توانید به کمک لباس یا کلاه برای حفاظت از.

حفاظت از پوست

عوارض استفاده از کرم های ضد آفتاب
استفاده از کرم های ضد آفتاب طبیعی:
اگر قرار بود به در آفتاب شدید باشد زمانی که شما به اندازه کافی خورد, استفاده از کرم های ضد آفتاب طبیعی.این کرم های ضد آفتاب خانگی می تواند جایگزین طبیعی تر برای کودکان و جوانان و بیشتر. البته فراموش نکنید که افرادی که مواد مخدر ، و غیره.، خطر آفتاب سوختگی را افزایش می دهد و یا می توانید آن را به راحتی می سوزاند.

کرم های ضد آفتاب خانگی خطرناک است؟
برخی از مقالات اخیر ادعا می کنند که کرم های ضد آفتاب خانگی مضر هستند و مردم باید آنها را حل نمی کند . دلیل این کار این است که شما نمی توانید به SPF با کرم های ضد آفتاب خانگی رضایت, پس از آن به احتمال زیاد برای سوزاندن.

درست است که آنها در روش های آزمایشگاهی ساخته نمی شوند ، بنابراین ما نباید از کرم های ضد آفتاب خانگی استفاده کنیم به طوری که ما از آنها در روش های سنتی استفاده می کنیم. شما باید یک دکتر مشورت برای پیدا کردن آنچه برای شما بهتر است.

خطر کرم های ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب طبیعی و خانگی مضر یا مفید است ؟
ایجاد کرم های ضد آفتاب خانگی با روغن نارگیل
مواد طبیعی کرم های ضد آفتاب را انتخاب کنید:
بسیاری از اجزای این دستور غذا یک عامل حفاظت از خورشید طبیعی (عامل حفاظت از خورشید). این یک دستور العمل طبیعی است و توسط موسسه آزمایش نشده است.

مواد اولیه spf کم در نظر گرفته می شوند:

روغن بادام-SPF حدود 5
روغن نارگیل با SPF 4-6
اکسید روی SPF 20 - 20 بسته به مقدار مورد استفاده است.
روغن دانه تمشک SPF 25-50
روغن دانه هویج-SPF 40-40
شی کره یا همان شی کروی-SPF 4-6
نسخه نهایی را می توان بسته به مقدار هر جزء استفاده کرد ، توانایی محافظت از نور خورشید را دارد. یک نسخه ساده حتی فقط روغن نارگیل و یک شی باتری با کمی تمشک و روغن دانه هویج و یا برخی از اکسید روی برای قرار گرفتن در معرض محیط کار خواهد کرد.

حتما قبل از استفاده از هر گونه دارو یا مواد بر روی پوست با پزشک مشورت کنید.

مواد طبیعی کرم های ضد آفتاب

حفاظت از خورشید کرم های ضد آفتاب طبیعی ،
مواد اولیه کرم های ضد آفتاب خانگی:
نصف فنجان بادام یا روغن زیتون
- روغن نارگیل (spf طبیعی 4)
یک چهارم فنجان موم
2 قاشق غذاخوری اکسید روی (این یک نسخه غیر نانو است که پوست را جذب نمی کند. مراقب باشید به استنشاق پودر نیست).
تا یک قاشق چای خوری تمشک اسانس-اختیاری
تا 1 قاشق چای خوری روغن دانه هویج-اختیاری
2 قاشق غذا خوری شی (spf طبیعی 4-5) - اختیاری

https://elanza.com/product/LNZP-60e2fc1bc5da1/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%86%D9%84%D9%86%D8%AC-%D9%85%D8%AF%D9%84-colorless-for-dry-skin-spf50-%D8%AD%D8%AC%D9%85-50-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%DB%8C-%D8%B1%D9%86%DA%AF
مزایای کرم روغن نارگیل

ترکیبات طبیعی کرم های ضد آفتاب با روغن نارگیل
دستور العمل های طبیعی کرم های ضد آفتاب
ترکیب مواد تشکیل دهنده به جز اکسید روی در یک لیوان یا ظرف بزرگتر.
یک کاسه متوسط را با چند اینچ آب پر کنید و روی حرارت متوسط قرار دهید.
آرامش در قوطی و پور را در یک ظرف قرار داده و آب بر روی آن.
همانطور که آب گرم می شود ، ماده در شیشه شروع به ذوب شدن می کند. گاهی اوقات لرزش یا تا زمانی که مواد خام به طور کامل حل شود ، اکسید روی را اضافه کنید ، به خوبی لرزش دهید و داخل قلع برای ذخیره سازی بگذارید.
هم بزنید هنگامی که سرد می شود تا مطمئن شوید اکسید روی گنجانیده شده است.
حفظ دمای اتاق.
ساخت کرم با روغن نارگیل

تهیه دستور العمل کرم های ضد آفتاب طبیعی و خانگی
نکات عملی و مهم کرم های ضد آفتاب طبیعی :
این کرم ضد آفتاب ضد آب نیست و پس از عرق کردن یا شنا کردن پاک می شود.
مراقب باشید به استنشاق اکسید روی-استفاده از ماسک.
برای اضافه کردن موم کرم های ضد آفتاب بیشتر به درستی به استفاده از کرم های ضد آفتاب نرم.
ما توصیه می کنیم با استفاده از نارگیل, عصاره وانیل یا اسانس اسطوخودوس برای عطر
آن را در یک محل خنک و خشک در یخچال نگه دارید.
فروشگاه بهتر در یک جعبه کنسرو کوچک و با کف دست زدن مانند کره بر روی بدن.
حذف اکسید روی و این باعث می شود یک دستور عالی!
حتی بهترین روش کرم های ضد آفتاب
یک بطری لوسیون مورد علاقه خود را (که همچنین روغن مرکبات را شامل نمی شود)!) اضافه کردن دو غیر نانو اکسید روی و خوب مخلوط کنید.:: بازدید از این مطلب : 224
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهريور 1400 | نظرات ()