نوشته شده توسط : ismaeil sahab

برای آرایش چشم بادام شما نیاز به یک پرایمر بر روی سطح پلک ها دارید تا چشمان شما را ثابت کند و علاوه بر این تمام رنگ ها بر روی سطح پلک ها خوب است.

 

آرایش چشم در اشکال مختلف متفاوت است ، بنابراین اگر چشم شما بادام باشد ، نباید از یک مدل آرایش چشم خوب و یک مدل آرایش چشم خوب برای ایجاد چشم خود استفاده کنید. در مراحل زیر مدل آرایش چشم بادام از این مدل آرایش چشم به شما عزیزان امیدواریم که این مدل آرایش مورد علاقه شما باشد.

 https://www.snapdeal.com/products/make-up-face-foundation/filters/Form_s~Cream-to-powder

بادام چشم micap مراحل

برای آرایش چشم بادام شما نیاز به یک پرایمر بر روی سطح پلک ها دارید تا چشمان شما را ثابت کند و علاوه بر این تمام رنگ ها بر روی سطح پلک ها خوب است.


دستبند جذاب. نمايش ريس رو نديدي؟ اتمام این سایت.

خرید اپل دیده بان در یک قیمت معقول!(خرید امروز)


مدل آرایش چشم اسموکی مناسب تر برای زنان با بادام چشم ها مدل آرایش چشم باعث می شود او را نگاه جذاب تر در قالب بادام چشم.

 

سایه چشم مدل برای این مدل چشم باید نوع آن در حالت پلکهای چشم عمق دلیل پس از آن است که بهترین را برای شما به بادام چشم و سایه از رنگهای خنثی مانند tayfhai های مختلف رنگ خاکستری و قهوه ای شما می توانید استفاده کنید شما همچنین می توانید استفاده از رنگ های روشن و سایه در لبه حلقه چشم به برجسته کردن پلک چشم خود را استفاده کنید.

 https://elanza.com/product/LNZP-604360059e5ed/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-28-%D8%AD%D8%AC%D9%85-50-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

مراحل آرایش چشم
بادام چشم micap مراحل
آرایش و لوازم آرایشی

 

اگر شما می خواهید چشم خود را به نگاه روشن و باز بهتر است به استفاده از تبعیض برای جبران چشم و پوشش استخوان زیر ابرو و گوشه داخلی چشم را با کمک از تمایز است.
پیشنهاد ویژه
آرایش, زیبایی, لوازم, araishikherid بادی دلیل چلپ چلوپ با بهترین qimchampo نوزاد لوسیون بدن نوزاد پودر behasperi پارچه جناغی باز مو, دخترک معصوم, * * * * ارسال raیگanafzaish qadگr کاش قد شما چه کسانی هستند ؟ کلیک کنید!

 

مدل خط چشم باریک چشم بادامی مناسب است و شما می توانید این مدل خط چشم و در امتداد خط شلاق خود را به جلو و به جذابیت بیشتر چشم ها نیز زنجیره ای کوچک برای خود خط چشم مدل اضافه کنید و شما همچنین می توانید با استفاده از Catwoman خط چشم مدل آرایش چشم بادام استفاده کنید.

 

برای چشم های بادام جذاب تر ، بهتر است ابتدا فرم را تشکیل دهید و سپس از ریمل مژه و ابرو برای تشکیل مژه استفاده کنید. در صورت تمایل ، شما همچنین می توانید از مژه های دروغین کوتاه با فرهای بیشتری برای جبران چشم های بادام استفاده کنید. (ورودی پیشنهادی: مدل خط چشم برای چشمه های درشت):: بازدید از این مطلب : 177
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

اگر شما فقط آرایش را شروع کرده اید و در این مورد شما یک مبتدی هستید ، بهتر است بدانید که لوازم جانبی یک مبتدی نیاز دارد. با ما در ارتباط باشید.
کرم مرطوب کننده

https://www.snapdeal.com/products/make-up-face-foundation/filters/Form_s~Cream-to-powder

سطح پوست بدن در برابر شر محیط زیست, دفاع, آسان به از دست رطوبت و خشک می شود به این دلیل لازم است برای مرطوب کردن روز خود را به نگه داشتن پوست از استفاده می شود. استفاده از این کرم ها پس از شستشو پوست بسیار ضروری است زیرا این کرم ها با به دام انداختن رطوبت بر روی سطح پوست و آن را نرم و صاف. کرم صورت مرطوب کننده معمولا خواص چرب است که باعث آکنه و درماتیت ندارد.

 

مشاور.

داشتن یک ماژول یکپارچه سازی با کیفیت بالا یک جزء ضروری است. دستگاه آمیخته شدن کمک می کند تا پوشش حلال های تیره زیر چشم یا توری و حتی شکل خط مو خود را. مطمئن باشید که برای نزدیک شدن به رنگ طبیعی پوست خود را برای بهترین نتایج.

 

در واقع کرم ها و پودرهای روشن و رنگارنگ فشرده هستند چه شما می توانید قبل یا بعد از کرم پودر, استفاده, البته, برخی می گویند بهتر است با پودر بود.این ژنراتور به روش های مختلف وجود دارد, یکی به عنوان یک چوب یا رژ لب آسان تر به استفاده از, از سوی دیگر به عنوان یک کرم نیمه جامد و در پایان ژنراتور مایع.

 

لوازم آرایش ، لوازم آرایش خرید ، لوازم آرایش کامل
لوازم آرایش

 

پایه

حضور یک پایه نیز قطعا ضروری است. پایگاه های مختلف با مارک های مختلف است که شما می توانید استفاده کنید وجود دارد. انواع موس مایع ، خامه، پودر و مواد معدنی. بسته به نوع پوشش شما دنبال آن هستید ، یک یا بیشتر از این به آن اعمال می شود.


دستبند جذاب. نمايش ريس رو نديدي؟ اتمام این سایت.

خرید اپل دیده بان در یک قیمت معقول!(خرید امروز)


خرید بنیاد با توجه به نوع پوست خود را نه بیش از حد روشن و نه بیش از حد تاریک است.

 

رژ لب

خانم هایی که پر از آرایش هستند به خوبی می دانند سرخ شدن. این مقاله را فراهم می کند رنگ را به این گونه بیان علاوه بر این دیده می شود صورت خود را به خصوص برای everdi که از کرم پودر با پوشش بالا و متوسط استفاده می شود ماشین لازم را آرایش می رود.

 

ریمل مژه و ابرو

زیبایی چشم به مژه های بلند ، سیاه و خلق و خوی است ، اما نه همه این نعمت ها و بسیاری از خانم ها مژه های کوتاه ، صاف و یا رنگ پریده است. در این مورد ، ریمل مژه و ابرو مناسب چیزی است که شما نیاز دارید و با آن می توانید چشم های زیبا ، چرم و جذاب دریافت کنید.

https://elanza.com/product/LNZP-604360059e5ed/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-28-%D8%AD%D8%AC%D9%85-50-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1
آرایش و لوازم آرایشی

رژ لب

موقعیت رژ لب در آرایش بسیار مهم است که می تواند نقش آرایش کامل بر روی صورت را انجام دهد. بنابراین روشن است که همه خانم ها به شماره رژ لب, در مجموعه, لوازم آرایشی خود را نیاز دارید و باید رنگ این RHA بر اساس رنگ پوست و شرایطی که در آن آرایش آنها را انتخاب کرد.

 

لوازم آرایش ، لوازم آرایش خرید ، لوازم آرایش کامل
لوازم جانبی لازم برای مبتدیان


پیشنهاد ویژه
چین و چروک * افزایش ارتفاع خودکار بخار ، افزایش ارتفاع ، افزایش ارتفاع کوتاه با یک شیر آب دور!منصفانه ترین نرخ ارز در عنوان

خط چشم

حداقل که می توان یافت آرایش است ، اما در خط چشم علاقه مند نیست. خط چشم دارای تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چشم و کل صورت و باعث چشمگیر بر روی صورت. البته ، خط چشم دارای انواع مختلفی است ، اما استفاده از مداد و ژل آسان تر است.

 

هايلايتر.

با استفاده از هایلایت صورت خود را کوچکتر می کند و اثر نور بر روی صورت خود را زیبا تر.

 

سایه چشم

سایه چشم یک ابزار آرایشی برای افزایش جذابیت ، عمق و وضعیت چشم است ، اما این محصولات آرایشی دارای انواع مختلفی هستند و شما نیاز به حداقل دو نفر از آنها دارید. نوع سایه ای با رنگ های زیبا و نزدیک به رنگ پوست مانند صورتی ، نارنجی ، نرم و نوع سایه ای با رنگ های خاص ، فوق العاده و جذاب مانند آبی ، بنفش و ... ..

 

ست برس

طیف وسیعی از کیفیت, حاوی هر قلم مو شما نیاز, به شما هر گونه ظاهر تضمین.:: بازدید از این مطلب : 189
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

پوست ما هر روز در معرض نور خورشید خطرناک قرار می گیرد ، چه در یک محیط بسته یا باز ، پوست ما نیاز به حفاظت از نور خطرناک خورشید دارد. کرم های ضد آفتاب یک راه حل امن برای حل این مشکل است. کرم های ضد آفتاب خوب با یک لایه بر روی پوست می تواند اشعه ماوراء بنفش ، نور ماوراء بنفش را دفع کند و در عین حال رطوبت پوست را حفظ کند.
اشعه ماوراء بنفش ؛ مضر ترین اشعه در نور خورشید

قبل از اینکه شما می دانید که چگونه برای محافظت از پوست خود را از اشعه های خورشید را لازم است بدانید که دقیقا چه چیزی برای محافظت از پوست در برابر او. این امر می تواند خیلی خوب به احساس آفتاب, به ویژه هنگامی که ما در خارج از منزل و آب و هوای آفتابی است. جالب است بدانید که حتی در روزهای ابری که خورشید در آسمان دیده نمی شود ، نور خورشید و پوست ما وجود دارد.

 

یکی از اشعه های مضر در نور خورشید اشعه ماوراء بنفش یا اشعه ماوراء بنفش است که برای چشم انسان قابل مشاهده نیست. هنگامی که این پرتو پوست ما ، پوست جذب اشعه ماوراء بنفش برای محافظت از خود از اثرات مخرب آن و تولید یک رنگدانه به نام ملانین ، ساخت پوست تیره تر. اما قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به اشعه ماوراء بنفش می تواند تولید ملانین بیش از حد و جهش DNA شود ، باعث تاریکی بالا ، پیری زودرس ، چین و چروک و سرطان پوست.

 

اشعه ماوراء بنفش در نور خورشید نیز سرطان زا است که اثرات مضر آن مطابق با سیگار کشیدن و آلودگی هوا است. قرار گرفتن در معرض بدون محافظت پوست از نور خورشید و یا لامپ های خورشیدی است که تقریبا همان اثرات بر احتمال سرطان بسیار خطرناک است.

 

تا به امروز ، بسیاری از تحقیقات بر روی اشعه ماوراء بنفش انجام شده است. نتایج نهایی اثر مخرب پرتوهای اشعه ماوراء بنفش ساطع شده توسط خورشید و ایجاد چین و چروک و تغییر رنگ و خشکی پوست, پوست, نقص در سیستم ایمنی بدن و سرطان پوست کاملا روشن و آشکار.

 

چه ویژگی باید بهترین کرم های ضد آفتاب? اگر spf بالا تنها معیار را برای شما به خرید کرم های ضد آفتاب راهنمایی بسیار ضروری در مورد کرم های ضد آفتاب است, شما احتمالا می گویند چیزی در مورد آنها nashnidhaid.

 

کرم های ضد آفتاب ، بهترین کرم های ضد آفتاب
کرم های ضد آفتاب

 

انواع کرم های ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب در بازار مدل های مختلف شامل کرم های ضد آفتاب رنگی و بی رنگ کرم های ضد آفتاب با SPF به پایین و یا بالا. کسانی که نمی خواهند بیش از حد سفید باشند ، معمولا از کرم ضد آفتاب رنگی با رنگ پوست خود استفاده می کنند که مانند یک کرم پودر است.

 

همه کرم های ضد آفتاب محافظت از پوست شما!

بسیاری از کرم های ضد آفتاب تنها محافظت از پوست خود را از نور خورشید UVB و اشعه uva خطرناک هنوز هم وجود دارد. تفاوت بین اشعه UVA و UVB را با دقت یاد بگیرید ، نکات زیر را بخوانید:

 

* اشعه UVB از خورشید آسیب لایه پوست و آفتاب سوختگی.

* اشعه UVA مسئول چین و چروک و پیری زودرس و آسیب DNA به پوست.

* اشعه ماوراء بنفش بر اساس مطالعاتی است که در نهایت باعث بیماری های پوستی و به ویژه سرطان پوست می شود.


دریافت سریع ترین اینترنت خانه با تخفیف ویژه از dotk.

ارزان ترین تلفن همراه با بهترین کیفیت


بنابراین هر گونه کرم های ضد آفتاب?

هنگام خرید کرم های ضد آفتاب, به دنبال کلمات طیف گسترده ای در بسته بندی و یا کرم های ضد آفتاب بدن. این عبارات نشان می دهد که کرم شما می تواند پوست را از اشعه محافظت کند. بهترین کرم های ضد آفتاب این ویژگی است.

 

نکات مهم برای انتخاب کرم های ضد آفتاب مناسب :

قبل از انتخاب کرم های ضد آفتاب ، مهمترین نکات که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

 

* استاندارد سازی

* پشتیبانی شده توسط وزارت بهداشت

* پوست جنس: پوست چرب ، خشک ، حساس و مخلوط ، که هر کدام باید کرم های ضد آفتاب خود را آماده می شود. به عنوان مثال ، یک فرد دارای پوست چرب ، اگر کرم های ضد آفتاب برای افراد مبتلا به استفاده از پوست خشک ، باعث جوش پوست سر سیاه و سفید و آکنه در پوست شما.

 

کرم های ضد آفتاب حدود 20 دقیقه طول می کشد تا پوست را جذب کند ، بنابراین همیشه آن را به پوست 20 تا 30 دقیقه قبل از ترک خانه اعمال کنید. همچنین باید تمدید شود هر 2 به 3 ساعت به طوری که برای از دست دادن اثر آن نیست.

 

کرم های ضد آفتاب ، بهترین کرم های ضد آفتاب
بهترین کرم های ضد آفتاب

 

با انتخاب کرم های ضد آفتاب برای پوست هر فرد

1-پوست حساس
آرایش و لوازم آرایشی

برای افراد مبتلا به پوست حساس ، اگزما یا پوست مستعد ابتلا به پسوریازیس ، کرم های ضد آفتاب باید در هنگام انتخاب بیشتر محافظ در نظر گرفته شود. در اغلب موارد ، نور خورشید می تواند علائم اگزما را بهبود بخشد ، اما در دیگران قرار گرفتن در معرض نور خورشید وضعیت را تشدید می کند.

 

هنگام انتخاب کرم های ضد آفتاب ، لیستی از مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید و سعی کنید از مواردی که می دانید پوست شما را تحریک می کند اجتناب کنید. همچنین می تواند به عنوان یک کرم غیر معطر و برای پوست حساس استفاده شود. نور خورشید می تواند پوست شما را بسیار خشک کند ، بنابراین پوست را مرطوب نگه دارید و مایعات زیادی مصرف کنید. طوری که پوست نشسته باقی می ماند کرم های ضد آفتاب قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب غفلت نکنید.

 https://elanza.com/product/LNZ-P-4922/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D8%B6%D8%AF-%D9%84%DA%A9-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%84-spot-solution-spf-50-%D8%AD%D8%AC%D9%85-40-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

2. پوست مستعد ابتلا به آلرژی

بسیاری از مردم از جوش ناشی از گرما پس از قرار گرفتن در معرض خورشید رنج می برند. این جوش نه تنها به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب ، بلکه به دلیل گرما است. شما می توانید جلوگیری از تشکیل این جوش با نگه داشتن خود را خنک, پوشیدن لباس های شل, نوشیدن مایعات و کاهش ورزش شدید در گرما. با این حال ، دشوار است برای جلوگیری از گرما ، به خصوص در خارج و یا در هر منطقه شرجی.


پیشنهاد ویژه
پنجه hoshmandtawid دنده بدون استفاده از klakh سلامت خدمات پزشکی و درمان, بهداشت banwandansteni بهداشت و ananbank ملی سپرده از بانک ملی سود سالیانه بانک ملی ارائه اوراق گواهی سپرده مدت * سالانه % 18

اگر شما مستعد ابتلا به تشکیل چنین جوش هستید ، از کرم ها با خواص پیشگیری از آلرژی استفاده کنید. این کرم محافظت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش و نور ماوراء بنفش به ارائه یک لایه محافظ بر روی پوست آنها ایجاد آن را از تابش خیره کننده خورشید به شکل تاول و قرمزی و یا خارش و احتباس مایعات جلوگیری می کند .

 

3-پوست تیره

تصور غلط است که پوست تیره خورشید صدمه نمی زند وجود دارد. اما باید به یاد داشته باشید که خورشید به تمام انواع پوست رنگ های مختلف آسیب می رساند. اگر پوست شما تاریک است ، البته ، شما احتمالا کمتر احتمال دارد برای سوزاندن ، اما اشعه خورشید هنوز هم آسیب پوست شما. افراد مبتلا به پوست تیره تر هستند احتمال بیشتری برای آسیب پوست در مناطق با رنگ کمتر, مانند کف پا و کف دست.

 

در مورد پوست تیره ، حفاظت به راحتی با اسپری انجام می شود. اسپری 100 ٪ شفاف است و هیچ لکه ای ندارد. همچنین به سرعت خشک می شود و حاوی ویتامین E است که به مرطوب کننده پوست و تغذیه کمک می کند.

 

4. پوست روشن

اگر پوست روشن دارید ، مستعد آسیب سطحی (تحریک) و آسیب درازمدت ناشی از خورشید هستید. در صورتی که صورت خود را دارای کک و مک ، شما باید کرم بیشتر در برابر خورشید استفاده کنید. قرار گرفتن در معرض پاک کردن پوست برای 5-10 دقیقه در برابر نور خورشید باعث آسیب می شود. با این حال ، حتی برای پوست تیره ، یک ساعت از قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند باعث آسیب پوست شود.

 

مهم نیست که آیا شما در طول تابستان تمام روز و یا چند سال در خارج از خانه در هر صورت در پوست های روشن باید با استفاده از یک عامل محافظ (SPF 30+). همچنین به یاد داشته باشید به درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب پس از شنا (حتی اگر کرم ضد آب است). همچنین سایه بین 12:00 و 15:00 ساعت و پوشش مناطق حساس پوست مانند شانه ها. برای مناطق حساس پوست مانند لب ها ، می توانید از رژ لب استفاده کنید که مرطوب کننده است و همچنین در برابر UVA و UVA محافظت می کند.

 

5-پوست چرب

اگر پوست شما چرب باشد ، گرمای تابستان باعث چربی بیشتری می شود. گرما آن را به تولید سبوم بیشتر (چربی) که باعث می شود پوست چرب. استفاده نامناسب از کرم های ضد آفتاب در کرم مرطوب کننده باعث پوست چرب و اثر منفی بر روی صورت می شود.

 

با این حال ، حتی اگر شما استفاده از کرم های مختلف بر روی پوست برای پیدا کردن کرم مناسب ، ما باید کرم های ضد آفتاب را فراموش نکنید. بسیاری از مرطوب کننده ها حاوی SPF است اما این کرم بسیار رقیق تر و سبک تر از کرم های ضد آفتاب می تواند محافظت از پرونده های حقوقی در برابر اشعه های uv-A و UV-B را ندارد. به جای استفاده از مرطوب کننده ، شما می توانید راه اندازی کرم های ضد آفتاب با خواص مرطوب کننده.

 

چگونه به درستی مصرف کرم های ضد آفتاب

یک تصور غلط در میان مردم جهان وجود دارد. بسیاری از آنها سعی می کنند در استفاده از کرم های ضد آفتاب صرفه جویی کنند ، در حالی که مشکل کاملا اشتباه است و رقت اثر کرم های ضد آفتاب را از بین می برد. معمولا کرم های ضد آفتاب هر 2 مفاصل در کل صورت و در روزهای آفتابی هر 2 ساعت به آن کشش باید استفاده شود. بیست دقیقه قبل از خروج از خانه ، توصیه می شود که کرم های ضد آفتاب را بپوشانید و همچنین از آن در زیر چراغ های مهتابی استفاده نکنید.

 

معمولا افرادی که پوست را علاقه چرب در مصرف ضد آفتاب نه به این دلیل که مردم فکر می کنند که کرم های ضد آفتاب و بسیاری از آنها بیشتر از قبل چرب نمی تواند در حالی که این باور کاملا غلط است.

 

استفاده از کرم های ضد آفتاب است که شما می توانید لذت ببرید

بهتر است به استفاده از کرم های ضد آفتاب است که شما راحت با پوشش بر روی پوست صورت خود را دادن به شما انگیزه بیشتری برای استفاده روزانه. به یاد داشته باشید که قیمت کرم های ضد آفتاب به طور قابل توجهی بر کیفیت عملکرد شما لازم نیست که آن را برای رسیدن به این نتیجه رسیدند که کرم ضدآفتاب از چه مارکی و برندی هستند بیشتر لذت می برد.:: بازدید از این مطلب : 156
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 21 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

توجه به جنس موهای خود را, اگر موهای شما چرب نیست شما می توانید با استفاده از روغن مو و بهترین گزینه برای تقویت و افزایش رشد مو طبیعی و روغن های گیاهی. روغن های گیاهی طبیعی حاوی مواد مغذی ، ویتامین ها ، اسیدهای چرب، مواد معدنی هستند و می توانند روغن های مفید برای مو باشند.
برای صرفه جویی در این روغن های طبیعی ، می توانید صرفا آماده کنید و سپس به شامپو اضافه کنید یا حتی از اثرات آن به تنهایی استفاده کنید.

 

به علت ریزش مو آگاه باشید بد نیست اول به دکتر مراجعه کنید و از او بخواهید با آزمایش خون میزان آهن و تیروئید شما نمی خواهد چرا که برای مثال در کار غده تیروئید می تواند باعث نازک شدن و ریزش مو سرب و آهن در انتقال اکسیژن به سلول ها نقش دارد و اکسیژن

 

انواع روغن برای انواع مو:

روغن کرچک روغن نباتی برای ریزش مو

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن کرچک برای مو

 

روغن کرچک هر مو را تغذیه می کند و رشته های مو را تقویت می کند تا از شکنندگی آنها جلوگیری شود و در کاهش ریزش مو کمی موثر است. علاوه بر این ، این روغن همچنین می تواند بر عرضه چربی در پوست پوست سر در صورت گرفتن مو تاثیر بگذارد.

 

اثرات ضد قارچی و ضد باکتری این روغن می تواند مو و پوست پوست سر را از آلودگی و التهاب محافظت کند. علاوه بر این ، اسیدهای چرب امگا-9 موجود در این روغن همچنین از پوست خشک پوست سر جلوگیری می کند و رشد مو را تحریک می کند. اجازه بدهید اضافه کنم که روغن کرچک به رطوبت خوب و آب را حفظ می کند ، و بنابراین می تواند به عنوان یک مرطوب کننده به خوبی استفاده می شود ، مانع از خشک شدن و از دست دادن آب ، مو خواهد بود.

 

روغن بادام-روغن مناسب برای

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن بادام برای مو

 

بی شک, یکی از روغن های رایج, خوب برای موهای چرب در مردان و پوست نرم در فصل زمستان, خشک در خانم ها و. روغن بادام به راحتی در دسترس است و حاوی پروتئین های موجود در روغن به سطح پوست است ، حالت ها به انعطاف پذیری کمک می کنند و بهبود می یابند. اگر این روغن را با محصولات شوینده مخلوط کنید ، موثرتر خواهد بود ، اما به تنهایی می تواند موهای براق ، چرب و مقاوم را ایجاد کند. برای مو بهتر است از روغن بادام تلخ و برای پوست روغن بادام شیرین استفاده کنید.

 

روغن مورد افزایش روغن مو

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن مورد برای مو

 

شما احتمالا هرگز از نفت شنیده ام . اما روغن مورد به عنوان یکی از بهترین روغن های مناسب برای درمان سفیدی مو شناخته شده است. همچنین برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو استفاده می شود .

 

روغن اسطوخودوس بهترین روغن برای ضخامت مو است

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن اسطوخودوس برای مو


ارزان ترین تلفن همراه با بهترین کیفیت

تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!


برای استفاده از این روغن شما نیاز به 4 تا 5 قطره روغن اسطوخودوس و 3 قاشق غذاخوری روغن زیتون .

 

شما همچنین می توانید روغن نارگیل به جای روغن زیتون استفاده کنید. این طول می کشد 5 ساعت برای ترکیب به بر روی پوست سر باقی می ماند .

 

اگر این زمان را به یک شب افزایش دهید ، خواص آن بهتر و بیشتر خواهد شد.

دستورالعمل ها: ماساژ یک مقدار مشخصی از روغن اسطوخودوس با روغن زیتون یا نارگیل بر روی پوست سر.

 

سپس بعد از زمان مشخص (5 ساعت یا یک شب) با شامپو مناسب شستشو دهید.

 

روغن نارگیل

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن نارگیل برای مو

 

روغن نارگیل اسانس است که از گوشت داخل میوه نارگیل آماده است. یکی از نشانه های واضح آن سیالیت روغن در دمای طبیعی و انجماد در دمای پایین است. این روغن تقریبا همه شناخته شده است ، زیرا کاربردهای زیادی در تهیه لوازم آرایشی دارد. روغن نارگیل یکی از بهترین روغن های مرطوب کننده پوست و مو است و پوست خشک و مو را از بین می برد.

 

نارگیل دارای عطر دلپذیر و نفوذپذیری بالا است. این روغن تا حدی جبران کمبود مو پروتئین و آنها را ضخیم تر است; علاوه بر این با افزایش رطوبت پوست و مرطوب کننده مو و جلوگیری از آنها را از آسیب و آسیب دیده و شکننده.
آرایش و لوازم آرایشی

 

اگر پوست کوچک پوست سر دارید ، این روغن به شما کمک خواهد کرد. قاشق غذاخوری روغن نارگیل به طور کامل بر روی پوست شما استراحت ... بیشتر بخوانید البته برای نتیجه بهتر این کار زمانی که شما اجازه دهید تا صبح روی سر شما باقی می ماند صبح به طور کامل شستشو داده و سپس آن را حداقل یک بار در هفته از درمان به انجام این کار.

 

روغن آرگان بهترین روغن برای موهای خشک و وزوز است

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن آرگان برای مو

 

روغن آرگان حاوی اسیدهای چرب و ویتامین E است که به خشک شدن ، کراوات ، موهای صاف و براق کمک می کند و موهای شانه ای را ساده تر می کند. (ادامه مطلب: خواص روغن آرگان برای پوست )


پیشنهاد ویژه
شامپو کودک ، لوسیون بدن ، پودر کودک ، اسپری بینی. فیروزه بینی کننده 20% dilutionchampo نوزاد لوسیون بدن نوزاد پودر behrogen بدن از فیروزه در یادداشت های مختلف, خرید عسل, عسل و dermanitather شگفت انگیز دستچین گیاهان دارویی

روغن ماکادمیا

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن ماکادمیا برای مو

 

روغن های خشک شده معمولا قوی ترین هستند و روغن ماکادمیا نیز ثروتمندترین است. اگر موهای بسیار خشک یا آسیب دیده دارید ، از این روغن به عنوان ماسک مو و به صورت هفتگی بر روی موهای خود استفاده کنید. اگر موهای خود را با آهن درست کنید ، از این روغن استفاده کنید.

 

روغن دانه انگور

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن دانه انگور برای مو

 

یکی از بهترین کاربردهای روغن دانه انگور موثر در درمان و از بین بردن شوره سر. علاوه بر این روغن هسته انگور عامل مهم و مفید به عنوان عنصر اصلی در ترکیب با دیگر مواد تشکیل دهنده طبیعی است که کمک به آنها را در خانه ماسک مو تهیه و شما را. این روغن به سایر مواد مغذی کمک می کند تا مو را بهتر و کامل تر جذب کند.

 

روغن بابونه

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن بابونه برای مو

 

این روغن دارای خواص ضد التهابی شرکت است و شما می توانید از آن برای کاهش پوست سر خشک و خارش استفاده کنید. علاوه بر این روغن بابونه می تواند موثر در درمان شوره سر, پسوریازیس (dalsalf), AMAs یا درماتیت.

 

روغن رزماری

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن رزماری برای مو

 https://www.superdrug.com/Hair/Hair-Treatments/Hair-Masks/c/pt_hair_hair_masks

اگر تنها یک روغن با خواص متعدد برای مو خود را در کابینت داشته باشید بدون شک دارای روغن رزماری که می تواند میکروب در پوست کف سر و همچنین از بین بردن و قوی ریشه مو و همچنین یک اثر در درخشان آنها وجود دارد. با استفاده از این روغن در زمانی که پوست بر روی سر کف دست به شدت خشک است ، و یا پر از مو ، آن را به یک اثر بزرگ ، و غیره علاوه بر خواص تغذیه ای ، این روغن گیاهی دارای روز اول استفاده برای موهای قابل مشاهده است نرم تر و سفیر خواهد بود.

 

روغن آووکادو مناسب برای ضخیم شدن مو است

روغن مو ، روغن مناسب برای تراکم مو ، روغن برای مو
روغن آووکادو برای مو

 

این روغن مغذی برای کسانی که پوست را در کف دست سر قرار داده اند یا موهای بسیار نازک دارند توصیه می شود. روغن آووکادو یک فرمول بسیار سبک وزن است و بنابراین به راحتی مو و پوست سر را جذب می کند. علاوه بر این ، این روغن می تواند آب و رطوبت خود را حفظ کند ، بنابراین به مرطوب کردن مو کمک می کند. یکی دیگر از ویژگی های مختلف این روغن SPF این است که حاوی عوامل حفاظت از خورشید است و می تواند مو را از آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش محافظت کند. این روغن غنی از ویتامین های A ، d ، e ، 6b ، اسیدهای آمینه و اسید فولیک است. شما می توانید با استفاده از روغن آووکادو برای نرم کردن مو و یا به عنوان یک ماسک مو اما بهترین نتیجه زمانی که شما با استفاده از این روغن همراه با تغذیه روغن مانند روغن زیتون.

 

راهنمای گام به گام برای استفاده از روغن
1. اول از همه ، شما باید روغن مناسب را با توجه به نیازهای موهای خود انتخاب کنید.
2. چند قطره روغن را در کف دست بریزید.
3. کف دست را برای چند ثانیه بگذارید تا روغن گرم شود و به طور مساوی بر روی کف سر قرار گیرد.
4. نوک مو را در کف دست قرار دهید و آن را کمی با هم قرار دهید ؛ معمولا نوک مو آسیب پذیر ترین قسمت مو است و بیشتر از همه نیاز به مراقبت دارد.
5. باز هم ، کمی روغن بر روی کف دست و دست با هم بریزید و روغن را روی ساقه مو بر روی ساقه قرار دهید ، اما به نظر نمی رسد چرب ؛ ما پیشنهاد می کنیم که اگر موهای شما فقط یک بار خشک نشود ، آن را انجام دهید.
6. اگر شما نمی خواهید روغن بر روی مو و شستن مو پس از چند ساعت ، کمی نوک انگشتان گریس با روغن و به آرامی ماساژ سر کف.
7. برای گسترش روغن در تمام موهای شما می توانید بسیار به آرامی قلم مو ، اما مو را فشار نیست.

https://elanza.com/product/LNZP-6022908687c08/%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%85%D9%88-%D8%A2%D9%84%D8%AA%D8%B1%DA%AF%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%84-miracle-%D8%AD%D8%AC%D9%85-1000-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1
نحوه استفاده از روغن در حمام
هنگام استفاده از این روغن های گیاهی ، لازم است از شامپو خفیف و خنثی برای شستن موهای خود استفاده کنید. هنگامی که شما می خواهید شامپو مو خود را بدانید که اگر 20 قطره از شامپو استفاده می کنید ، 5 تا 10 قطره نیز از روغن نباتی برای موهای خود را ، من آن را توصیه. اضافه کردن به (البته ، ارزش گفته شده است بستگی به زرق و برق و موهای کوتاه شما). به یاد داشته باشید ، بهتر است قبل از شامپو ماساژ مو را ماساژ دهید ماساژور پوست سر را در آب گرم ماساژ دهید.

پیشنهاد این است که به قبل از حمام موهای خود را با روغن های گیاهی برای موهای خود را ماساژ دهید و اجازه دهید چند ساعت بر روی موهای شما می شود و سپس به داخل زیرا در این صورت ریشه موهای خود را با این, تقویت مواد بیشتر انجمن و پوست سر و ریشه بسیار مفید هستند. حتی اگر شما نمی توانید ترک این روغن نباتی موهای خود را از شب به صبح نگه می دارد.:: بازدید از این مطلب : 561
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 21 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

روند پیر شدن پوست به طور ژنتیکی برنامه ریزی شده است و به شکل غیرقابل مشاهده، از 25 تا 30 سالگی آغاز می شود.

 

بازسازی سلولی کند می شود، پوست حالت کشش و سختی اش را از دست می دهد و چروک ها ظاهر می شوند. حدفاصل بین چشم ها و لب ها، مناطقی هستند که بیشتر از بقیه نقاط دچار چین و چروک می شوند.اما علاوه بر این عوامل ژنتیکی، عناصر خارجی هم در ایجاد چروک روی پوست نقش دارند.

 https://www.amazon.com/Himalaya-Anti-Wrinkle-Grapes-Reduces-wrinkles/dp/B003OPTXW4

 

دشمنان پوست

 

روند پیر شدن پوست با استعمال دخانیات، قرار گرفتن در معرض آفتاب، سرما، باد و خشکی سرعت می گیرد. برخی از این عوامل عامل تولید رادیکال های آزاد هستند. رادیکال های آزاد مولکول های زائدی هستند که سیستم متابولیسم سلولی را برهم می زنند و باعث پیری زودرس پوست می شوند.

تغییرات هورمونی یائسگی نیز بر پوست زنان تأثیر می گذارد. در واقع، در زمان یائسگی، با کاهش شدید هورمون های زنانه، پوست نازک می شود و رو به خشک شدن می رود.

 

 

اقدامات کلیدی

 

پاک کردن آرایش، اکسیژنه و هیدراته (آب رسانی) کردن پوست، محافظت در مقابل آفتاب، اقداماتی ضروری برای همۀ سنین هستند. بهترین پیشگیری، مراقب مؤثر از پوست در مقابل امواج ماوراء بنفش است (با در سایه قرار گرفتن و استفادۀ دائمی از کرم های محافظت کننده).

 

 

یک توصیۀ مهم دیگر: سیگار نکشید!

 

توصیه می شود که از 30 سالگی، برای پیشگیری از پدیدار شدن چروک دور چشم، به طور منظم از مواد لایه بردار استفاده کنید، ضمناً برای تغذیۀ این ناحیه می توانید کرم های مخصوص را در این ناحیه بمالید.
برای دوست های روژا تخفیف داریم! خرید کن و یک کیف رایگان هدیه بگیر!

خرید شکلات خوری مس با تخفیف ویژه و ارسال رایگان

 

* از 35 سالگی، می توانید مصرف کرم های ضد چروک و کرم های شب را آغاز کنید.

 

* از 40 تا 50 سالگی، باید آثار تغییرات هورمونی را با تغذیۀ پوست و فعال کردن مجدد فعل و انفعالات چربی ها، محدود کنید.

 https://elanza.com/product/LNZ-P-60068cb6c4b13/dd-%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%DA%86%D8%B1%D9%88%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-elixir-%D8%AD%D8%AC%D9%85-40-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1-medium

*تغذیه ای متعادل، سرشار از ویتامین ها، ریز مغذی ها و برخی اسید های چرب (امگا 3 و امگا6) نیز برای زیبایی پوست توصیه می شود.

 

 

مواد ضد چین و چروک


آرایش و زیبایی, لوازم آرایشی

مولکول های متعددی در کرم های آرایشی و بهداشتی موجودند که آثار متفاوتی دارند. اسید های میوه ها و AHA ها به عنوان لایه بردار عمل می کنند و این اثر باعث روشن شدن پوست می شود. البته باید با احتیاط از آنها استفاده کرد، زیرا در عین حال ممکن است سرعت طبیعی نازک شدن پوست را افزایش دهند.

 

آنتی اکسیدان ها (خصوصاً ویتامین E، C و بتا کاروتن) با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند و وضعیت سطح پوست را بهبود می بخشند.

 

رتینول، که از ویتامین A مشتق می شود، باعث بازسازی سلولی می شود و چین و چروک های ریز را کاهش می دهد؛ بنابراین، رتینول می تواند برای پیشگیری هم مفید باشد.


پیشنهاد ویژه
خانه و آشپز خانه ,لوازم آشپز خانه (ظروف پخت و پز، تزئینی ، کتری ، سماور، فلاکس و...)مناسب برای نگهداری انواع نوشیدنیعسل,خرید عسل,عسل درمانیتاثیر شگفت انگیز گیاه دارویی دستچین شدهعسل,عسل درمانی,عسل طبیعیبه جای داروهای شیمیایی عسل بخور!

با این وجود توصیه می شود که پوست تان را با مقدار زیادی از مواد متفاوت و گوناگون مورد درمان قرار ندهید.

 

 

پزشکی زیبایی

 

برخی روش های پزشکی زیبایی می تواند چین و چروک هایی را که دیگر قابل تحمل نیستند، از بین ببرد... امروزه روش ها و محصولات مورد استفاده در حال بهتر و بهتر شدن هستند. برای از بین بردن چین و چروک ها، بسته به محل قرار گرفتن شان و نوع شان، راه حل های متفاوتی پیشنهاد می شود.

 

در وحلۀ اول، مهم ترین اقدام مراجعه به یک پزشک زیبایی یا یک متخصص پوست با تجربه است.

 

 

روش پر کردن از طریق تزریق:

 

در این روش، همان طور که از نامش پیداست، محلی از پوست را که چروک دارد، پر می کنند. ماده ای که در این تزریق مورد استفاده قرار می گیرد باید قابل حل شدن باشد؛

 

این کار کم و بیش اثر سخت کنندگی دارد. تزریق به کمک یک سوزن ظریف در درون چروک، در غشاء میانی پوست، انجام می شود. این روش می تواند برای پر کردن شیار خط لبخند مورد استفاده قرار بگیرد. امروزه اسید هیلائورُنیک بسیار زیاد برای این تزریق مورد استفاده قرار می گیرد، خصوصاً برای چین و چروک های اطراف دهان.

 

بوتاکس مانع عملکرد ماهیچه های مسئول بیان حالات بر روی هدایت عصبی می شود. این ماده خصوصاً برای چین و چروک های افقی پیشانی و چروک بین دو ابرو مفید است.

 

روشی دیگر در پزشکی زیبایی برای کاهش چین و چروک ها:لایه برداری ویژه، خصوصاً برای برخی از چین و چروک ها و خطوط.:: بازدید از این مطلب : 161
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

بیشتر خانم‌ها می‌خواهند بدانند با این همه تبلیغ وســوسه‌انگیزدرمــورد انواع کرم‌های ضدچروک از کرم حلزون گرفته تا بوتولیز واقعاچقدر آنها در رفع چین و چروک‌های پوست موثر هستند.

بیشتر آنها شاید هم پا را فراتر گذاشته و برخی را امتحان کرده باشند. در اینجا 2 پزشک از برترین متخصصان پوست ایران درمورد تاثیر واقعی کرم‌ها و مواد ضدچروک برای شما توضیح می‌دهند.

 

کرم‌ها معجزه نمی‌کنند!

کرم‌های پوست انواع مختلفی دارند و هریک با هدف خاصی تولید می‌شوند.برای مثال می‌توان به کرم‌های مرطوب کننده، ضدلک، لایه‌بردار، ضدچروک و... اشاره كرد. به هرحال نباید از کرم‌ها انتظار معجزه داشت. برای مثال هیچ کرمی نمی‌تواند تمام الیافی که طی زمان حالت شبکه‌ای‌شان را از دست داده‌اند و کلاژن‌هایشان جمع شده را به حالت اول برگرداند و افتادگی پوست را کاملا از بین ببرد.

علاوه بر پوست، عضلات قسمت زیرجلدی نیز طی زمان لاغر شده و استخوان‌ها بیشتر مشخص می‌شوند. کرم‌ها نمی‌توانند چین‌وچروک‌ها را به طور کامل برطرف کرده و فقط تا اندازه‌ای می‌توانند پوست را لطیف و شفاف کنند.کرم‌هایی که در رسانه‌های گروهی و ماهواره‌ها می‌بینیم بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند.

هنوز در جهان هیچ کرمی به صورت علمی تولید نشده که بتواند تمام مشکلات پوستی را از بین ببرد، فقط کسانی که مقابل آفتاب پوست‌شان آسیب دیده‌ و دچار چین‌وچروک شده، می‌توانند حداقل به مدت 6 ماه از کرم‌هایی مانند ترتینوئین استفاده كنند تا چین و چروک‌هایشان بهبود یابد.

 https://www.amazon.com/Himalaya-Anti-Wrinkle-Grapes-Reduces-wrinkles/dp/B003OPTXW4

ضرر هم می‌رسانند!

کرم‌هایی مانند کرم حلزون، شترمرغ، خرچنگ و... هیچ کار مثبتی انجام نمی‌دهند و فقط جنبه تبلیغاتی دارند. در مورد تاثیر هیچ کدام از این کرم‌ها منبع علمی‌ای وجود ندارد. اینها معمولا حاوی اسید هیالورونیک یا ماکسی‌لیپ هستند. این مواد می‌توانند تا اندازه‌ای پوست را نرم و آبدار کنند و از این طریق به‌طور موقت ظاهر چین و چروک‌ها را صاف‌تر می‌کنند.

برخی کرم‌ها نیز ادعا دارند (مانند آمپول بوتاکس) حاوی سم بوتولینیوم هستند، اما باید بدانید که بوتولینیوم از روی پوست جذب نمی‌شود.عملکرد این کرم‌ها مانند پمادی است که به پوست زده می‌شود و برای مدت بسیار کوتاهی رگ‌های پوست را می‌بندد و پوست را سفیدتر و سفت‌تر نشان می‌دهد.
خرید شکلات خوری مس با تخفیف ویژه و ارسال رایگان

برای دوست های روژا تخفیف داریم! خرید کن و یک کیف رایگان هدیه بگیر!


این کرم‌ها اثر بوتاکس را ندارند زیرا آمپول بوتاکس مستقیما داخل عضله زده می‌شود و به صورت علمی چین و چروک‌ها را محو می‌کند. این کرم‌ها حتی ممکن است باعث حساسیت و ورم شوند.

 

فقط 30 درصد تأثیر

کرم‌های درمانی چیزی حدود 30 تا 40 درصد در کم کردن و پیشگیری از چروک‌های پوستی تاثیرگذارند. البته تاثیر آنها معمولا پس از استفاده 6 تا 9 ماهه مشخص می‌شود.

تولیدکنندگان کرم‌هایی که در بازار تحت عنوان کرم حلزون، شترمرغ، خرچنگ و... به‌منظور برطرف کردن چروک‌ها، جوش‌ها و لک‌ها فروخته می‌شوند متاسفانه با افکار عمومی بازی می‌کنند. تاثیر این کرم‌ها هنوز به اثبات نرسیده است.

برای این کار باید تست‌ها و مطالعات بالینی انجام شود و کرم موردنظر با دارونما مقایسه شود. اگرچه در پشت این داروها جنبه علمی وجود ندارد اما تبلیغات زیاد باعث می‌شود افراد به سمت مصرف این کرم‌ها بروند.

 

این با آن متفاوت است

چندسالی است که کرم بوتولیز هرچند وقت یک بار با بالا رفتن قیمت بوتاکس در بازار ایران طرفداران زیادی را به خود جلب می‌کند، درحالی که هنوز در دنیا تکنیکی ابداع نشده که بتوان از طریق آن با نفوذ موضعی بوتاکس، عضلات را فلج کرد.
آرایش و زیبایی, لوازم آرایشی

کرم بوتولیز تنها برای مدت خیلی کوتاهی عضلات را به صورت موضعی شل می‌کند، درحالی که با تزریق بوتاکس می‌توان حدودا برای 6‌ ماه عضلات را فلج کرد.اگرچه تاثیر این کرم مانند کرم حلزون هنوز کاملا اثبات نشده اما تبلیغات زیادی درمورد آن صورت می‌گیرد و مصرف بالایی دارد. این در حالی است که متخصصان پوست این دارو را نسخه نمی‌کنند.

 https://elanza.com/product/LNZ-P-5502/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%DA%86%D8%B1%D9%88%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%86-%D8%AD%D8%AC%D9%85-45-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

ضخیم‌تر بودن لایه کرم تاثیر آن را بیشتر نمی‌كند

درمورد میزان مجاز مصرف کرم‌ها و داروها تحقیقات زیادی انجام شده است. این میزان برای هر کرم و ماده موثری متفاوت است. معمولا میزان مجاز و طریقه مصرف هر کرم در بروشور آن نوشته شده است.
پیشنهاد ویژه
آرایش و زیبایی, لوازم آرایشیبوی لحظه هایتان راعاشقانه کنید*عطر و ادکلن خانه و آشپز خانه ,لوازم آشپز خانه (ظروف پخت و پز، تزئینی ، کتری ، سماور، فلاکس و...)ست کاسه درب دار هاشوردار در 4سایزانواع رژ,کرم پودر,ادکلناسپری ضد تعریق مردانه وزنانه نیوا

برای مثال میزان و طریقه مصرف کرم ضدآفتاب با کرم ضدچروک یا کرم دور چشم متفاوت است. ضخیم‌تر بودن لایه کرم روی صورت لزوما اثربخشی آن را بیشتر نمی‌کند. تنها در بعضی کرم‌ها مانند مرطوب‌کننده‌ها استفاده از لایه ضخیم‌تر درصد چرب‌کنندگی کرم را بیشتر می‌کند.

این درحالی است که مصرف بیش از حد کرم‌های ضدچروک و ضدآفتاب ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود. کرم بوتولیز تنها برای مدت خیلی کوتاهی عضلات را به صورت موضعی شل می‌کند درحالی که با تزریق بوتاکس می‌توان حدودا برای 6 ماه عضلات را فلج کرد.

 

کرم شب؟ كرم روز؟

از حدود 40 سال پیش که مصرف کرم‌های آرایشی و بهداشتی افزایش پیدا کرد سازندگان کرم‌ها برای اینکه فروش محصولات‌شان را بالا ببرند، ادعا کردند که اگر فردی از کرم شبش استفاده می‌کند باید برای دیدن تاثیر آن از کرم روزش نیز استفاده کند، در صورتی که چنین چیزی حقیقت ندارد. برخی کرم‌ها به نور خورشید حساس هستند و باید شب استفاده شوند. البته نور چراغ، مهتابی و مانیتور کامپیوتر روی این کرم‌ها تاثیری ندارند. برخی کرم‌ها نیز به نور حساس نیستند و می‌توان در روز از آنها استفاده کرد.

از طرف دیگر برای اینکه در مصرف کرم‌ها تداخلی پیش نیاید و فرد مجبور نشود هنگام شب چند لایه کرم مختلف روی هم بزند، توصیه می‌شود برخی کرم‌ها در روز و برخی دیگر هنگام شب استفاده شوند.

اگر شما کرم شب X را مصرف می‌کنید ضرورتی ندارد که حتما کرم روز Y را نیز مصرف کنید. نكته دیگر اینكه مرطوب‌کننده‌ها را می‌توانید هنگام روز و ضدلک‌ها را هنگام شب استفاده کنید زیرا ضدلک‌ها معمولا به نور حساس هستند. ضدآفتاب‌ها نیز باید طی روز استفاده شوند تا از پوست در برابر آفتاب محافظت کنند، بنابراین کرم مرطوب‌کننده و ضدآفتاب عنوان کرم روز و کرم ضدلک عنوان کرم شب را می‌گیرند.

 

کرم‌های دور چشم درواقع همان کرم‌های ضعیف شده صورت هستند

کرم‌هایی که برای چروک و لک صورت استفاده می‌شوند برای اینکه در ناحیه دور چشم حساسیت کمتری ایجاد کنند، تضعیف می‌شوند. کرم‌های دور چشم در تمام افراد تاثیر یکسانی نمی‌گذارند زیرا هر فردی وضعیت پوستی متفاوتی دارد.

تاثیر این کرم‌ها برحسب سن فرد، چرب یا خشک بودن و روشن یا تیره بودن پوست متفاوت است، به همین دلیل نمی‌توان توصیه کرد تمام افراد از کرم دور چشم X استفاده کنند. درکل کرم‌های دور چشم بهتر است هنگام شب استفاده شوند تا کمتر نور ببینند.

استفاده از ویتامین A بهترین گزینه برای مرطوب کردن دور چشم در طول روز است. مصرف بیش از حد کرم‌های ضدچروک و ضدآفتاب ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود.

 

اغراق شده است!

یکی از علل پیری پوست و سلول‌ها، ایجاد مواد اکسیدان داخل سلول است. داروهایی که حاوی آنتی‌اکسیدان هستند ازجمله ویتامین‌ها می‌توانند به عنوان داروهای ضدچروک استفاده شوند اما گاهی اوقات در تبلیغ این مواد زیاده‌روی می‌شود.

کرم آلوورا، محصولات خوراکی و دیگر محصولاتی که از آن به‌دست می‌آید بیشتر خاصیت مرطوب‌کنندگی دارند و تاحدودی ضدالتهاب و بسیار کم آنتی‌اکسیدان هستند.اگر روزی یک لیوان آب آلوورا یا قرص و محصولات دیگرش را بخورید و انتظار داشته باشید چروک‌هایتان باز شود، مطمئن باشید چنین چیزی اتفاق نمی‌افتد.:: بازدید از این مطلب : 157
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

نوع آرایش می تواند تاثیر زیادی بر ظاهر چهره چربی یا لاغر داشته باشد. چهره های کشیده و نازک باید به شکل آرایش و شکل باشد که چهره را به گرد و غبار و تخمدان تبدیل می کند . معمولا, مناطق سایه دار و تاریک صورت نازک تر و gudder هستند. با ما بمان به ما بگویید که چگونه برای نشان دادن یک باربر چهره لاغر.
حجیم مژه های خود را

https://elanza.com/product/LNZP-6097d368530a0/%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%85%D9%88-%D8%AF%D9%88-%D9%81%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%AF%D9%84-argan-oil-%D8%AD%D8%AC%D9%85-250-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-2-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C

اگر شما مههای و پربشتی ذهن و چشم انداز هستید ، توجه شما بیشتر از همیشه کشیده شده است. بدین ترتیب, زمانی که تمرکز بر روی چشم خود را-یعنی, نگاه به سمت, بالا برای شما کشیده می شود, و غیره. برای شما, آن را نیز به نظر می رسد گسترده تر و وراج می شود. شما می توانید هر دو فر مژه و ریمل مژه و ابرو و مژه پسوند به صورت فله تا مژه های خود استفاده کنید.

 

مدل ابرو برای چهره های لاغر

بهترین مدل ابرو برای چهره های باریک ، ابروهای نسبتا گسترده و نرم و تمایل کمی به سمت بالا برای کاهش طول عمر صورت. ابروهای خود را نازک نکنید تا چهره شما بسیار طولانی و لاغر نباشد.

 

آرایش صورت لاغر ، آرایش صورت لاغر و کشیده ، آرایش صورت لاغر
لاغر و کشیده آرایش صورت

 

تن پوست مناسب برای صورت طولانی

بهترین رنگ برای کسانی که دارای چهره گسترده هستند دو درجه روشن تر از رنگ پوست آنها است. البته توجه داشته باشید که اگر رنگ پوست است. آن است که بیش از حد آن را روشن نمی کند اما از دو تا سه درجه پوست شما روشن تر است و این تفاوت با این رویداد شما را پیدا کند دیده می شود. به یاد داشته باشید که شما نیاز به آماده سازی صورت خود را برای آرایش اول ، بنابراین شما می توانید عناصر دیگر به آن را انجام دهد.

 https://www.amazon.com/2021-Premium-Keratin-Hair-Mask/dp/B08N471RKG/ref=sr_1_2?_encoding=UTF8&c=ts&dchild=1&keywords=Hair+Treatment+Masks&qid=1625557875&s=beauty&sr=1-2&ts_id=10666437011

کسانی که پوست بیش از حد روشن دارند نیازی به روشن کردن آن ندارند. کسانی که استفاده از رژ لب و رژ لب می تواند کمک به برجسته چهره خود را.
ما تخفیف برای دوستان روجا! خرید در حال حاضر و یک کیسه هدیه رایگان!

تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!

 

اجتناب از سایه های تیره چشم

شما می دانید ما با استفاده از رنگ های تیره برای نشان دادن برخی از قسمت های صورت, بنابراین رنگ های تیره مناسب برای افراد با چهره باریک نیست. این قانون به سایه چشم اعمال می شود. بنابراین بهتر است از سایه چشم تیره خودداری کنید ، به کمک سایه ها و رنگ های روشن کمک کنید.

 

از گونه های تیره و رنگی برای انحراف خودداری کنید ،

از آنجا که صورت شما را نازک تر نشان می دهد.

برای سرخ شدن بهترین موقعیت است که به خنده در چهره داده و سپس کمی پایین تر از آن این پف ناشی از خنده خود را با برس پهن در دو طرف صورت به خصوص گوش از سرخ شدن آن را از هر نظر. رژ لب شما نباید از گوشه چشم بالا مالیده شود. همچنین رژ لب نباید از نوک بینی به سمت پایین استفاده شود. به این ترتیب صورت خود را به نظر می رسد بیشتر چرخش.
آرایش و لوازم آرایشی

 

آرایش صورت لاغر ، آرایش صورت لاغر و کشیده ، آرایش صورت لاغر
آرایش صورت لاغر

 

موهای خود را به طرفین محکم نکنید
پیشنهاد ویژه
آشپز خانه و لوازم خانگی سرآشپزها خانگی (ظروف پخت و پز, تزئینی, کتری, سماور, شار و...) انواع مدل های فانتزی شیشه ای این بهترین راه بالاتر برای افزایش ارتفاع ، بازدید از فولاد بزرگ افزایش ارتفاع علمی خانه و لوازم آشپزخانه ، آشپزی خانه (ظروف پخت و پز ، و غیره، دکور، و غیره کتری ، سماور و غیره لوپین, و... خرید انواع وسایل آشپزخانه / * تخفیف ویژه

بهتر است موهای خود را در اطراف صورت باز کنید و بیش از حد بالا نروید و در طرفین محکم بچرخید ، که ، البته ، زیبا تر و طراوت تر خواهد بود اگر شلوغ بود.

 

استفاده از رنگ های روشن و شاد در رژ لب

از آنجا که چهره های باریک و بلند در این رنگ ها زیبا و باز خواهند بود. از خط لب تیره برای شکل دادن ، لب های اندازه و لب های الکتریکی استفاده کنید .

 

نقاشی گربه خط چشم

شما باید متوجه شده است که اگر یک فرد دارای خط چشم گربه اولین چیزی که جلب توجه در چهره اش است و همان خط چشم. گربه خط چشم را نشان می دهد بهار برانکارد بزرگتر, با وجود آن که تنگ نیست اگر شما آن را بکشد گسترده. این مدل از آرایش چشم ایجاد تعادل در صورت خود را که باعث کاهش لاغری و لاغری صورت خود را.

 

تیره شدن در داخل چشم با یک مداد یا خط چشم چشم های نازک و ترکیب صورت را نشان می دهد.:: بازدید از این مطلب : 146
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

مطمئن نیستید که چه رنگ رژ لب برای استفاده از رنگ پوست شما ؟ ما به شما کمک می کنیم بهترین انتخاب ها را انجام دهید:

با ما در ارتباط باشید:

https://elanza.com/product/LNZP-6022908687c08/%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%85%D9%88-%D8%A2%D9%84%D8%AA%D8%B1%DA%AF%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%84-miracle-%D8%AD%D8%AC%D9%85-1000-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1
- اگر پوست شما سفید است و شما نیز موهای بور ، بهتر است به استفاده از رنگ های گرم مانند: قهوه ای ، به صورت خود را جذابیت بیشتر.

- اگر رنگ پوست ، مو ، همراه با موهای تیره و قهوه ای برای شما. بهترین ترکیب ، آرایش، رژ لب ، کلمات رنگی ، رنگ: قرمز ، نارنجی و قرمز ، که به زیبایی با رنگ موهای تیره که شما ایجاد کرده اید ، متضاد است.

- اگر رنگ پوست تیره و رنگ زیتون دارید ، می توانید از انواع رنگ های آرایشی استفاده کنید ، اما بهترین رنگ برای این پوست رنگ های ملایم و تیره است.

- و کسانی که رنگ پوست قهوه ای دارند ، رنگ هلو و رژ لب نارنجی را انتخاب می کنند.. انتخاب آنها بهترین است. این رنگ های گرم به خوبی با اسپرسو یا پوست قهوه ای مطابقت دارند.

البته لازم به ذکر است که اگر می خواهید در بعضی موارد زیباترین و جذاب ترین اظهار نظر کنید بیایید. شما می توانید از رنگ های قرمز ، قرمز ، نارنجی و غیره استفاده کنید. همچنین در این مورد با این ترکیب از رنگ رژ لب جذابیت اضافی از روزه.

نگه دار ، فلنج خط
استفاده از لب لب، برای تکمیل آرایش لب ، بسیار زیبا تر از رژ لب به تنهایی است. اما کشیدن بوش لب یک ضرورت و یا فقط به آرایش لب زیبا تر? چه زمانی باید از مداد و خطوط لب استفاده کنیم تا آرایش ما بهتر و بی عیب و نقص باشد ؟
زمان استفاده از لب لاینر
هنگامی که لب های شما باریک یا غیر متقارن هستند

برای آرایش لب باریک و یا خط لب طبیعی ناهموار و ناهموار است, شما باید یک خط لب استفاده. استفاده از بوش لب برای این نوع از لب, باعث باربر و حجیم دیده می شود. به این ترتیب ، از یک مداد لب در یک رنگ کمی تیره تر از رنگ لب خود استفاده کنید.

 

استفاده از خط لب ، لب نازک ، زمان استفاده از خط لب
آرایش لب

 

هنگامی که رژ لب درخشش چرب و چرب است

رژ لب براق یا چرب بیش از رژ لب مات در اطراف لب ها گسترش می یابد. برای جلوگیری از این گسترش ، بهتر است لب ها را بعد از اینکه رژ لب با یک خط رنگ لب یا یک خط کمی تیره تر دارید ، بکشید. سپس دور کنسول لب خود را و سپس استفاده از برخی از پودر, کرم یا پنکیک, حاشیه آرایش لب کامل.

 

اگر می خواهید رژ لب خود را طولانی تر
شما زیباتر از ماه! با تخفیف منابع روجا! ما را بررسی کنید.

تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!


قبل از رژ لب ، لب ها را بر روی لب ها قرار دهید ، سپس رژ لب را روی آنها قرار دهید تا از پاکسازی زودرس آنها جلوگیری شود.

 

استفاده از خط لب ، لب نازک ، زمان استفاده از خط لب
زمان استفاده از لب لاینر

 

چگونه به استفاده از بوش لب?
از آنجا که مداد لب انجام تقریبا مقدار زیادی از کار ، نرم افزار خود را نیز با توجه به نیازهای شما متفاوت است.
آرایش و لوازم آرایشی

 

اولین و مهم ترین نکته این است که مطمئن شوید که رنگ لب رژ لب سازگار است و اگر دوست دارید آرایش لب خود را اثرات طبیعی ، آن را. سعی کنید رنگ ، بوش لب و رژ لب ، به نحوی ، رنگی که شما مطابقت را انتخاب کنید. افرادی که می خواهند دوام رژ لب می توانید رژ لب با بوش لب و سپس رژ لب بر روی آن را پر کنید.


پیشنهاد ویژه
افزایش قد بهترین راه برای افزایش قد, جراحی افزایش qd8santi چقدر افزایش قد در 4mahlawazm, لوازم آرایشی, مکمل ها و مواد غذایی againstappadeclent پست شما در بازار ، پیدا کردن آن در اینجا!ارتودنسی ، ارتودنسی ، ارتودنسی نامرئی به دنبال ارتودنسی برتر در تهران هستید؟

با این حال, افرادی که تمایل به نشان دادن لب خود را حجیم تر هستند, تنها یک خط لب کمی بیشتر از محدوده واقعی لب.

 

یکی از ترفندهای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به یک خط لب یکنواخت برای گرم کردن مداد لب است. فقط چند خط پشت دست خود را بکشید برای گرم کردن سرب جلوتر از آرایش.

 

با این کار ، مداد لب خود را حرکت می کند هموار تر از قبل بر روی پوست. هرگز از یک مداد با رسم خط طبیعی لب ها استفاده نکنید و سپس شکل لب ها را هر جا که لازم باشد تغییر دهید. با استفاده از یک قلم مو ، رژ لب ، لب کشیدن مورد نظر و بعد ، خطوط و رژ لب بر روی لب ها ، با هم مخلوط تا مرز مشخص شده ، آنها از بین برود.:: بازدید از این مطلب : 166
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

گاهی اوقات ما با مدل کاشت ناراضی هستیم و ناخن خود را پوشش می دهیم یا به طور کامل از پیوند ناخن پشیمان می شویم. اگر قصد دارید پوشش ناخن خود را با بیتوث بردارید همراه با ساده ترین راه برای برداشتن ناخن در منزل بدون آسیب رساندن به بافت ناخن به شما آموزش دهید.
حذف پوشش ناخن (حذف پوشش ناخن)

حذف درب و ناخن را می توان با یک متخصص در یک سالن ناخن انجام داد ، اما زمان و پول شما نیاز به صرف معمولا تحت این روش در نظر گرفته می شود.

 

کاشت و پوشش هنر ، ناخن و غیره یک کار تخصصی است که باید در سالن های زیبایی و کاشت ناخن توسط یک فرد آموزش دیده باید انجام شود اما حذف شد. نیاز به تخصص خاص, شما می توانید آن را به خودتان در خانه به انجام.

 

https://elanza.com/product/LNZ-P-5218/%D9%84%D8%A7%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-501

این ساده ترین و در دسترس ترین راه برای پاک کردن ناخن را پوشش می دهد که شما به سادگی می توانید در خانه انجام دهید و حذف ناخن را پوشش می دهد.

 

* قبل از هر روش ، ناخن های خود را تا آنجا که ممکن است کوتاه کنید و سطح ناخن و مواد را برای کاهش قطر و ضخامت کلاه تختخواب کنید.

 

نکته: توجه داشته باشید که این ناراحت نمی شود تا به ناخن آسیب نرساند. چون معمولا در هنگام کاشت پوشش هنری ناخن, ناخن عنوان طبیعی که ممکن است با یک سوهان برقی تراشیده و فقط یک لایه نازک از آن باقی مانده است که ممکن است سریع آسیب.

 

روش اول

اتصالات و مواد مورد نیاز:

- سوهان یا بافر ناخن

- پاک کننده های استون یا ژل پولیش

- فویل آلومینیوم

- پنبه.

- قاشق مانیکور (چوب مانیکور)

 

مطالعه بیشتر از: ناخن های ولگرد چیست ؟ گل میخ Geling آموزش

 

پوشش ناخن را با فویل بردارید ، پوشش ناخن را در خانه بردارید ، راه هایی برای حذف پوشش ناخن

حذف پوشش ناخن با استفاده از فویل

 

مراحل از بین بردن پوشش:

- درخواست تکه های پنبه به استون و یا دیگر مواد شوینده نوع و اعمال هر پچ به سطح ناخن.

نکته: پنی باید به طور کامل با استون آغشته شود و کل سطح ناخن را پوشش دهد.

 

- در مرحله بعد کلاه یا همان مواد از ناخن از فویل آلومینیومی برداشته می شود. این ورق های آلومینیومی را در اندازه های کوچک برش دهید و آنها را در اطراف ناخن ها و نوک انگشتان خود قرار دهید. فویل برای جلوگیری از استون از پرش و خشک کردن پنبه استفاده می شود.

 

توجه: از آنجا که استون بسیار فرار است ، شما باید این مراحل را به سرعت برای به دست آوردن بهترین اثر. بنابراین قبل از برش و تهیه تکه های پنبه آلومینیومی.
ما تخفیف برای دوستان روجا! خرید در حال حاضر و یک کیسه هدیه رایگان!

تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!

 

- پس از ذخیره سازی ورق های آلومینیومی بر روی ناخن و غیره کمی استون یا پاک کن لاک روی پنبه و روی فویل ریخته می شود ، تا 15 دقیقه با این کلاه ، کم ، نرم و راحت تر از ناخن جدا می شود.

 https://www.nailpolishdirect.co.uk/

نکته: معمولا این زمان برای نرم کردن ژل, تنها, اما شما می توانید هر انگشت از هم باز کنید و تست کنید و ببینید که پوشش هنر, ناخن, نرم, متحرک یا نه. اگر فکر می کنید هنوز سخت و سفت است ، دوباره فویل را در اطراف انگشت قرار دهید و آن را برای چند دقیقه دیگر بگذارید.

 

- حذف تراشه از ناخن برای جدا کردن کلاه با آن را از ناخن.

توجه: اگر کلاه با کاغذ با یک کاردک مخصوص مانیکور (چوب مانیکور) جدا نشود ، می توانید ژل را از ناخن بردارید.

 

- سوهان زدن ناخن در آخرین مرحله برای تکمیل پاکسازی ناخن های خود را.

نکته: استون باعث شدید ناخن خشک کردن می توان همین دلیل است که ما قطعا توصیه می شود پس از استفاده از سنگ تمام سطح ناخن و اطراف انگشتان یک کرم یا شیر و لوسیون.

 

روش دوم

اتصالات و مواد مورد نیاز:

- استون

- چوب نازک

- آب گرم.

- موچين .

- گلدان دو .

- ژل

 

حذف پوشش ناخن ، مانیکور چوب، شیوه های حذف پوشش ناخن

حذف پوشش ناخن با استفاده از یک چوب مانیکور
آرایش و لوازم آرایشی

 

مراحل از بین بردن پوشش:

- با کمک یک خلال دندان بلند کردن لبه های ناخن و ایجاد دستیابی به موفقیت بین پشت جلد. نگه دار ، و حرکت میله های نازک تا آنجا که ممکن است.

 

- یک کاسه استون را پر کنید و یک کاسه دیگر را با آب گرم پر کنید و کاسه حاوی استون را در داخل کاسه حاوی آب گرم قرار دهید تا گرم شود.

 

- برای محافظت از پوست اطراف ناخن های خود مقدار ژل بر روی پوست اطراف ناخن های خود را اعمال می شود.

 

- شیب ناخن های خود را در یک ظرف حاوی استون. صبر کنید 30-40 دقیقه.

 

- بررسی کنید که آیا ناخن های پیوند شده شما نرم شده اند و شما باید بتوانید آنها را به آرامی با موچین اعمال کنید.
پیشنهاد ویژه
افزایش ممکن است تجربه افزایش لذت بخش ممکن است داستان دکتر zadhkharid برجسته بلیط ، بلیط هواپیما ، آنلاین tourzro رزرو تورهای سرگرم کننده تر پیشنهاد separatepublications ، و غیره.، چاپ ، تبلیغات آنلاین درج تبلیغات از کسب و کار خود را در دارکوب * رایگان

نکته: اگر مقاوم در برابر آنها را در استون دیگر.

 

• اگر نمی خواهید از استون استفاده کنید ، می توانید سایر پاک کننده های ناخن مانند حذف لاک را جایگزین کنید ، اما برای این کار باید ناخن های خود را در زمان بیشتری نگه دارید.

 

نکته: ناخن لهستانی ناخن بدون استون بعد از مدتی تبخیر می شود ، بنابراین بهتر است که ناخن لهستانی بیشتری داشته باشید.

 

روش سوم

اتصالات و مواد مورد نیاز:

چوب نازک

نخ دندان

 

مراحل از بین بردن پوشش:

- نگه دار ، چوب زیر ناخن را به یک ورودی کمی در زیر ناخن.

- شخص دیگری به حرکت نخ دندان از طریق کانال های ورودی و حرکت با اره بپرسید.همچنان به انجام این کار تا زمانی که ناخن ایمپلنت از هم جدا است.

نکته: این می تواند راه ناراحت کننده و یا کمی دردناک بسته به آستانه درد.

 

روش چهارم

اتصالات و مواد مورد نیاز:

- آب گرم.

- چوب نازک (خلال دندان)

 

مراحل از بین بردن پوشش:

- با کمک یک خلال دندان بلند کردن لبه های ناخن و ایجاد دستیابی به موفقیت بین پشت جلد. نگه دار ، و حرکت میله های نازک تا آنجا که ممکن است.

 

- آب گرم را در یک کاسه بریزید. مراقب باشید که درجه حرارت به عنوان بالا که شما می توانید برای مدت طولانی نگه داشتن انگشتان دست خود را.

 

- خیس کردن ناخن های خود را در آب گرم برای حداقل 30-40 دقیقه تا چسب ذوب می شود. اگر ناخن برداشت نیست, اضافه کردن یک آب گرم کمی و اقامت در این حالت برای زمان بیشتری.

نکته: هنگامی که برای مدت طولانی نیاز به خواباندن دارید ، آب به تدریج خنک تر می شود ، بنابراین آب را گرم و گرم نگه دارید.

 

پوشش ناخن ، پوشش ناخن ، پوشش ناخن ، پوشش ناخن

نکات مهم در از بین بردن پوشش ناخن

 

نکات مهم و اقدامات احتیاطی هنگام برداشتن ناخن های پوشش

- روش معمولا طول می کشد زمان زیادی پس صبر و نشستن جایی که در آن شما به راحتی می توانید اقامت.

- تحت هیچ شرایطی سعی نکنید ناخن های خود را مجبور کنید.

- ممکن است ناخن های واقعی خود را شکستن و باعث عفونت یا خونریزی ، که بسیار دردناک خواهد بود.

- استفاده از مرطوب کننده و یا ناخن نفت پس از کار خود را

- پس از از بین بردن ناخن های خود را ، حداقل یک هفته صبر کنید و اجازه می دهد ناخن های خود را برای تقویت کمی قبل از انجام کار بعدی.:: بازدید از این مطلب : 166
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 14 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

مانیکور (مانیکور) لوازم آرایشی و بهداشتی بر روی ناخن انجام شده در خانه و یا سالن زیبایی است. مانیکور شامل پر کردن شکل دادن لبه ناخن کشیدن و برش پوست مرده از صفحه ناخن, درمان, دست, ماساژ و استفاده از ناخن لهستانی. هنگامی که آن را بر روی پا و ناخن انجام می شود ، آن را به نام پدیکور (انگلیسی: پدیکور).

انواع مانیکور:

مانیکور آمریکایی

مانیکور فرانسوی

 

مانیکور آمریکایی:

در مانیکور آمریکایی ، ابتدا کل ناخن در صورتی طبیعی (یا با ناخن های الکترواستاتیک) رنگ می شود ، سپس جلوی ناخن بژ است.

 

مانیکور فرانسوی:

مانیکور فرانسوی مانیکور فرانسوی یک روش مانیکور (ناخن لهستانی) است. این ایده برای اولین بار در پاریس سرچشمه گرفته و موضوع اصلی آن استفاده از رنگ ناخن صورتی و طبیعی و همچنین خطی سفید در جلو است. این بیشتر یادآور رنگ طبیعی ناخن است. جلوی ناخن سفید می شود ، بقیه با الکترواستاتیک ناخن رنگ می شود.

 

تاریخچه مانیکور فرانسوی:

مانیکور فرانسوی ممکن است به قرن 18 تاریخ در 1920s و 1930s بسیار رایج بود. دلیل انتخاب این مدل سادگی ، ظاهر طبیعی و ناخن بسیار تمیز است.

 

ابزار مانیکور ناخن مورد نیاز:

تکنیک ناخن مانیکور ، مانیکور ، ابزار مانیکور

ابزار برای انجام مانیکور

 

1-قاشق برگشت: یک ابزار میله ای شکل که شبیه یک سر قلم است که برای فشار دادن گوشت در اطراف ناخن (کوتیکول) استفاده می شود که دو نوع چوب و فلز وجود دارد. نوع چوبی آن یکبار مصرف است که برای استفاده از سالن مناسب است.

 

۲-فورسپس: این دستگاه به صورت موچین به انتخاب یا برش گوشت از پشت زن می رود تا کار کند.

 

3-ناخن گیر: برای کوتاه کردن ناخن

 

۴-سوهان: برای صاف کردن ناخن و فرم

 

۵-شادی او: برای شستشو و تمیز کردن زیر ناخن ها

شما به آن نیاز دارید برای انجام مانیکور فرانسوی در خانه:

* پاک کننده لاک الکل زدن به
ما تخفیف برای دوستان روجا! خرید در حال حاضر و یک کیسه هدیه رایگان!

تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!

https://www.nailpolishdirect.co.uk/
* پنبه

* یک کاسه آب ولرم

* پراکسید هیدروژن

* شامپو

* کرم دست خوب

* ابزار ناخن فروشنده یا راننده کوتیکول عقب (فروشنده کوتیکول)

* ناخن پایه لاک (معمولا بی رنگ و حاوی مواد مغذی است.)

* لاک ناخن صورتی / قهوه ای

* سفید ناخن لهستانی

* پیچ های الکتریکی

* کمک به برچسب هلال برای مانیکور فرانسوی

* روغن پوست

 

یادگیری برای انجام مانیکور فرانسوی:

آموزش مانیکور ، مانیکور عکس مانیکور

مانیکور فرانسوی بهترین روش در مانیکور محسوب می شود

 

مانیکور فرانسوی بهترین راه برای ارزیابی ، بازداشت و جوان سازی پوست دست است. زرد شدن روی سطح ناخن. مانیکور فرانسوی بهترین روش در مانیکور است که به علت لایه برداری کشش این روش در نظر گرفته می شود و همچنین جرم سطح ناخن و توده پوست دست لایه برداری نمی کند.

 

گام به گام یاد بگیرید چگونه مانیکور فرانسوی را در خانه انجام دهید:
آرایش و لوازم آرایشی

مرحله اول انجام یک مانیکور فرانسوی:

ناخن های خود را از هر لاک الکل قبلی حذف کنید ، از لاک الکل بدون استون برای این استفاده کنید ، زیرا استون به ناخن ها آسیب می رساند.

 

مرحله دوم انجام یک مانیکور فرانسوی:

در حال حاضر یک قاشق چای خوری شامپو پراکسید هیدروژن را در یک کاسه آب ولرم و دست خود را برای 15 دقیقه اضافه کنید. پس از 15 دقیقه ، دستان خود را از آب و روغن کوتیکول ناخن خود بردارید و ناخن ها را با روغن به مدت 10 دقیقه ماساژ دهید.

 

گام سوم برای انجام مانیکور فرانسوی:

در حال حاضر با ابزار فروشنده حذف برخی از کوتیکول ناخن و حذف هر گونه کوتیکول خشک. سپس لاک ناخن پایه را که بهتر از نوع تغذیه ای است ، روی ناخن ها قرار دهید و آن را خشک کنید.

 

مانیکور ، مانیکور فرانسوی ، بدون مانیکور
پیشنهاد ویژه
طراحی و دکوراسیون داخلی مشاوره رایگان طراحی و بازسازی dacorasyonafzaish قد بهترین راه برای افزایش قد, افزایش جراحی maydepend به نفس خود را ranandprapper * افزایش mayshelf سیستم ارائه دهنده istendshelf کنسول دی وی دی با 20% تخفیف ٪

برای مانیکور باید با ابزار گوشت فروشنده به جلو و دور ناخن دوباره اضافه شده است

 

مرحله چهارم انجام یک مانیکور فرانسوی:

پس از خشک شدن پایه ناخن, محل یک لاک پایه رنگ ترجیحا در این رنگ بیش از حد روشن در رنگ طبیعی پوست مانند قهوه ای یا صورتی. اجازه دهید لاک خشک شود. توجه داشته باشید که قبل از رفتن به مرحله بعدی این لاک باید کاملا خشک شود.

 

روش ناخن مانیکور ، مراحل مانیکور ، مانیکور

در این مرحله از انجام یک مانیکور تبدیل رنگ اولیه است که نزدیک به رنگ طبیعی پوست است

 https://elanza.com/product/LNZ-P-5218/%D9%84%D8%A7%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-501

مرحله پنجم انجام یک مانیکور فرانسوی:
در این مرحله ، برچسب های راهنمای مانیکور فرانسوی را به همان شکل برای ناخن ها بچسبانید. سپس لهستانی ناخن سفید را به قطعات انتخاب شده اعمال کنید. برچسب ها را از ناخن جدا کنید زمانی که ناخن ها هنوز خشک نیستند.

 

مانیکور مانیکور کردن ناخن مانیکور

در این مرحله چوب برچسب کمکی برای ناخن فرانسوی بر روی ناخن

 

آخرین مرحله از انجام یک مانیکور:

پس از جدا کردن برچسب ، هر لاک الکل روی ناخن ها را بردارید، این می تواند با رنگ آمیزی نوک پاک کننده گوش در پاک کننده لاک الکل انجام شود. ناخن برق و اجازه دهید آن را خشک. در حال حاضر دوباره روغن کوتیکول ناخن به طوری که ناخن ها بیشتر تغذیه می شوند.

 

روش ناخن مانیکور ، مانیکور ، آموزش مانیکور

در آخرین مرحله از ناخن مانیکور ، روغن کوتیکول به طوری که ناخن ها بیشتر تغذیه می شوند

 

مزایای انجام مانیکور:

مانیکور ، مانیکور فرانسوی ، بدون مانیکور

مانیکور کمک می کند تا لاک ناخن های زیبا تر را ایجاد کنید

 

* برای زیبایی ناخن و کشش ناخن بیشتر گرد و پایه کوتاه

* به منظور ایجاد ناخن زیبا تر

* به منظور آسان تر به انجام ایمپلنت ناخن

* با توجه به عدم نفوذ هوا در زیر ناخن های کاشته شده

* ناخن های بهداشتی

 

هزینه تر و تمیز ناخن:

مانیکور عکس ، هزینه مانیکور ، روش ناخن مانیکور

مانیکور فرانسوی بسیار گران تر از انواع دیگر مانیکور است

 

هزینه مانیکور فرانسوی بسیار گران تر از انواع دیگر مانیکور است.:: بازدید از این مطلب : 155
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 14 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

زمان مناسب برای جایگزینی شامپو مو خود را مانند دندان های خود را است. معنای این: همانطور که مسواک خود را هر یک بار در در حالی که شما تغییر دهید ، شما نیاز به تغییر شامپو خود را. البته لازم به ذکر است که عواقب جایگزین شامپو وجود دارد.

 

صداقت متخصص ساخت پوست و مو; بسیار به خصوص در زمان نخست به شامپو بازیابی ذکر شده:شامپو یک محصول است که کار اصلی آن را تمیز بشویید مو و پوست سر می badbeat اگر شما با استفاده از شامپو, شما می توانید موهایتان را تمیز و خوش بینانه-وضعیت نمی کند., شما لازم نیست که هر یک بار در در حالی که کمک می کند تا سوئیچ خود را به انجام و برای یک مدت طولانی آنها استفاده می شود به انجام.

https://www.purplle.com/product/good-vibes-onion-hairfall-control-shampoo-with-keratin-for-shine-corn-for-hair-health-wheat-protein-for-strength-and-soy-for-moisture-300-ml-75
خرید انواع شامپو بدن با تخفیف! مراقبت از بدن خود را در تابستان!

تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!


اشاره کرد که مردم شوره سر, و غیره. چرب و خشک بهتر از شامپو استفاده ویژه انجام دهد. او گفت: این اشخاص باید با توجه به نوع موهای خود را شامپو مناسب برای خود را انتخاب, انجام, برای مثال, برای رفع شوره سر را باید بهترین شامپو ضد شوره و برای جلوگیری از خشکی و شکنندگی مو بهتر است از شامپو برای موهای خشک استفاده کارگردانی.

 

او گفت: برخی از افرادی که از شوره سر رنج می برند و از شامپو برای مو darasvadh کار ممکن است بعد از مدتی ترک مرطوب کننده وزنی - در استفاده از آنها tathirkhod در ریزش مو و شوره سر, بازگشت که در برخی موارد مشکل اصلی فردی, بیماری های مربوط به پوست سر و مطمئن شوید مو کاذب تشخیص, و برای یک زمان کوتاه به آشکار مشکل


آرایش و لوازم آرایشی

این متخصص پوست و هیئت مدیره: مشکلات مو و پوست سر مانند شوره سر و غیره چربی پوست برنج خشکی و زبری مو باید برای درمان ریشه به آن باید اشاره کرد که در mayanchampuhai شامپو تنها ضد شوره سر, خواص درمانی دارند و دیگر شامپو howimoadi به ارائه این مشکلات به توقف.

https://elanza.com/product/LNZ-P-5fe2fb9c888a8/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%DA%98%D9%88%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-colored-damaged-%D8%AD%D8%AC%D9%85-250-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1
پیشنهاد ویژه
افزایش قد بهترین راه برای افزایش طول, افزایش جراحی qd8santi چقدر افزایش قد در 4mahafzasiish kadafzaish حداکثر 10santt در طول mayqimat لپ تاپ, خرید لپ تاپ, لپ تاپ isosan انواع لپ تاپ حرفه ای و قدرتمند

افزود صداقت پیشه: این سیستم می تواند کودکان از شامپو برای استفاده خود و نه به خاطر پوست و moiit بسیار حساس است , استفاده, کودکان, شامپو از چشم و آلرژی مشکلات جلوگیری شود.

 

او گفت: تقریبا بیشتر شامپو در مواد تشکیل دهنده خود را مشابه هستند بنابراین ارز در بسیاری از آنها به جز شامپو با همان نتیجه و به همین دلیل توصیه Themi آن را دارند اگر این شامپو استفاده می کنید با موی خود را مطابق نیاز آن را جایگزین کنید.:: بازدید از این مطلب : 152
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 13 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

به طور طبیعی ، پوست سر و مو نرم با سبوم ترشح از غدد سباسه نگهداری می شوند. این نیاز به ترشح موهای چرب و پوست در برابر از دست دادن آب دارد و به ظاهر درخشان می دهد.

از سوی دیگر گرد و غبار و خاک و ذرات کراتین در پوست (شوره سر) و آلاینده های دیگر پایبند به این لایه چرب و باعث آلودگی پوست و مو. شامپو یکی از انواع محصولاتی است که برای حذف این آلاینده ها از پوست و مو استفاده می شود.

شامپو برای جایگزینی صابون معمولی ساخته شده است ، ترکیب اصلی آن "سورفکتانت"است. سورفکتانت های موجود در شامپو قطره های کوچکی از چربی حاوی آلاینده ها را احاطه کرده و در نتیجه پوست سر را در حالی که آب کشیده شده است جدا می کند.


نحوه اصلاح مو با شامپو زدان :
نخ از مو :
شانه موهای خود را با یک شانه دندانه دار درشت به طوری که هیچ گره بر روی آن باقی می ماند. هرگز موهای خود را در حالت مرطوب شانه نکنید ، زیرا در این مورد قدرت بیشتری برای شانه مصرف می کند ، بنابراین موهای شما ممکن است شکسته شوند.


شستشو اولیه با آب ولرم :
در مرحله بعد موهای خود را با آب ولرم و نیم آب گرم بشویید. این مرحله شستشوی اولیه یا پیش شستشو نامیده می شود که برای حذف آلاینده های محلول در آب و گرد و غبار به طور کلی استفاده می شود. هرگز از آب گرم استفاده نکنید زیرا موهای شما شکننده و شکننده است.

گسترش شامپو در کف دست :
پور برخی از شامپو را در کف دست خود را و مالش دست خود را با هم به گسترش شامپو در دست شما (گرمایش دست خود را کمک می کند تا بهبود عملکرد شامپو). در حقیقت ، کف شامپو باید با دست شما تشکیل شود. برای تعیین مقدار شامپو توسط خودتان ، باید به اندازه کافی باشد که سگ تمام موهای شما را پوشش دهد.

شامپو ماساژ بر روی پوست سر با نوک انگشتان:
شامپو تمام نقاط sarpakhsh) نوک انگشتان خود را به آرامی بر روی پوست sromohaitan ماساژ دهید (مراقبت از ناخن ها استفاده نمی شود) برای جلوگیری از گره خوردن و شکسته مو کاررا به آرامی در طول زمان انجام دهید.
تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!

خرید انواع شامپو بدن با تخفیف! مراقبت از بدن خود را در تابستان!

 

مطالعه بیشتر از: علت ریزش مو

آبیاری نهایی:
در این مرحله موهای خود را کاملا به حذف هر گونه باقی مانده از شامپو از بالای موهای خود را شستشو.

مزایای شامپو در مقایسه با صابون :
ماده فعال موجود در صابون نمک اسیدهای چرب مختلف است. این اسیدهای چرب از منابع حیوانی یا گیاهی به دست می آیند. صابون معمولی دو زیان دارد:

* صابون معمولی دارای pH بالا است که به پوست و مو آسیب می رساند. PH یک صابون معمولی است که بین 9 و 10 (گاهی اوقات بالاتر از 10) است که بسیار بالاتر از pH طبیعی پوست (معمولا بین 4 و 5/6). در نتیجه ، هنگامی که صابون معمولی با پوست تماس می گیرد ، PH پوست را افزایش می دهد که می تواند باعث تحریک پوست شود.

* استفاده از صابون با آب سنگین ، کلسیم و نمک منیزیم تولید می کند که به مو و شکنندگی و کدورت مو پایبند است ، چسبیده و در ترکیب آن شکل می گیرد.

سورفکتانت (مواد فعال سطحی)
سورفکتانت ها ترکیبات محلول در آب هستند که بخش اصلی شامپو را تشکیل می دهند. کشش سطحی مسئول تمیز کردن با مواد شیمیایی ساخت و ساز است.

در نتیجه چربی (آلودگی behrah پیوستن به آن را) احاطه شده توسط ساختمان یک ماده شیمیایی به نام میکرو به ایجاد به طوری که آب و خاک کشیده شده از پوست و مو. چهار گروه اصلی از سورفکتانت که از یکدیگر با ساخت و ساز از هم جدا وجود دارد, شیمیایی و بار الکتریکی کمتر آب.

× سورفکتانت آنیونی ، بار منفی
کاتیونی x مثبت شارژ سورفکتانت
× سورفکتانت غیر یونی ، بدون بار
× سورفکتانت های آمفوتریک که دارای خواص بار مثبت و منفی هستند.
آرایش و لوازم آرایشی


سورفکتانت های مختلف دارای خواص مختلفی هستند و بر اساس توانایی شستشو ، کف زدن ، درخشش و صاف کردن مو از یکدیگر جدا می شوند. معمولا یک نوع سورفکتانت نیست بلکه ترکیبی از چند نوع سورفاکتانت هستند و برای انواع مختلف مو و استفاده می شود برای مثال سورفاکتانت آنیونی خواص بسیار خوبی مشخص می شود و در نتیجه در بسیاری از شامپو از این نوع سورفاکتانت استفاده می شود.

بر روی برچسب اکثر شامپو ، نام "سدیم لوریل سولفات" را می توان از همان سورفکتانت آنیونی دیده می شود. غیر یون, اگر چه مواد شوینده خوب هستند, اما آنها اموال فوم کمی, به طوری که آنها استفاده زیادی در فرمولاسیون شامپو ندارد.

آمفوتریک ، مواد شوینده با خواص فوم پایین به طور کلی در نظر گرفته مواد شوینده ضعیف است. آنها بسیار ملایم هستند و اغلب در شامپو نوزاد استفاده می شود.

سورفکتانت های طبیعی
نوع دیگری از سورفکتانت ها از "ساپونین" ساخته شده است که از گیاهان مختلف به دست می آید. "ساپونین" تولید یک طبقه خوب, اما اثر کمتر در تمیز کردن واقعی. به همین دلیل ، آن است که معمولا با سورفکتانت های مصنوعی ترکیب به ارائه بهداشت کافی و نتایج رضایت بخش.

بهترین شامپو
همانطور که ذکر شد ، شامپو نه تنها برای تمیز کردن ، بلکه تامین کننده برای اهداف دیگر بر اساس نیاز مشتری است. شامپو باید با توجه به معیارهای زیر انتخاب شود:

انواع مو: موهای خشک یا چرب ، موهای نازک ، موهای رنگی ، رنگی یا فرفری
مشکلات خاص مو: به عنوان مثال ، حضور شوره سر
آسیب محصول: محصول چشم را نمی سوزاند و پوست سر را تحریک نمی کند
پیشنهاد ویژه
جذب valorer افزایش Valor, خرید لایک و kamentsadeh ترین راه برای افزایش valorticpanbe مقصد delkhohat کمترین هزینه سفر به عنوان لوازم آرایشی و بهداشتی و مکمل های غذایی, مواد غذایی, vdaftabkharid بهترین مکمل ها و داروهای


نیازها و سلیقه ها ، شخصی هرفورد: پورنو ، جنس و شامپو (شامپو ممکن است مایع یا کرم باشد) ، یعنی بوی خاصی وجود دارد و غیره. سهولت ایجاد رضایت در مصرف کننده تمرین شامپو که شامپو به راحتی در بالای پخش کف تولید شده و کیفیت و روش آن را به راحتی شسته و شامپو را با آب مقدار nurmakandگی و دولت خوشبین و محور درخشش موها, مقدار کشش شانه و روش گرفتن ، بنابراین ، شامپو باید برای فصول مختلف ، فرکانس استفاده و نیازهای ویژه مشتریان مناسب باشد.

مواد تشکیل دهنده شامپو
اگر شما فقط نیاز به محصولات بودن لایه روشنی از چربی از پوست سر و مو است پس از شستن موهای خام قرار داده و آنها را تبدیل به یک مشکل. بنابراین مواد تشکیل دهنده دیگر باید در شامپو آن را مطلوب تر برای مصرف کننده اعمال می شود .در میان این مواد عبارتند از:

1. مخلوطی از بسیاری از سورفکتانت ها به دلیل معمولا سورفکتانت به تنهایی نتیجه مورد نظر را شامل نمی شود.
♦ مرطوب کننده های ویژه برای موهای خشک
3-جهری
۴-مواد کفپوش
۵-موادی که سختی آب را میگیرند
ث-خازن
۷-موادی که به شفافیت و درخشش شامپو (حالت شوره سر)
۸-بیشتر
9-عطر
10-نگهدارنده ها
11-مواد ویژه

شامپو در برابر شوره سر
شوره سر (شوره سر) یک مشکل عذاب و شایع است که شیوع آن در حدود 5 ٪ در کل جامعه است. شوره سر اغلب پس از بلوغ (بین 20 و 30 سال) رخ می دهد و مردان بیشتر از زنان تحت تاثیر قرار می گیرند. شوره سر با پوست سر تشخیص داده می شود و اغلب با seborrhea همراه است. Seborrhea یک پیشرو برای ایجاد "درماتیت seborrheic" است. "پراکنده درماتیت" در یک فرد بالغ معمولا با پوست چرب در پوست سر همراه با اریتم و اندازه منطقه چین نازولبیال یا پوست پشت گوش شروع می شود. پوسته پوسته شدن معمولا با پیچیده پوست چرب همراه است و در مناطقی که غدد سباسه فعال هستند ظاهر می شود.

Pythrosporium eval یک مخمر است که یکی از علل توسعه شوره سر است. "پیتrosporium بیضی" را از چربی ها و پروتئین های پوست و تغذیه فعالیت لیپاز را تسهیل خواهد کرد و به دنبال فعالیت این آنزیم اسیدهای چرب پیشالتابی ساخته شده است که باعث التهاب در درم و پیامدهای آن. تخریب بافت .

https://elanza.com/product/LNZ-P-5fe2fb9c888a8/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%DA%98%D9%88%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-colored-damaged-%D8%AD%D8%AC%D9%85-250-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

فعالیت آنزیم لیپاز نشان می دهد که علاوه بر بیش از حد حساس ، "بیضی pyrosporium" مواد شیمیایی سمی ، که التهاب را تشدید نمی کند.

درمان های موثر برای درماتیت سبورئیک شامل عوامل ضد التهابی ، عوامل کراتولیتیک ، ضد قارچ است. یکی از ساده ترین راه برای رفع این مشکل استفاده از شامپو ضد شوره سر است.

شامپو برای موهای چرب
سبوره (سبوره) این چربی طبیعی پوست که غدد سباسه ترشح در حفظ رطوبت طبیعی پوست و مو نقش دارد و مانع از خشک شدن و شکستن آنها می شود. غدد سباسه به فولیکول مو متصل می شوند و محتویات آنها از طریق یک کانال باریک به سمت فولیکول مو دفع می شود. گاهی اوقات مکانیسم ترشح سبوم این غدد سریعتر از حد معمول می شود و روغن روی به طور کامل پوست سر و مو می شود.

ترشح سریع و غیره به چند دلیل که مهمترین آنها می توان اختلالات هورمونی در دوران بارداری ، بلوغ ، بیماری، خستگی و اضطراب و استرس بیش از حد و اشاره کرد. در میان مشکلاتی که باعث ترشح بیش از حد سبوم می شوند ، مستعد ابتلا به درماتیت سبوره هستند. همچنین مخمرهای موجود در سطح پوست سر با سبوم شرایط namsaadi برای مو ایجاد می کنند که می تواند سلامت فولیکول های مو را تحت تاثیر قرار.

https://www.purplle.com/product/good-vibes-onion-hairfall-control-shampoo-with-keratin-for-shine-corn-for-hair-health-wheat-protein-for-strength-and-soy-for-moisture-300-ml-75

در موارد شدید ، ترشح بیش از حد سبوم باعث عوارض ناخوشایند از خارش و التهاب پوست سر می شود. در نتیجه ، کنترل و تنظیم ترشح سبوم در پوست سر برای این افراد ضروری است. یکی از راه های رسیدن به این هدف استفاده از کاهش شامپو و تنظیم سبوم در سر است.

شامپو و ریزش مو
ریزش مو و کاهش علاوه بر عوامل هورمونی ، ژنتیکی ، تحت تاثیر شرایط نامطلوب زیست محیطی و مواد شیمیایی دادگاه عالی. یکی از روشهای موثر در کاهش ریزش مو ، تقویت منافذ و استحکام طناب مو ، استفاده از شامپو تقویت مناسب است. این شامپو از مواد موثر و مناسب استفاده می کند ، در حالی که تغذیه فولیکول های مو با مواد و ویتامین های ضروری برای رشد مو و غیره. فیبر مو نیز ... ادامه مطلب ثبات و استحکام و درخشندگی پوست و مو, بسیاری از مو می تواند کمک به جلوگیری از.:: بازدید از این مطلب : 142
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 13 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

نوع آرایش می تواند اثر قابل توجهی در ارائه یک مرد یا صورت نازک; بنابراین آرایش چهره از افراد چاق باید متفاوت از آن از زنانی که لاغری صورت. اما آرایش صورت لاغر و کشیده چگونه است؟ چه روش ها و راهنمایی باید ما را برای آرایش صورت باریک مطمئن شوید? چگونه برای جلوگیری از باریک شدن بیشتر صورت با آرایش؟
راهنمایی آرایش برای خانم ها بیشتر چاق صورت نشان می دهد

- مدل ابرو باید گسترده ، طولانی ، صاف و زاویه تا حدودی به بالا تمایل داشته باشد.

 http://haircare.tadbirblog.ir/post/115

- اجتناب از سایه های تیره چشم. شما می دانید که ما با استفاده از رنگ های تیره برای نشان دادن برخی از نقاط صورت پس از رنگ های تیره مناسب نیست برای کسانی که باریک چهره این امر همچنین به سایه چشم.

 

- رنگ پودر کرم را به درستی انتخاب کنید. حتی ترکیب و پودر کرم استفاده می کنید می توانید باربر صورت خود را نشان می دهد. اما چه رنگی برای شما مناسب است که چهره لاغری دارند ؟ شما ممکن است فکر می کنم که consolidators کرم پودر نور برای شما خوب است ، اما در واقع ، رنگ های روشن را بیماران صورت خود را بی جان و کسل کننده. بنابراین بهتر است یک رنگ را انتخاب کنید که منطبق بر تن صورت شما باشد.

 

چگونه برای نشان دادن یک چهره باریک با باربر آرایش ، چگونه به چربی صورت خود را ، چگونه برای زیباسازی چهره ما به نگاه چربی
چگونه به صورت خود را چاق

 

- ابرو می تواند تفاوت بزرگی در صورت خود را. می توانید تعادل ابرو ضخیم با ایجاد وزن در صورت خود را. و همچنین زاویه در ابرو (ابروهای دهلیزی) ، صورت شما گسترش می یابد.


شما زیباتر از ماه! با تخفیف منابع روجا! ما را بررسی کنید.

تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!


- شروع روژ از لاله گوش و به صورت افقی بر روی استخوان گونه . روی چانه ، برخی از روژ تاریک و مات . این کمک خواهد کرد که کوتاه شدن صورت خود را . در حالی که قلم مو رژ لب دست خود را, حرکت آن را به آرامی بر روی گونه های خود را .

 

- موهای خود را به طرفین محکم نکنید. بهتر است موهای باز و اطراف صورت را پرتاب کنید. اگر شما شلوغ و پرواز ، از آن خواهد شد زیبا تر و جذاب است.

 

- حجیم لب با کمک رژ لب و لب براق صورت خود را درشت تر و جذاب می توانید. ابتدا خط لب را کمی تیره تر از رنگ رژ لب بر روی او بردارید. سپس رژ لب را فشار دهید و خط بین آنها محو خواهد شد. در پایان ، شما همچنین می توانید برخی از لب براق بر روی لب نگاه حجیم تر.

 

- بهتر است چهره های خود را به طور کامل اصلاح کنید و از ریش و سبیل اجتناب کنید. ماسک صورت الانزا اگر آنها اصرار بر قرار دادن ریش داشته باشند ، باید تا حد امکان خط را روی گونه ها تشویق کنند. کوتاه کردن مو در طرف سر و موهای بلند قسمت فوقانی را نگه دارید ، صورت به نظر می رسد باریک است. آقایان که دارای چهره لاغری هستند ، بهتر است موها را در کنار سر بلند کنید و آن را به بیرون شانه کنید.
آرایش و لوازم آرایشی

 

- نگه داشتن چشم خود را درشت به صورت خود را نگاه زیباتر. برای انجام این کار ، توصیه می شود به طور همزمان از ریمل مژه و ابرو ، خط چشم و مژه های مصنوعی استفاده کنید. این مدل آرایش نه تنها چشم های شما را زیبا تر می کند ، بلکه چهره شما را جذاب تر می کند.


پیشنهاد ویژه
قفسه سیستم ارائه دهنده basedshelf دیوار جا کلیدی آویز در پارس tenattracting valorer افزایش Valor, خرید لایک و kamentarzan بیشتر و بهتر راه برای جذب valorterk اعتیاد, ترک سیگار, ترک وسوسه بعد از اعتیاد چه باید کرد ؟

چگونه برای نشان دادن یک چهره باریک با باربر آرایش ، چگونه به چربی صورت خود را ، چگونه برای زیباسازی چهره ما به نگاه چربی
چاق, نشان می دهد, چهره با آرایش

 

- سیاه شدن اطراف چشم و بر روی گونه ها یکی از مشکلاتی است که معمولا با پیری مواجه می شوند چهره خود را نازک تر به نظر می رسد. شما می توانید این مشکل را حل کند و بعد از آرایش برخی براق و روشن کرم پودر را با انگشت اشاره به آرامی اطراف چشم زیر استخوان ابرو و گونه های خود را.

 

- تیره شدن داخل چشم با مداد یا خط چشم ، چشم ها خوب هستند و ترکیب صورت به نظر می رسد باریک است.

 

چگونه برای نشان دادن یک چهره باریک با باربر آرایش ، چگونه به چربی صورت خود را ، چگونه برای زیباسازی چهره ما به نگاه چربی
چگونه برای زیباسازی چهره چربی دیده می شود

 

استفاده از معجون خیار و گلابی شگفت آور
خیارها با توجه به بافتی که در رده میوه های آبدار قرار دارند ، خواص بسیاری برای ظرافت پوست و مرطوب کننده سلول های سطحی پوست در نظر گرفته می شوند. استفاده موضعی و خوردن این میوه می تواند کمک به بهبود آبرسانی سلولهای پوست به ویژه اگر از ماسک تهیه شده از این میوه موضعی در استفاده از چهره.

 

به این ترتیب ، شما می توانید کمک سینه بند به مانند صورت خود را در عرض 2 هفته با مرطوب کننده سلول های پوست و افزایش آب در دسترس است. برای استفاده از این ویژگی خیار مرطوب کننده ، این میوه ها را بهتر رنده کنید و آنها را برای 20 دقیقه بر روی پوست خود قرار دهید. شما همچنین می توانید آب گل رز با کیفیت بالا برای این استفاده کنید. شما فقط نیاز به فشار آب گل رز بر روی پوست صورت. این کار را 20 دقیقه سه بار در هفته.:: بازدید از این مطلب : 118
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 9 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

 

در این مطلب پیشنهادهایی برای انتخاب پدهای آرایشی و نوع آنها و طرز استفاده شان داریم. اگرچه شاید تصور کنید که بدون داشتن این ابزار آرایشی هم کارتان پیش می رود و می توانید  کمک دست ها نبودن شان در جعبه جادویی آرایش را جبران کنید، اما اگر به سلامت پوست تان اهمیت می دهید و دوست دارید که آرایشی یکدست و مرتب داشته باشید، پس از خواندن این مطلب بسته به نوع پوست و پوشاننده ای که برای زیرسازی آرایش تان انتخاب می کنید حتما یکی از انواع آنها را به کیف دستی تان اضافه کنید.

ست براش مسواکی 

 

انواع پد آرایشی

ست براش مسواکی

 

 

 

اغلب خانم ها انواع پدهای آرایشی را بسته به نیاز و نوع میکاپی که برای صورت شان انجام می دهند در کیف لوازم آرایشی شان دارند. زمانی پدهای حوله ای و اسفنجی را استفاده کرده اند و زمانی با تبلیغات ابزارهای جدیدتر وسوسه شده اند و تصمیم گرفتند انواع جدیدتر و به روزتر آنها را برای خود تدارک ببینند. اما قبل از خرید این لوازم باید کاربردشان را بدانید و آنها را در جای خودش به کار ببرید. 

 

 

این روزها ست های براش مسواکی را در بیشتر تبلیغات و مغازه های آرایشی دیده ایم. شاید برای تان سوال پیش آمده باشد که این همه براش به چه دردی می خورد و چرا باید یک همچین ستی را به جای یک پد ساده تهیه کنیم؟ خب باید بگوییم که پخش کردن کرم پودر با اسفنج برای افراد تازه کار، کار ساده ای نیست که از عهده آن بربیایند و بتوانند به صورت یکنواخت کرم پودر را روی صورت پخش کنند، این افراد بهتر است که از این برس های گرد حجیم استفاده کنند. این برس ها به شکل مسواک بوده و طراحی آن برای راحتی شما در نظر گرفته شده است.

 

  

 

سر آنها به دلیل فشرده بودن سطح پوست را یکنواخت می کنند و کرم پودر اضافی جذب آنها نمی شود و به نوعی در مصرف پوشاننده مورد نظرتان صرفه جویی می کنند. از براش های بزرگ تر برای زیرسازی آرایش تان که شامل کرم پودر، رژگونه و استفاده از پودر فیکساتور است استفاده کنید. براش های متوسط برای زدن سایه و کانسیلر مناسب هستند و براش های کوچک برای استفاده رژ لب، سایه ابرو، کشیدن خط چشم و سایه استفاده می شود.

 

 

 

در واقع اگر از این ست ها استفاده می کنید، پکیج کاملی برای آرایش تان دارید. البته فضای زیادی را می گیرند که دیگر نمی توانید همه را درون کیف دستی تان با خود حمل کنید. عمر زیادی می کنند و تا دل تان بخواهد می توانید آنها را بشورید. پس شستشو فراموش نشود. البته این ست ها از سایر موارد گران تر هستند. پس اگر رشته آرایشی را به صورت حرفه ای دنبال می کنید آنها را تهیه کنید.

 

 

 

پد آرایشی حوله ای

برای دوست های روژا تخفیف داریم! خرید کن و یک کیف رایگان هدیه بگیر!

 

تور ارمنستان ارزون شد! بخر تا پرنشده!

 

 

پد آرایشی

 

 

خیلی از خانم ها کرم پودر را با دست ها روی صورت پخش می کنند که این ترفند را برای پنکیک ها نمی توان استفاده کرد. هر چند همان کرم پودر هم اگر با دست پخش کنید حالت یکنواختش را روی پوست از دست می دهد و جدا از نوع ظاهر آرایش بدی که روی پوست ایجاد می کند، بهداشتی هم نیست. پس بهتر است حتما از پد استفاده کنید.

 

  

https://elanza.com/category/face-mask

برای انجام زیرسازی مناسب برای ادامه میکاپ تان پدهای حوله ای یکی از پیشنهادهای خوب هستند. این پدها باریک هستند و به دلیل جنسی که دارند گوله گوله و خرد نمی شوند. می توانید بسته به ظاهر پنکیک تان از انواع گرد و مربعی آن استفاده کنید که با حجم کمی که دارند به راحتی درون یک ظرف پنکیک می توانند جا بگیرند. توصیه دیگر این که شتسشو را فراموش نکنید و اگر آنها را بدون محافظ درون کیف لوازم آرایش تان می گذارید زود به زود تعویض شان کنید. از لحاظ قیمتی هم از ارزان ترین پدها محسوب می شوند.

 

 

 

پدهای تخم مرغی یا اشکی

 

انواع پد آرایشی

 

 

اگر از علاقه مندان به میکاپ و ابزار آرایشی باشید، حتما در فضای مجازی کلیپ های آرایشی را دنبال می کنید. در این کلیپ ها در هر مقطعی یک نوع خاصی از محصولات و ابزار آرایشی به قول معروف مد می شود و گل می کند و آن را دست هر میکاپ آرتیستی می بینیم. پدهای تخم مرغی یا اشکی شکل هم این طور بود که در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کردند. جنس این پدها از نوع اسفنجی است و به دلیل فرم خاصی که دارند می توانند کرم پودر یا پنکیک تان را به تمامی اجزای صورت تان برسانند و نیازی نیست که دیگر کانسیلر زیر چشم تان را با انگشت محو کنید.

 

  

 آرایش و زیبایی, لوازم آرایشی

 

برس پنکیک و کرم پودر

 

پد آرایشی

 

 

اگر پنکیک جزء جدایی نشدنی کیف لوازم آرایش تان است، پیشنهاد می کنیم این برس های کوچک را به آن اضافه کنید که به آن برس پنکیک یا کرم پودر می گویند. بعد از پخش کردن فوم آرایشی تان با پدهای حوله ای یا اسفنجی و یا حتی سیلیکونی نوبت به استفاده از این ابزار می رسد. می توانید بعد از آغشته کردن این برس به پوشاننده مورد نظرتان، آن را زیر چشم تان بکشید. حتی می تواند نزدیک مژه ها و گوشه چشم های تان را هم به خوبی پوشش دهد.

 

  

پیشنهاد ویژه

شلف,نظم دهنده,استندشیک ترین شلف های رومیزی از پارس تینا بخرید آرایش و زیبایی, لوازم آرایشیخرید بادی اسپلش با بهترین قیمتتیکبانبرای خرید بلیط اول اینجا سر بزن

 

همچنین گاهی وقت ها احساس می کنید که رنگ قسمت هایی از صورت با بقیه آن هماهنگ نشده است که این اتفاق برای کسانی که از پنکیک استفاده می کنند بیشتر می افتد. برای این کار باید با برس ضربه های آرامی به پنکیک بزنید و به آهستگی آن را روی قسمت هایی از صورت تان که تیره تر است به همان شکل ضربه ای بمالید.

 

 

 

برس های بادبزنی

 

انواع پد آرایشی

 

 

گاهی اوقات در استفاده از پنکیک یا کرم پودر زیاده روی می کنید و مجبور می شوید که با دستمال آن را کم کنید یا حتی صورت تان را بشویید و دوباره جلوی آینه بایستید. در این مواقع دستمال و حوله هم می توانند کارتان را راه بیندازند اما رده هایی روی پوست به جای می گذارند و مواد آرایشی روی پوست را به صورت یکنواخت کم نمی کنند.

 

 

 

برای این کار هم یک ابزار آرایشی داریم که به آن برس های بادبزنی می گویند. این برس ها می توانند بدون این که به آرایش تان صدمه ای بزنند اضافات کرم پودر، پنکیک، رژگونه یا حتی سایه ها را به طور یکنواخت از بین ببرند. سر پهن و تختی دارند و همچنین موهای کم پشتی به آنها متصل است. گاهی حتی برای یکپارچه کردن آرایش صورت هم از انواع آنها استفاده می شود.

 

 

 

پد آرایشی سلیکونی/ ژلاتینی

 

پد آرایشی

 

 

خانم هایی که از کهنه شدن و تعویض زود به زود پد آرایشی شان خسته شده اند، می توانند پدهای سلیکونی را استفاده کنند. این پدها مشکل جذب کرم های آرایشی توسط پدهای ابری را ندارند و در نتیجه با استفاده از آنها می توانید در مقدار مصرفی پوشاننده آرایشی تان صرفه جویی کنید. همچنین از مزایای این ژلاتینی های جذاب می توان به شستشوی راحت آنها اشاره کرد. مطمئنا تجربه پودر شدن پدهای ابری در اثر استفاده مداوم و شستشو را دارید؛ این جنس سلیکونی این نوع از پدها است که مقاومت آنها را زیاد کرده است.

 

  

 

این پدها با سطح صیقلی که دارند از ایجاد خطوط کرم های آرایشی روی صورت که بعضا به دلیل خرابی پدها و پرز پرز شدن آنها اتفاق می افتد نیز جلوگیری می کنند. از معایب آنها هم می توان به انعطاف کم شان اشاره کرد که ممکن است در پوشش دهی بعضی نقاط صورت مانند گوشه های چشم و پره های بینی با این پدها دچار مشکل شوید. همچنین این پدها برای پوشاننده های مایع مناسب هستند و پنکیک ها را نمی توان با آنها روی صورت پخش کرد.

 

 :: بازدید از این مطلب : 137
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 9 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

تعطیلات نوروز نزدیک است ، برخی به فکر خرید در شب عید هستند و برخی دیگر خانه خود را جابجا می کنند و می خواهند کمد خود را از کالاهای اضافی خالی کنند. نگاهی به برنامه ها و وب سایت های تبلیغاتی نشان می دهد که کالاهای متنوعی از محصولات آرایشی و بهداشتی گرفته تا سطح جدید تا لباس و کار جدید در این بازار وجود دارد.
به گزارش تجارت نیوز ، جمله "راهی جدید برای پیراهن ترکی" شاید جمله ای چندان ناآشنا نباشد ، اما دیدن تبلیغات برای فروش "رژگونه به روش جدید" کمی عجیب به نظر می رسد. در هر صورت سلامتی در معرض خطر است اما این روزها هیچ چیز در فضای مجازی بعید نیست. حتی فروش لوازم آرایشی دست دوم.

 

اکنون که نوروز نزدیک است ، مردم خانه های خود را ترک می کنند و مواردی را که نیازی به آنها ندارند رد می کنند. از طرف دیگر ، برخی می خواهند لباس و صورت خود را نو کنند و از شب عید شروع به خرید کنند.

 

نگاهی به وب سایت ها و برنامه های تبلیغاتی نشان می دهد که از لباس و کفش دست دوم گرفته تا مواد آرایشی و عطر با کمتر از قیمت اصلی در فروش است.

 

فروش رژگونه به سطح جدید

Comda ، برنامه ای برای فروش اقلام جدید یا باقی مانده در گنجه ، در روزهای اخیر پیام های تبلیغاتی را ارسال می کند و از مردم دعوت می کند تا در هنگام راه اندازی خانه اقلامی را که نمی خواهند بفروشند ، در آن قرار دهند.

 https://www.myntra.com/lip-balm

لوازم آرایشی را می توان در تبلیغات تصویری نیز یافت. به عنوان مثال ، یک کاربر رژگونه "New Level" را می فروشد که قیمت آن 40000 تومان با قیمت 15000 تومان است. او در شرح آگهی خود نوشت که این رنگ با چهره او متناسب نیست.

 

یکی از کاربران عطر همچنین از فروش عطر با نیمه لیوان خالی خبر داد. این عطر 200000 و 35،000 تومان به فروش می رسد.


من از تور ارمنستان قدردانی می کنم! بخر تا پر نشه!

انواع نخ ها و زنجیرها را با قیمت ویژه خریداری کنید! (کلیک)


برخی به دلایل مختلف محصولات جدید خود را روانه بازار کرده اند. از جمله کاربری با قیمت 50000 تومان رژ لب 30000 تومانی. اما دلیل فروش چیست؟ او آن را هدیه گرفت و رنگ آن را دوست نداشت.

 

جمع آوری همه یا به صورت جداگانه

همچنین تبلیغات زیادی برای فروش لوازم آرایشی در سایت های دیوار و شاخ وجود دارد.

 

به عنوان مثال ، یک کاربر هر بار 40 تا 50 قلم لوازم آرایشی "دست دوم" را به قیمت 100000 تومان می فروشد. شخص دیگری چندین محصول از جمله سایه های مختلف و ضد آفتاب ها را با همان توضیحات "در محدوده جدید" 115000 تومان فروخت.

 

خرده فروشان همچنین دارای لوازم آرایشی جدید هستند که شامل بسیاری از مدادها ، سایه ها ، پنس و گیره های مو به صورت جداگانه و در یک مکان است. در کل 90 هزار تومان.

 

از خرقه سمت چپ در کمد تا کفش غلتکی

کفش و لباس در میان تبلیغات نادر نیست. به عنوان مثال ، در کمیک ، کاربر از عبایی استفاده می کند که سال گذشته برای عید دوخته شده است و از آن زمان تاکنون آن را به قیمت 89 هزار تومان در بیت المال فروخته است. ارزش واقعی این مانتو 180 هزار تومان اعلام شد.


پیشنهاد ویژه
خانه و سرآشپز ، لوازم خانگی (ظروف پخت و پز ، دکوراسیون ، کتری ، سماور ، فلاسک و ...) متخصصان سبد زیبایی برای یک پیک نیک / تماس با طراحی داخلی برترین طراحان و طراحان داخلی

کاربر دیگری که سه چهار بار شلوار جدید پوشید 59 هزار تومان ارسال کرد. ظاهراً اگر این شلوارها جدید باشد ، ارزش آن 150 هزار تومان است.

 

شخصی کفش های تابستانی را "یک یا دو بار" با تخفیف 50٪ ، 25000 تومان فروخت.

 

برخی از کالاهای تبلیغاتی نیز مشکلاتی دارند ، به عنوان مثال ، یک روسری ساتن دست دوم با "خراش خفیف" 20 هزار تومان به فروش می رسد و دیگری کفش های دو رشته 39 هزار تومان را می فروشد.

 

خانمها فقط باید تماس بگیرند

کاربران همچنین لباس های دست دوم خود را روی دیوارها و شاخ ها می فروختند. به عنوان مثال ، شخصی پیراهن مجلسی زنانی را که یک بار به تن کرده است می فروشد و 150 هزار تومان برای شستن آن می پردازد.

 

کاربر دیگری کفش ورزشی دخترانه را که چندین بار پوشیده است ، 200000 تومان قیمت دارد.

 

یکی از کاربران نیز به دلیل اندازه بندی می خواست چند شلوار جدید بفروشد ، اما وی تأیید کرد که فقط زنان می توانند برای خرید تماس بگیرند.

 

دسته دوم کالاهای تبلیغاتی این روزها کمبود ندارند؛ همه چیز از چادر گرفته تا کیف ، کفش و پیراهن زنانه و مردانه مشکلی دارد.:: بازدید از این مطلب : 173
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

چگونه به درخشش صورت خود را
گروه: آرایش صورت

 

 


درخشان صورت

 

آرایش موفق یک آرایش است که زیبایی خاصی از چهره شما را حفظ قیمت بالم لب الانزا می کند ، باعث می شود شما زیبا تر شوید و در عین حال به نظر نمی رسد

 

به خاطر داشته باشید که پوست مانند پرده زیر آرایش شما است و در واقع پس زمینه آرایش روشن و دلپذیر را فراهم می کند

 

 

قبل از آرایش صورت

 

شروع کار با یک نگاه دقیق خود را, چهره بدون آرایش در زیر نور روز.به نقاط تیره پوست توجه داشته باشید چرا که آنها باید بیشتر قابل مشاهده برای شما در ضمن برای پیدا کردن محدودیت های کوچک خواهد شد در extremeshan شما گوشه داخلی چشم shiarhai اولیه پیش بینی گودی چانه عادات و خستگی علائم

 

درخشان صورت
تور ارمنی ارزان بود! خرید خالی!

خرید انواع پیچ و تاب در یک قیمت معقول!(خرید na)

 


روش آرایش

 

ابتدا به کمک قلم مو آغشته به کرم پودر به تمام شانس است که در سایه و تاریکی ممکن است سقوط کرم پودر miznim تا رنگشان بیشتر تلفظ shoudsps ضرب و شتم توسط آن از انگشتان یک آرام تاج کرم پودر را روي پوست محو او knemhala برای رفع خستگی و تغییر رنگ چهره سازنده با نور و رنگ را به استفاده از آن predaz رنگ تیره تر برای پوشش

https://www.myntra.com/lip-balm
آرایش و لوازم آرایشی

درخشان صورت


پیشنهاد ویژه
روتختی و حوله تن پوش و روتختی rovershikherid سه بعدی درب/پرداخت در آموزش و مشاوره, آموزش و پرورش, علمی و konkorbe به جای استفاده از داروهای شیمیایی, عسل و بخور!ارتودنسی ، ارتودنسی متخصص درمان ارتودنسی پنهان ناهنجاری های دهان و دندان و فک

یک دست.

 

رنگ صورت محو با رنگ سبک و نفیس است که به آسانی به عنوان امکان پذیر است

 

درخشان صورت

 

طراحی صورت

 

برای ساخت و ترکیب ترین Lacazette باید از رژ لب و گونه ها استفاده کنید ابتدا رنگ تیره بیش از شقیقه ها به طرف بینی تا پایین گونه ها را فشار دهید ، سپس رنگ روشن تر را به بالای گونه ها را فشار دهید تا از زیبا و مظلوم.:: بازدید از این مطلب : 129
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

برند مای بار دیگر در سال نود و نه، به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در بین محصولات آرایشی و زیبایی بانوان انتخاب شد. این انتخاب را می توان نتیجه رعایت مجموعه عواملی در کسب رضایت مصرف کننده ها دانست. این برند دارای بزرگترین و پیشرفته ترین واحد صنعتی در خاورمیانه است و از فرمولاسیون روز اروپا برای تولید محصولات خود بهره می برد.

همچنین در تبلیغات محیطی و دیجیتالی بسیار فعال بوده و واحد پشتیبانی از مشتریان آن کاملا پاسخگوی سوالات مشتریان برند هستند. همچنین تامین بهترین مواد اولیه از خارج از کشور و دارا بودن استانداردهای بین المللی، بهترین کیفیت محصولات را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

مای برند محبوب

انتخاب به عنوان برند محبوب
این برند با جلب اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان توانست در دوره هفتم انتخاب برند محبوب مصرف کنندگان در بین بیش از 12 برند برتر محصولات آرایشی و زیبایی بانوان برگزیده شود. انتخاب مای به عنوان برند محبوب در دومین سال متوالی، نشان دهنده تداوم اقدامات موثر مای در کسب رضایت مشتریان است.

لوازم آرایشی مای

https://elanza.com/category/sunscreen

برند مای در کنار مردم
این برند در هنگام بلایای طبیعی مثل سیل سیستان در کنار مردم ایستاد و با ارسال کمک های خود به مناطق آسیب دیده، سعی کرد تا گامی برای رفع نیازهای مردم منطقه بردارد.

در دوران کرونا، مهمترین بحبوحه جهان نیز، برند مای مردم را تنها نگذاشته، و با توزیع کرم مرطوب کننده و ژل ضد عفونی کنننده در بین پاکبانان، ارسال کرم مرطوب کننده الانزا  به پرستاران در سراسر ایران و اهدا ژل ضد عفونی کننده دست و کرم مرطوب کننده به کادر پزشکی بخش مبارزه با کرونا بیمارستان ها نظیر بیمارستان مسیح دانشوری و امام خمینی در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاد. همچنین همراه موسسه مهر گیتی اقدام به تجهیز هنرستان دخترانه نرجس خانعلی زاده پرستار فوت شده در اثر کرونا کرد.

اقدامات برند مای در سال گذشته
این برند در لاین مای فارما، اقدام به تولید محصولات با کیفیت با ویژگی های درمانی کرده و مجوز تولید دارو را کسب کرد. و قرار است که به زودی داروهای این برند وارد بازار شوند.

از جمله اقدامات دیگر برند مای در سال گذشته می توان به لانچ لاین محصولات ویژه آقایان اشاره کرد. با توجه به تحریم ها و نیاز بازار به این محصولات، مای گام مهمی در رفع این نیاز با تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا برداشت و هم اکنون انواع شامپو و شامپو بدن، ضد آفتاب، لوسیون پس از اصلاح، بادی اسپلش، مام رول، مرطوب کننده، ژل مو، اسپری و عطر را برای آقایان تولید می کند.

همچنین تولید محصولات ضد عفونی کننده، نظیر مایع ضدعفونی کننده دست برای جبران بخشی از نیاز بازار در دوران کرونا از اقدامات دیگر برند مای بود.با این انتخاب انتظار می رود که برند مای به روند کاری خود در سال های آتی ادامه داده و بیش از پیش با اهمیت روز افزون به سلیقه و نیاز مشتریان و مصرف کنندگان، جایگاه خود را در میان آن ها حفظ کند. شما چقدر از محصولات آرایشی این برند استفاده می کنید؟:: بازدید از این مطلب : 132
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 7 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

فروشگاه لوازم آرایشی همواره یکی از محبوب ترین مراکز خرید برای بانوان محسوب می شود. درواقع خانم ها علاقه زیادی به لوازم آرایشی دارند و بیشترین لذت خرید را هنگام خرید لوازم آرایشی تجربه می کنند. احتمالا شما هم که خواننده این مطلب شده اید جز این دسته خانم ها هستید و فروشگاه لوازم آرایشی یکی از پاتوق های همیشگی شماست.

حال فرض کنید، برای اولین بار قرار است یک محصول آرایشی را امتحان ضدآفتاب الانزا کنید، و یا از یک فروشگاه لوازم آرایشی جدید خرید کنید. قطعا با دغدغه های زیادی روبرو می شوید. مثلاً آیا این کرم با پوست من سازگار است یا خیر؟ آیا رنگ این رژ برای آرایش لب من مناسب است؟ آیا این لاک ناخن اصل است یا یک محصول تقلبی؟ اگر شما هم اطلاعات کافی در زمینه خرید لوازم آرایشی را ندارید، بهتر است برای آگاهی بیشتر از راهکارهای انتخاب لوازم آرایشی مناسب، در این مقاله با ما همراه باشید.

وسایل آرایشی

فروشگاه لوازم آرایشی خوب را بشناسید.
زمانی که شما به یک فروشگاه لوازم آرایشی خوب مراجعه کنید، خیالتان بابت خرید محصولات باکیفیت راحت است. معمولا خانم هایی که طرفدار انواع لوازم آرایش هستند، یک فروشگاه لوازم آرایشی معتبر می شناسند و تمام لوازم آرایش مورد نیاز خود را از همان فروشگاه خریداری می کنند.

برای این کار شما می توانید از دوستان و آشنایانتان در مورد فروشگاه لوازم آرایشی که مراجعه می کنند، سوال کنید و یادتان نرود از میزان رضایت آنها نسبت به لوازم آرایشی فروشگاه باخبر شود. معمولاً فروشگاه های لوازم آرایشی معتبر برای فروش محصولات خود ضمانت اصل و اورجینال بودن کالا در نظر می گیرند و هیچ گاه محصول بی کیفیت به مشتریان معرفی نمی کنند. چرا که در صورت عدم رضایت مشتریان از یک محصول، دیگر راضی نخواهند شد که دوباره به فروشگاه برگردند و در آخر به راحتی مشتریان خود را از دست می دهند.

محصولات آرایشی را در چند فروشگاه مقایسه کنید.
برای انتخاب گزینه مناسب بهتر است کالای مورد نظر خود را در چند فروشگاه لوازم آرایشی با یکدیگر مقایسه کنید. چرا که این روزها محصولات آرایشی تقلبی بسیار زیاد شده و تشخیص اورجینال بودن محصول کار بسیار دشواری است. پس اگر به دنبال محصول خاصی هستید، مشخصات کامل و شکل ظاهری آن را به خاطر بسپارید و هنگام خرید حتما لوازم آرایش را از تمام جهات بررسی کنید. معمولاً تفاوت های خاصی بین لوازم آرایش تقلبی با اصل آن وجود دارد.

مراجعه به یک فروشگاه لوازم آرایشی شلوغ بهترین گزینه است.
یکی از بهترین راه ها برای انتخاب یک فروشگاه لوازم آرایشی معتبر شلوغ بودن آن است. زمانی که یک فروشگاه دارای مشتریان زیادی است و محصولات آرایش صورت و بدن خود را مدام شارژ می کند، یعنی مشتریان از خدمات فروشگاه بسیار راضی هستند و فروشگاه جدیدترین لوازم و محصولات آرایشی را فراهم کرده است تا با موجودی کامل به مشتریان ارائه دهد.

https://www.nykaa.com/skin/sun-care/face-sunscreen/c/8429

 

پایین بودن قیمت یک محصول اورجینال غیرمنطقی است.
بدون شک از قیمت بالای محصولات آرایشی اورجینال باخبر هستید. از آنجا که قیمت دلار روز به روز بالا می رود، قیمت لوازم آرایشی هم با توجه به قیمت دلار افزایش پیدا می کند. پس زمانی که یک فروشگاه لوازم آرایشی محصول اورجینال را با قیمت پایین تر به شما معرفی می کند بسیار شبحه برانگیز است. بهتر است قبل از اقدام به خرید محصولات آرایش صورت از قیمت روز آنها با خبر شوید.

برای آرایش صورت حتماً از بهترین کرم پودر استفاده کنید.
مهم ترین اصل در زیبایی آرایش صورت استفاده از کرم پودر مناسب است. چرا که آرایش دیگر اجزای صورت تنها با کرم پودر زیبا نشان داده می شود. اگر کرم پودر شما مناسب نباشد، جلوه خوبی بر روی پوست صورت پیدا نمی کند و آرایش دیگر اجزا صورتتان را نیز خراب می کند. همچنین کرم پودر در کنار حفظ زیبایی آرایش صورت باید سلامت پوست صورت شما را حفظ نماید. در واقع شما باید جنس پوست تان را بشناسید و متناسب با آن بهترین کرم پودر را انتخاب کنید. مثلا، اگر پوستتان چرب است، به سراغ کرم پودرهای فاقد چربی بروید و هیچگاه از کرم پودرهای سنگین استفاده نکنید.

تاثیر بسیار زیاد ریمل بر زیبایی آرایش صورت
تاثیر ریمل زدن

استفاده از ریمل در آرایش صورت تاثیر بسیار زیادی دارد و زیبایی چشم ها را دوچندان می کند. بسیاری بر این معتقدند که زیبا کردن چشم ها اولین قدم در آرایش صورت است. یعنی باید فرم زیبایی برای چشم ها ایجاد کنید تا آرایش جذابی داشته باشید. استفاده از ریمل اولین مقدمه برای آرایش چشم است که حالت زیبایی به آنها می دهد. برای خرید ریمل حتما به تاریخ تولید آن نگاه کنید.

هر چقدر تاریخ تولید ریمل جدیدتر باشد، بافت مژه ها را زیباتر می کند. هیچ گاه از تستر موجود در فروشگاه لوازم آرایشی استفاده نکنید. چرا که افراد زیادی تسترها را به چشم هایشان زده اند و ممکن است سلامتی چشم شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای مشخص شدن کیفیت ریمل می توانید آن را روی یک دستمال بکشید، هر چقدر ریمل مشکی تر باشد بر روی چشم های شما زیباتر است. اما اگر رنگ ریمل به قهوه ای نزدیک بود، از خرید آن منصرف شوید.

از آنجا که چشم های هر فردی حالت خاص خود را دارد ، خرید ریمل باید متناسب با فرم چشم و مژه ها باشد. زمانی که مژه های بلندی دارید خرید ریمل حجم دهنده مژه بهترین گزینه برای شماست. ریمل های بلند کننده مژه باعث می شود مژه های شما بلندتر از حالت طبیعی شود که آرایش صورت شما را غیر طبیعی نشان می دهد. همچنین برای کسانی که مژه های کم پشتی دارند برای پرتر نشان دادن آنها ریمل حجم دهنده مناسب تر است.

رژ لب ، جذاب ترین وسیله آرایشی
مطمئنا شما هم مانند بیشتر خانم ها به خرید رژ برای آرایش لب علاقه زیادی دارید و هر چقدر هم این محصول را خریداری کنید باز هم از نبود رنگ خاصی از رژ لب در لوازم آرایشی خود رنج می برید. اما هنگام خرید محصولات آرایش لب نسبت به دیگر لوازم آرایشی باید دقت بیشتری به خرج دهید.

چرا که محصولات آرایش لب از طریق پوست جذب شده و ممکن است هنگام غذا خوردن، صحبت کردن یا آب آشامیدن وارد دهان تان شود. بنابراین تا جایی که می توانید از خرید رژ لب های سرب دار خودداری کنید و این نکته را هرگز فراموش نکنید، هر چقدر ماندگاری آرایش لب بیشتر باشد سرب استفاده شده در رژ بیشتر خواهد بود.

تاثیر رژ ردن در زیبایی

چه لاکی بیشتر به دستتان می آید؟
مطمئنا با دیدن لاک ناخن های پشت ویترین، تحریک می شوید برای خرید رنگ جدید به داخل فروشگاه لوازم آرایشی بروید. اما زمانی که با انبوهی از لاک ناخن ها مواجه می شوید، نمی دانید کدام رنگ را انتخاب کنید. در چنین مواقعی باید بدانید چه رنگی به پوست دستتان بیشتر می آید.

همچنین انتخاب نوع مارک لاک ناخن اهمیت زیادی دارد. داشتن یک لاک ناخن خوش رنگ به زیبایی دست ها خیلی کمک می کند. اگر پوست دست شما روشن است خوشبختانه هر رنگ لاک ناخنی به دست های شما می آید. اما لاک هایی که در طیف بنفش، قرمز و صورتی هستند، دست شما را بسیار زیباتر می کند.

در صورتی که رنگ پوست دستتان به زردی می زند، برای انتخاب رنگ لاک ناخن به سراغ رنگ های تیره و غلیظ مانند شکلاتی، سبز تیره و مشکی بروید. این رنگ ها باعث می شود رنگ پریدگی پوست دستتان کمتر دیده شود.

لاک زدن

کلام آخر ...

از آنجا که لوازم آرایش برای مدت طولانی روی صورت تان باقی می ماند، باید در انتخاب آن دقت و وسواس زیادی به خرج دهید. در حقیقت سلامتی پوست صورت شما بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد و در صورت مراقبت نکردن آن ممکن است خیلی زود دچار مشکلات پوستی شوید. پس تا جوان هستید و پوست بسیار سرحالی دارید، بهتر است تنها محصولات باکیفیت را از یک فروشگاه لوازم آرایشی معتبر خریداری کنید.

منبع: https://namnak.com/cosmetic.p76673:: بازدید از این مطلب : 133
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 7 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

بهترین راه و ماسک های گیاهی هندی ها برای درمان ریزش موی سر
داشتن موهای زیبا و پرپشت دلیلی بر افزایش جذابیت است. زنان و مردان بسیاری از ریزش مو رنج می برند و به عقیده ی درست آنها این مسئله یکی از تخریب کننده های زیبایی و جوانی است.

https://elanza.com/product/LNZ-P-5494/%D9%BE%D9%86-%D8%B4%D9%81%D8%A7%D9%81-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-sebolift-%D9%88%D8%B2%D9%86-100-%DA%AF%D8%B1%D9%85

دلایل بسیاری پشت پرده ی ریزش مو و ضعیف شدن تارهای مو وجود دارد که اصلی ترین آنها شامل:شرایط آب و هوایی ، افزایش سن، استرس و اضطراب بالا، مصرف زیاد دخانیات، نداشتن تغذیه مناسب و سالم ، تغییرات و نامنظمی های هورمونی ، وراثت ، استفاده بیش از اندازه از داروهای شیمیایی و دهها دلیل که حتما شمایی که از این مشکل رنج می برید از آنها با خبر هستید.

در حدود صدها هزار تارمو روی سر یک فرد بالغ وجود دارد و ریزش روزانه 50 الی 100 تار مو طبیعی است اما زمانی که ریزش مو بیش از این تعداد تار مو باشد دیگر باید به فکر راهی درست برای درمان سریع ریزش مو بود. از آنجایی که هندی ها موهای بسیار زیبا و پرپشتی دارند در این مقاله از مقالات مربوط به ریزش مو در سلامت نمناک قصد داریم سری به مطب های سنتی و گیاهی هندوستان بزنیم تا درمانی گیاهی برای متوقف کردن ریزش موی سر بیابیم.

درمان ریزش مو

راههای درمان ریزش مو و پرپشت شدن موهای ریخته و کم پشت
راه و روش های طب سنتی هندی ها برای درمان سریع ریزش مو:
بین هوم رمدی های مردم هند چندین راه عالی و کاملا گیاهی برای درمان ریزش مو یافتیم که به شما معرفی خواهیم کرد.

1- برای توقف و درمان قطعی ریزش مو ، موها را با این روغن ها ماساژ دهید:
شاید بگویید این مبحث تکراری است ولی همین نکته ای مهم است که مردم هند اصل اولیه ی تقویت و پرپشتی موهایشان را استفاده از روغن های تقویت کننده موی سر می دانند. به گفته ی متخصصان پوست و مو استفاده از روغن های تقویت کننده مو برای ماساژ می تواند موجب:افزایش گردش خون و خون رسانی به فولیک های مو شود.

قدرت ریشه ی مو را چندین برابر افزایش می دهد و با حرکات نرم انگشتان در دامنه رشد مو، استرس تا حد قابل توجهی در این بخش کاهش می یابد.

توصیه ی هندی ها برای پرپشتی مو و درمان ریزش مو استفاده از روغن های گیاهی :روغن بادام ، روغن زیتون ، روغن کرچک و روغن نارگیل است.

حداقل هفته ای یکبار از این روغن های گیاهی برای تقویت موها استفاده کنید.

2- شنبلیله درمانی برای ریزش موی شدید:
قدیمی های طب سنتی هندوستان تاکیید خاصی برای استفاده از شنبلیله در درمان فوری ریزش موی سر داشته اند. شنبلیله قدرت عالی برای درمان ریزش مو و تقویت موهای ریخته شده دارد. تخم شنبلیله تاثیر سریع خود را در رویش و رشد مجدد موها ثابت کرده است و این به دلیل داشتن پروتئین و اسید نیکوتین است.

برای درمان ریزش مو با استفاده از تخم شنبلیله:
یک فنجان تخم شنبلیله را در آب بخیسانید و اجازه دهید تا صبح روز بعد خیس بخورد.

صبح روز بعد تخم شنبیله ها را آسیاب کنید تا خمیری حاصل شود.

خمیر تخم شنبلیله را روی موهایتان بمالید و سعی کنید در قسمت ریشه بیشتر اجرا کنید و موهایتان را با یک کلاه پلاستیکی بپوشانید.

بعد از 40 دقیقه موها را آبکشی کنید.

این دستور درمان طب سنتی ریزش مو را هر روز صبح به مدت یک ماه انجام دهید تا شاهد تغییری شگفت انگیز شوید.

آب پیاز برای مو

https://elanza.com/product/LNZ-P-5496/%DA%98%D9%84-%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-sebofit-%D8%AD%D8%AC%D9%85-200-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

ماسک های گیاهی و خانگی آب پیاز برای درمان ریزش مو
3-درمان ریزش مو و رشد مجدد موهای ریخته با آب پیاز:
طبق مقاله ای که در سال 2002 در مجله ی Dermatology منتشر شد پزشکان و متخصصان پوست و مو نتیجه ای جالب از تاثیر استفاده از آب پیاز برای تقویت مو و درمان ریزش موها اعلام کردند. به گفته ی انها 74 درصد از افرادی که به دلیل ریزش مو تحت درمان با آب پیاز قرار گرفته بودند نتیجه ی مثبت کسب کرده و به طرز قابل توجهی موهایشان مجددا رشد کرده بود.

برای استفاده از آب پیاز در درمان ریزش مو کافیست:
آب پیاز را به موهایتان بمالید و اجازه دهید موهایتان به مدت 30 دقیقه دراین حالت باقی بماند. بعداز 30 دقیقه موها را آبکشی کرده و با شامپو بشویید.

نسخه ی گیاهی شماره 2 درمان ریزش مو با آب پیاز:
3 قاشق غذاخوری آب پیاز را با 2 قاشق غذاخوری زل الوئه ورا و یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل ترکیب کنید.

این ماسک ضد ریزش مو باید 30 دقیقه روی موهایتان باقی بماند.

موها را آبکشی و شامپو کنید.

4- برای درمان ریزش مو، موهایتان را آلوئه ورایی کنید:
آلوئه ورا برای مو

روش درمان ریزش مو با ماسک موی طبیعی آلوئه ورا
گیاه آلوئه ورا با داشتن انزیم هایی توانایی رشد و تقویت مستقیم موها را دارد. استفاده منظم از گیاه آلوئه ورا می تواند در درمان خارش و التهابات پوست سر هم مفید باشد.

نسخه اول درمان ریزش مو با آلوئه ورا:
ژل آلوئه ورا را روی موهایتان بمالید و اجازه دهید ساعتی روی موهایتان بماند. سپس موها را با آب ولرم بشویید. این روش را هفته از 4 مرتبه در هفته تکرار کنید.

نسخه دوم:

به پیشنهاد پزشکان سنتی هندوستان خوردن ناشتا 1 قاشق غذاخوری آب آلوئه ورا موجب افزایش رشد و درمان سریع ریزش موها می شود.

5- ریشه شیرین بیان را برای تقویت و درمان ریزش موها استفاده کنید:

قبل از هرچیز بگویم که هندی ها از ریشه شیرین بیان برای درمان طاسی مو در قدیم استفاده می کردند که همین خود دلیلی برای ثابت کردن تاثیر این گیاه در درمان قطعی ریزش مو است. ریشه شرین بیان خواص mollifying دارد که برای تسکین پوست سر ، درمان خشکی و شوره ی موی سر و ریزش شدید موها مفید است.

نسخه طب سنتی درمان ریزش موی سر با ریشه شیرین بیان:
1 قاشق غذاخوری ریشه شرین بیان را داخل یک فنجان شیر بریزید. 1/4 قاشق چایخوری زعفران به ان اضافه کنید و به این مواد را کاملا میکس کنید.

خمیر به دست امده را شب روی موهایتان قرار داده و اجازه دهید تا صبح روی موهایتان بماند.

صبح موها را بشویید و کاملا آبکشی کنید.

این روش درمان ریزش مو را 2 بار در هفته انجام دهید تا بعد از 2 ماه ریزش موهایتان کاملا متوقف شود.

منبع: https://namnak.com/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D9%88.p23076:: بازدید از این مطلب : 142
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 1 تير 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

همیشه مواظبت و رسیدگی به موها به معنای صرف هزینه زیاد برای این کار نیست، خیلی اوقات موهای ما مشکلات کوچکی دارند ولی همین مشکلات کوچک، باعث می شود موها به خوبی حالت نگیرند و زیبایی همیشگی خود را نداشته باشند، به ندرت کسی برای اینگونه مشکلات کوچک به پزشک مراجعه می کند، بنابراین دانستن راه حل های خانگی می تواندبرای تقویت و سلامت مو بسیار کمک کننده باشد.

https://elanza.com/product/LNZ-P-5499/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-firmalift-%D8%AD%D8%AC%D9%85-40-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

تقویت و سلامت موی سر با انواع ماسک ها
اگر می خواهید موهایی سالم و درخشان و صاف داشته باشید. بهتر است از روش های خانگی موثر در این زمینه کمک بگیرید. صاف کردن و خوش حالت کردن مو ها با استفاده از محصولات طبیعی مانند روغن زیتون، سبوس، عسل،لیمو، آب سیب زمینی و بسیاری فرآورده های دیگر امکانپذیر خواهد بود .
برای داشتن مو هایی سالم و صاف به جای اینکه از مواد شیمیایی استفاده کنید با 8 ماده غذایی سالم و در دسترس، به مو هایی صاف برسید . ‍موی سر عضوی مهم برای خانم ها به شمار می رود عضوی حساس که نیاز به مراقبت روزانه و بسیار دارد. در این گزارش به معرفی راه کار ها و ماسک هایی می پردازیم که می تواند کمک زیادی در جهت سلامت مو های سر داشته باشد .

مو هایی صاف و درخشان با نمک
برای داشتن مو هایی صاف و درخشان کافی است در هربار استحمام 1 قاشق غذاخوری نمک به شامپوی خود اضافه کنید و پس از گذشت 5 دقیقه مو های خود را بشویید تا تاثیر مثبتش را ببینید .
اگر از آن دسته خانم هایی هستید که مکررا مو های خود را رنگ می کنید، در زندگی روزمره از کشمش، بادام زمینی بدون نمک و سبزیجات سبز و روشن مقدار زیادی مصرف کنید زیرا این مواد غذایی باعث کاهش عوارض ناشی از مواد شیمیایی رنگ خواهند شد .

سلامت مو

معجزه ماسک ها در تقویت و سلامت مو


چگونه رنگ مو را با لیمو روشن کنیم؟
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از رنگ مو های خود راضی نباشید و دوست داشته باشید که آنرا کمی روشن تر کنید، اما در عین حال می خواهید از روشی کاملا طبیعی استفاده کنید در اینجا کافیست که مو را با لیموی تازه مرطوب کنید و سپس مو را به مدت 30 دقیقه در معرض نور خورشید قرار دهید این کار را سه بار در هفته انجام دهید ماهیت اسیدی لیمو باعث روشن شدن رنگدانه های مو می شود .

صاف کردن مو ها با 8 ماده طبیعی و در دسترس
برای صاف کردن و خوش حالت کردن مو ها به غیر از روش های معمول شیمیایی، روش های طبیعی نیز وجود دارد که یسیار بهتر و موثرتر عمل می کنند. به کمک این مواد طبیعی از جمله دم کرده سبوس، روغنِ گرم شده، شیر نارگیل، شیر، تخم مرغ، روغن زیتون، آلوئه ورا، سرکه سیب و روغن کرچک می توانید مو هایی صاف و خوش حالت برای خود به ارمغان بیاورید .

ماسک رشد سریع مو
اگر از کندی رشد مو های خود بسیار ناراضی هستید با استفاده از این معجون می توانید سرعت رشد آن ها را افزایش دهید. 1 فنجان ماست را با 1 فنجان شیر، 1 موز کوچک، 1 قاشق غذاخوری آرد گندم سبوس دار، 1 انبه متوسط و 1 قاشق غذاخوری وانیل ترکیب کنید و صبح ناشتا میل کنید همچنین عسل و 1 عدد زرده تخم مرغ را به همراه 1 لیوان آب سیب زمینی مخلوط کنید و به مدت 2 ساعت بر روی ریشه مو بریزید و سپس بشویید پس از استفاده از این ماسک ها می توانید به وضوح رشد موهایتان را ببینید .

از سشوار کردن پرهیز کنید
موی سر عضوی حساس و شکننده محسوب می شود که باید برای سالم نگه داشتن آن دقت زیادی به خرج داد برای سلامت مو های خود به جای شانه پلاستیکی ازشانه چوبی استفاده کنید، از سشوار کمتر استفاده کنید و درصورت ضرورت، حرارت آن را در درجه کم قرار دهید حرارت دادن مداوم به موی سر باعث ضعیف شدن و شکننده شدن آن خواهد شد، ازشانه کردن مو درحمام بپرهیزید، زیرا اینکار باعث ریزش موی شدید می شود. اگر موهایتان نرم و نازک و کم حجم شده، هرشب با یک برس معمولی با دندانه درشت به آرامی آن ها را شانه کنید. با این کار جریان خون در اطراف پیاز مو جریان پیدا می کند و رشد مو تحریک می شود .

درمان ریزش مو با روغن زیتون
اما شاید اساسی ترین مشکلی که همه افراد خصوصا خانم ها با آن مواجه هستند ریزش مو های سر است که برای بسیار عذاب آور است جهت رفع این مشکل می توانید از ماسک های طبیعی ضدریزش استفاده کنید برای مثال:1 قاشق روغن زنجبیل را به همراه یک قاشق زیتون یا روغن آووکادو را ترکیب کنید و روی محل کم پشت سر به آرامی و دایره وار ماساژ دهید و پس از یک ساعت بشویید .

سلامت مو

معرفی بهترین ماسک موها برای سلامت مو

از شر چربی موها خلاص شوید
مخلوط ماست و جوش شیرین : برای تهیه این ماسک، پنج قاشق غذاخوری ماست را با یک قاشق غذاخوری جوش شیرین و یک قاشق غذاخوری آب لیموی تازه مخلوط کنید. اجازه دهید، این مواد 40 دقیقه روی پوست بماند و بعد آنها را با آب شستشو دهید. می توانید هفته ای یک بار از این ماسک استفاده کنید و چربی روی موها ی خود را از بین ببرید .

ویتامین به موی تان برسانید
ماسک زرده تخم مرغ : یک عدد زرده تخم مرغ را با 2 قاشق غذاخوری روغن کرچک و یک قاشق غذاخوری پودر ویتامین A ( شما می توانید چند عدد کپسول ویتامین A را پودر کنید ) مخلوط کنید و روی موها بمالید. کمی ریشه موهای تان را ماساژ دهید و بگذارید ماسک به مدت 2 ساعت روی موهای تان بماند سپس آن را با آب ولرم بشویید. این ماسک برای جلوگیری از ریزش مو نیز می تواند تا حدی مفید باشد .

سیب زمینی : یک عدد سیب زمینی پوست بکنید و آب آن را بگیرید سپس 2 قاشق چای خوری آب سیب زمینی را با 2 قاشق غذاخوری ژل آلوورا و یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید و خوب هم بزنید. با این مخلوط ریشه موهای تان را ماساژ دهید، موهای تان را با کلاه بپوشانید و بگذارید به مدت 2ساعت روی سر باقی بماند سپس موهای تان را با شامپو بشویید. این ماسک را هفته ای 2بار استفاده کنید .

منبع: https://namnak.com/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D9%85%D9%88.p66647:: بازدید از این مطلب : 140
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 1 تير 1400 | نظرات ()