نکات مهم هنگام برداشتن ابرو
نوشته شده توسط : ismaeil sahab

پیدا کردن بهترین مدل و قالب ابرو برای خانم ها یکی از دغدغه های مهم است، ابرو و مدل آن تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد پس باید هنگام برداشتن ابرو ها یک سری نکات مهم و ترفندهای ضروری را بدانید و رعایت کنید تا به ابروهای ایده آل تان برسید.

https://elanza.com/mag/use-lip-pencil/

فرم دادن به ابروها زیبایی چشم ها را نیز تحت تاثیر قرار میدهد، در انتخاب باریک یا پهن بودن مدل ابرو باید بدانید کدام بیشتر به صورت تان می آید. در این بخش از دنیای مد نمناک نکات و ترفندهای خوبی برای برداشتن ابرو به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

اصلاح ابرو

ترفندهای برداشتن ابرو
نکات مهم هنگام برداشتن ابرو:
با یک پنبه به ابروهایتان تقویت کننده بزنید
ابروها را به سمت بالا شانه کرده و موهای بلند را کوتاه کنید


از یک موچین خوب استفاد کنید
با استفاده از آینه هایی با بزرگنمایی بالا میتوانید موهای ریز زیر ابرو را ببینید و بردارید
بهتر است ابرو به اندازه طول چشم باشد
بالای ابرو را زیاد برندارید
بعد از برداشتن ابروها پارچه ای نرم و سرد روی ابروها بگذارید
برداشتن ابرو اولین بار

https://elanza.com/mag/shampoos-without-sulfate/

برداشتن ابرو با موچین
رنگ ابرو را چگونه انتخاب کنیم؟
اگر موهای تیره ای دارید رنگ ابرو باید دو درجه از رنگ مو روشن تر باشد این یک قانون است اما اگر موهایتان بلوند و روشن است ابروهایتان بهتر است دو درجه تیره تر باشند. اگر هم دوست داشته باشید میتوانید رنگ ابروهایتان را دقیقا رنگ موهایتان کنید.

انتخاب مدل ابرو
برای انتخاب مدل ابرو باید به فرم صورت تان توجه کنید و بر اساس آن مدل ابروهایتان را انتخاب کنید. برای صورت های گرد ابروهای زاویه دار انتخاب کنید و برای صورت های کشیده ابروهای بلند یعنی طول دم ابرو زیاد باشد.

ابرو برداشتن

انتخاب مدل ابرو مناسب فرم صورت

یکی از مهمترین مسائل در حفظ زیبایی ظاهری افراد، مدل مو می باشد. بهتر است مدل مو با توجه به فرم صورت، جنس موها و سن و سال انتخاب شود. در این مقاله برترین مدل های مو کوتاه زنانه 2019 را برای شما گردآوری نموده ایم.

 

اگر شما قصد کوتاه کردن موهای خود را دارید در این مقاله می توانید برترین و جدیدترین مدل های موی کوتاه زنانه را مشاهده نموده و مدل موی خود را از میان آن ها انتخاب نمایید.

وقتی با شخصی برای اولین بار ملاقات دارید ، احتمالا دوست دارید شما را به بهترین شکل ممکن ببینند. اگر پیشانی بلندی دارید و مایل به پنهان کردن آن هستید ، روش های بسیاری وجود دارد که می توانید توجه فرد را به مناطق دیگر منتقل کنید. مدل های مختلف مو ، روش های آرایش و غیره را امتحان کنید تا آن را بپوشانید و به بالا بردن اعتماد به نفس خود کمک کنید.
مدل موهای خود را تغییر دهید

1- مدل موی چتری بهترین راه برای پنهان کردن پیشانی بلند می باشد. چتری که جلوی موها صاف باشد و هرچه به سمت پهلوها می رود بلند تر باشد. این مدل مناسب ترین و جذابترین مدل برای پیشانی بلند است .

 https://elanza.com/mag/dechlorination-cream/

این مدل برای همه چهره ها مناسب نیست مثلا برای کسانی که بینی پهن و بزرگی دارند این مدل باعث کوچکتر نشان دادن بینی نمی شود.مدل چتری انواع مختلفی دارد میتوانید مدل موی مناسب خود را از روی مجلات انتخاب کنید مثلا اگر صورت شما گرد است مدل موی چتری تا چتری کناره ها خودداری کنید.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
راههایی برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

2- به دنبال مدل های ساده باشید.اگر میخواهید موهای خود را به سمت بالا ببرید ، موهای خود را به صورت کج جدا کنید و آن را به حالت شل به کناره ها ببرید. مقداری کمی از موها را به سمت بالای سر ببرید وآنها را با یک بابلیس با حرارت کم پیچ دهید تا جلوه زیبایی برای چهره شما به وجود آورد.

 

از بردن موها از قسمت جلو به پشت سر خودداری کنید. کشیدن موها به پشت سر و استفاده از اسفنج جالب نخواهد بود.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
کوتاه نشان دادن پیشانی

 

3- موهایتان را با مدل های لایه لایه پر حجم کنید .هر چه پیشانی بلند تر باشد چهره بسار بزرگ نشان داده می شود .موهای صاف، صاف هم چهره شمارا بلندتر نشان می دهد موهای موج دار و حجیم چهره را متعادل تر میکند.

میتوانید با استفاده از محصولات ارایشی مو و یا فر کردن موها با یک برس گرد بزرگ و سشوار به موهای خود حجم دهید.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
مدل مو برای پیشانی بلند

 

4- موهای جلوی خود رایک طرف آن را به صورت نخ نخ مدل دهید و یک حالت نامتقارن در قسمت جلوی موها ایجاد کنید .این باعث میشود توجه ها به سمت چشمها کشیده شود.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
جدید ترین مدل مو برای پیشانی بلند

 

آرایش خود را صحیح انجام دهید.

1- از یک کانتور برنز در قسمت باای پیشانی استفاده کنید تا پیشانی کوتاه تر به نظر بیاید.فراموش نکنید که با یک اسفنج و یا برس مخصوص آرایش رنگ برنز را درست در قسمت روشن پیشانی محو کنید تا آرایش طبیعی به نظر بیاید.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
کانتورینگ پیشانی بلند

 

2- آرایش چشم میتواند تاثیر گذار باشد به این شکل که از سایه چشم و خط چشم استفاده کنید تا توجه را به سمت خود بکشاند . آرایش چشم در کل میتواند تاثیر زیادی در زیبایی شما بگذارد.

 

برای داشتن یک نگاه شگفت انگیز در شب ، با استفاده از یک سایه چشم خاکستری ، آبی ، بادمجانی یا قهوه ای روی پلک بالایی خود استفاده کنید و از سایه خطی گرفته تا حالت دار کار کنید. با استفاده از یک قلم مو کرکی و حرکات نرم ، سایه ای پر رنگ تر از همان رنگ را درون چین و چروک بزنید. با سایه چشم بدون رنگ ، سایه چشم خود را با سایه بدون رنگ 1 تا 2 سایه روشن تر از رنگ طبیعی پوست خود برجسته کنید. سپس با خط چشم و ریمل دلخواه آرایش چشم خود به پایان برسید.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
کوتاه کردن پیشانی

 

3- رژ گونه استفاده کنید . یک رنگ قهوه ای روشن یا هلویی روشن را انتخاب کنید و آن را با یک برس روی گونه های خود بمالید. همچنین سعی کنید از برس را به سمت بالا ببرید تا چهره خود را بلند کنید و اندازه پیشانی خود را کاهش دهید.


پیشنهاد ویژه
تور استانبول را با پرشین هتل رزرو کنیدقیمت تور های ترکیه شکسته شد!وکس صورت,اپیلاسیون بدن,موبرژل اصلاح ضدجوش مناسب آقایان و خانم هاوکس صورت,اپیلاسیون بدن,موبرچطورازشرموهای زائدخلاص شویم؟/موبر هرمودر

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
نکاتی برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

استفاده از لوازم جانبی

1- یک کلاه زیبا استفاده کنید . گذاشتن کلاه به شما امکان می دهد مقداری از پیشانی خود را بپوشانید و سبک شخصی خود را همزمان بیان کنید.

اگر با دوستان به سمت ساحل می روید ، یک کلاه آفتابی روکش دار بگذارید. تا هم پیشانی خود را پنهان کرده و هم صورت خود را در برابر اشعه UV محافظت کنید.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
کلاه گذاشتن برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

2- ابروی زیبا یکی از راههایی است است که می توانید تقریبا برای هر نوع ظاهری استفاده کنید . از یک مداد ابرو و یا پودر استفاده کنید .ابتدای ابروها کمرنگ تر از ادامه ابرو باشد تا ابروها کوتاهتر نشان داده شود. و بیشتر مداد را به سمت بیرون از ابرو بکشید.

 

از ژل ابرو شفاف استفاده کنید تا بتوانید خط ابروی خود را در جای خود نگه دارید و آنها را در تمام طول روز عالی به نظر برسد.

 

مدل مو برای پیشانی بلند , پیشانی بلند
مدل ابرو برای کوتاه نشان دادن پیشانی

 

3- یک گردنبند جذاب و خیره کننده استفاده کنید. لباس خود را با یک گردنبند کوچک و یا یک جفت گوشواره شیک کامل کنید تا دیگران شما را تحسین کنند.

 

 

منبع:

https://namnak.com/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88.p648

:: بازدید از این مطلب : 81
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 29 فروردين 1400 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: